Home » Jurassic Monster World v0.15.1 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Jurassic Monster World v0.15.1 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Jurassic Monster World’ü tanıtın

Jurassic Monster World Para Hileli Mod Apk, Azur Interactive Games tarafından yayınlanan bir FPS dinozor temalı nişancı oyunudur. Bu oyun epik “ruh gıdasını” tek bir yerde birleştiriyor: dinozorlar ve robot unsurları. Kıyamet sonrası dünyada metal kaplı canavar dinoların savaşına hayran olmanıza şaşmamalı!

Dinozorlar hakkında bazı fikirler

Bir zamanlar, dinozorlar Dünya’yı yöneten yaratıklardı. Geçmişteki yok etme savaşından sonra zamanları sona ermiş olsa da, hala nesillerimize musallat oluyorlar ve onların ilham kaynağı oluyorlar.

Dinozorların ne kadar vahşi, korkutucu ve vahşi olduklarını bilmiyorduk (ve gerçekten bilme şansımız olmadı). Ama film yapımcılarının, yazarların ya da oyun yapımcılarının gözünde nerede olurlarsa olsunlar dünya sallanacak ve diğer yaratıklar kaçacak. Jurassic Monster World Para Hileli Mod Apk’ü oynadığımda, tüm dinozorların sadece bir grup insan kontrollü robot olup olmayacağından hala şüpheliydim.

Dürüst olmak gerekirse, çocukluk hayallerimden biri dinozorlarla, özellikle de çizgi filmdeki gibi sevimli küçüklerle savaşmaktı. Efsanevi Jurassic filmini izlediğimden beri gözlerimdeki dinozor izlenimi epey değişti.

Ancak bu oyunu oynadığımda dinozorlar hakkındaki düşüncemi gerçekten değiştirdim. Hepsi için aynı anda kafam karıştı, korktum ve acınasıydım. İnsanlar her zaman onları avlamıştır. Böylesine korkunç bir yıkım olmasa bile, insanların hepsinin er ya da geç öldürüleceği açıktı.

Her neyse, bu düşünceleri bir kenara bırakalım ve oyun hakkında konuşalım.

 

Jurassic Monster World v0.15.1 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum adımları

  • Jurassic Monster World Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur?
  • İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın Jurassic Monster World Para Hileli Mod Apk.
  • Tamam’ı seçin ve indirme işleminin hemen başladığını göreceksiniz.
  • İndirme işlemi bittikten sonra mod apk’nın kurulum sayfasının açıldığını göreceğiz.
  • Android cihazın yükleme işlemini tamamlamasına izin vermek için Yükle’yi seçin.
Okumak  Prank Master 3D v1.0.3 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Jurassic Monster World’ü farklı kılan nedir?

Dinozorlarla dolu bilinmeyen bir dünyaya taşınacaksınız. Tabii ki, bu oyunu oynamak için hayatta olmanız gerekiyor. Ama buradaki soru nasıl yaşanacağıdır. Bu gerçekten becerilerinize bağlı.

Dinlemeyi ve sıkı çalışmayı bilen bazı sevimli dinozorlarla onları tanıyabilir, onlara biraz yiyecek verebilir ve sonra onları yavaş yavaş askerleriniz olmak için evcilleştirebilirsiniz. Agresif ve söylemesi zor olanlara gelince, hayatınız için sonuna kadar savaşmaktan başka seçeneğiniz yok.

Jurassic Monster World Para Hileli Mod Apk oynarken, diğer beş düşmanla savaşmak için dört takım arkadaşınızla takım oluşturacaksınız. Kaybeden takım ölen takımdır. Kazanmanın birçok yolu vardır, bu yüzden savaşa girmeden önce müttefiklerle hafif bir stratejik anlaşma yapmak en iyisidir.

Kazanan takım bir “yakalama” bonusu alacak. Ne kadar çok puan alırsanız, dinozor ordusu sağlık, hız, ekipman ve silahlar açısından o kadar hızlı yükseltilir.

Kullanılacak veya öldürülecek onlarca dinozor türü var ama çok fazla endişelenme çünkü aynı kontrole sahipler ve FPS temel çizgisine aitler. Çabuk alışacaksınız. Ekranın sol tarafında sola ve sağa hareket için bir buton, sağ tarafında ise hareket ve silah aktivasyonu bulunuyor.

Silahlar ve Karakterler

Bu oyunu bir gün oynadım, ertesi gün yapımcıların “çok çalış, çok oyna” sloganına hala şaşırdım. Bunu neden söylüyorum?

Sadece kafanız karıştığında ve Dünya’nın kaç yaşında olduğunuzu fark etmediğinizde, aniden her şey belirir. Jurassic Monster World’de her şey mümkün. Hayal edebileceğiniz her türden dinozor var. Anormal bir kişinin düşünebileceği her türlü dövüş saldırısı da vardır.

Örneğin, kana susamışları öldürmek için gökyüzünde vahşi silahlarla donanmış uçan dinozorlara binebilirsiniz. Beğenmezseniz, dinozorları fotoğraflamak için arabaya binebilirsiniz. Jurassic Monster World’de bunun gibi çılgın şeyler bitti. Hala bunun normal olduğunu mu düşünüyorsun?

Okumak  DEAD TRIGGER 2 v1.8.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Ayrıca Jurassic Monster World Para Hileli Mod Apk’de üç ana hayvan grubu vardır: Full Meta, Organic ve Augmented. Full Metas, orijinal tam otomatik AI makineleridir. Şimdi, bu oyunun çılgınlığına şaşırdınız mı? Bu robotik dinozorlar enerji kalkanlarıyla donatılmıştır. Eğer sahipseniz, endişelenmenize gerek yok. Benim için bu grup en iyisidir.

İkinci sayı, pekiştireç adı verilen yarı biyolojik bir makinedir. Bu set, bazı gerçek hayvanlar kadar yumuşak ve esnek hareket ederken bir makinenin gücüyle savaşma avantajlarına sahiptir. Dezavantajı, elbette, tam Metas kadar güçlü değil.

Gerisi organik, Jurassic döneminin eski canavarları olan ve sizi desteklemek için güçlü savaşçılara çeşitli seviyelerde evrimleşen orijinal dinozorlardır.

Hepsi burada. Onları nasıl işe alacağınıza, eğiteceğinize veya onlarla nasıl savaşacağınıza gelince, ne kadar yetenekli olduğunuzu görmek yine size kalmış.

Grafikler ve ses

3D oyun dünyası görkemli, canlı ve büyülü bir şekilde ortaya çıkıyor. Dürüst olmak gerekirse, bu oyun bir film yapsaydı, birçok insan beklemeye istekli olurdu. Kutsal Canavarların buradaki hareketlerinin çok dikkat çekici olduğunu söylemek gerekir.

Çok büyükler ve şekil olarak tamamen farklılar ve her birinin kendi yaşam alanı var. Onlara silah ve teçhizat giydiğimde, güzellikleri karşısında son derece şok oldum.

Onları savaşmaya zorladığınızda, dışarıdaki dünya çökecek gibi görünüyor. Buradaki erkek sesi ve görsel efektlerin heyecanı da bir sonraki seviyeye itiliyor.

Sadece bir yerde savaşmazlar. Dev bitki ve ağaçlarla rengarenk tropik ormanlardan geçerek Kuzey Kutbu gibi karlı bir bölgeden tahliye edebileceksiniz. Bu kadar güçlü bir tasvir için çevredeki bağlamın önemini hiç hissetmedim. Manzara değişikliği ruh halini tamamen değiştirir.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top