Home » Jungle Adventures 2 v47.0.4 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Jungle Adventures 2 v47.0.4 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Jungle Adventures 2 Para Hileli Mod Apk’nin özelliği nedir?

Kasadaki meyveli orman, ormanın tüm meyvelerini çalan bir büyücü.

Yeni bir hayat solumak için sebzeleri geri getirmeye başlayan cesur maceracımızı ekleyin. 24 FPS Uluslararası En İyi Oyun Tasarımı 2016 Birincisi!!!

En İyi Oyun Tasarımı 20-16 için 2-4 FPS Uluslararası Ödülü sahibi!!! Özellikler: + Geleneksel oyun Basit ve çarpıcı görseller + Kolay ve sezgisel kontroller Çift atlama + 60 dereceden fazla + Tonlarca patron mücadelesi + Yaşa uygun Jungle Adventures’ta güç kullanırken oynamak istediğiniz stili seçebileceğiniz bir fantezi dünyasını keşfedin -ups güçlü.

Size yardımcı olacak faydalı fakültelere sahip hem Co-Co hem de Per Bullion petlerini kullanabilirsiniz. Addu’nun mükemmel yeni yeteneklerini keşfedin. Yüzen kayalar zıplayabilir ve fırlatabilir. Atışları toplanıp kayabilir. Ona yardım etmek için evcil hayvanlarına binebilirler.

 

Jungle Adventures 2 v47.0.4 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Nasıl kurulur

  1.  “Jungle Adventures 2 Mod Apk” indirin.
  2.  İnternet/wifi olmadan apk indirmeyi kurun.
  3. Yükleyiciyi açın ve işlemi tamamlayın.
  4. Android cihazınıza tam olarak yüklenmesine izin verin
  5. Mod apk dosyasını açın ve sınırsız ücretsiz kaynakların keyfini çıkarın.
  6. Tebrikler! Artık Android cihazınıza Jungle Adventures 2 Mod’u yüklediniz.
  7. Onunla oynamanın keyfini çıkarın. Bu mod gerçekten harika özelliklerle birlikte gelir, bu nedenle yukarıdaki prosedürden sonra modu indirin ve keyfini çıkarın.

Arcade, arama ve atlama. Savunmasız düşmanlardan oluşan bir orduyla yüzleşin. Akıcı oyun deneyimi ve çarpıcı görsellerle kesinlikle gerçekten harika bir macera yaşayacaksınız!

Sizi yenilmez yapan ve düşmanları dönüştüren bu tür yeteneklere sahip Eva ve Genie arkadaşlarınız bo-bo’nun biraz yardımıyla güçlerinizin avantajlarından yararlanın.

İşi sorgulayın ve ardından ormanı çatışmada tutmak için düşmanlarınızı alt edin! Deneyim kazanmaya hazır mısınız?

Okumak  Final Destiny Beyond the End v1.62 Sınırsız Para Hileli İndir - Mod Apk

Jungle Adventures iki MOD Lots of Peanuts – Ölümsüz olmak isteyen ve taze meyve ağacından tüm meyveleri çalan kötü bir büyücünün kahramanı Addu ile taze meyve çiçeklerini saklama konusunda harika bir deneyim yaşayın. Yaratıklarınızla onları doğrudan ormana geri çekin ve sebze almanız gerekecek.

Meşgul bir görev bekliyorsunuz, farklı yerlerde sorunlarınız ile birlikte manzaranız, hain tuzakları ve korkunç canavarları olan bir mağara, dayanıklılığınızı ve uzun vadede görmeniz gerekebilecek küçük bir orman olarak kabul edilebilir. Kötü büyücüye olabildiğince yaklaşmak için denizdeki köpekbalığı kafasını fethedin, tüm meyveleri bitirin ve vurun.

Meyveli ormanın başı büyük dertte, büyücü ormanın tüm meyvelerini çalmış. Addu, yeni yaşamı solumak için meyveleri tekrar yakalamak için dışarıda uzandı Yetenekler:

+ Geleneksel oyun Basit ama harika görseller + Kolay ve sezgisel kontroller + Çift zıplama yeteneği + 60’ın üzerinde benzersiz derece + Tonlarca patron savaşı + Her yaş için uygun Bu mega rüyayı Jungle’da keşfedin Çok sayıda güçlü güçlendirme kullanırken hangi modu oynamak istediğinizi seçebileceğiniz iki macera.

Jungle Adventures 2 Mod Apk Sınırsız Para

Ayrıca her bir sümüklü böcek için hem pet hem de savaşta size yardımcı olacak paha biçilmez özelliklere sahip Co-Co’yu kullanabilirsiniz. Addu’nun yepyeni premium özelliklerini keşfedin.

Taş yüzme zıplayabilir ve fırlatabilir. Atışları toplanıp kayabilir. Ona yardım etmek için evcil hayvanlarına binebilirler. • Koş, zıpla ve şeritleri ara.

Ormanı kurtarmak için uğraşmanız gereken ekstra tehlikeli yaratıklar tarafından yok olma tehlikesiyle karşı karşıya olan bir düşman ordusuyla yüzleşin. Çarpıcı görseller ve akıcı oyun deneyimiyle, gerçekten ekstra güçler elde edebilir ve Eva ve Genie bo-bo arkadaşlarından biraz yardım alabilirsiniz.

İşi sorgulayın ve ardından ormanı savaşta tutmak için düşmanlarınızı alt edin! Destansı bir şiir macerasına hazır mısınız? Yardıma ihtiyacınız olursa desteğimizle iletişime geçin! Haberleri bulmak için bizi takip edin ve

Okumak  Train Station 2 v1.41.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Jungle Adventures Para Hileli Mod Apk – Orman Deneyimi iki, Android stüdyoları için Rendered Öneriler tarafından Google Play’de ücretsiz olarak yayınlanan ve en son yükseltme ile kampanyanızda sınırsız miktarda para kullanarak indirmek için eğlenceli ve ilginç bir oyundur. Kişisel olarak bile.

Maçın genel anlatımı, ormanın tüm meyvelerinin güçlü bir büyücü tarafından çalındığı ve bununla birlikte korkunç bir hedefi olduğu ve hedefine ulaşmasını engellemek için Addu’nun işini de ondan önde tutmak için seçiyorsunuz. Hedefler!

Güzel orman yaratıklarının yardımıyla büyücüyü fethetmek için yepyeni bir deney başlatmayı seçer, bu şekilde ona yardım bile edebilirsiniz!

Sadece ekranın ve ekranın her iki yanına yerleştirilmiş kontrol düğmelerinde, sihirbazı fethetmek, zıplamak, taze meyve toplamak, düşmanları fethetmek ve tüm Edo’yu kısıtlamak için çaba göstermeye karar veriyorsunuz!

Düşük hacimli macera oyunları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız Jungle Adventures 2 maç oyunu indirilmiş gibi görünüyor.

Google Play’de Jungle Adventures 2 Para Hileli Mod Apk iki Ana Apk indirmesi, dünyadaki Android kullanıcıları tarafından sayısız binlerce kez devam ediyor ve 5.0 üzerinden 4.5 gibi harika bir puan aldı.

İlk önce video, video oyunları izlemek ve gerçekten bu sunuculardan herhangi birini tek bir tıklamayla indirmek istiyorsanız mümkündür! Bu oyunu sitedeki diğer maçlarla birlikte sorunsuz olarak analiz etmemiz dikkat çekicidir.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top