Home » KartRider Rush+ v1.9.8 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

KartRider Rush+ v1.9.8 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

KartRider Rush + Para Hileli Mod Apk, popüler TV şovu “American Idol”a dayanan heyecan verici bir çevrimiçi araba oyunudur. KartRider Rush + Para Hileli Mod Apk’daki kart yarışçıları da harika olabilir. Ancak hızı ve gücü gerçekten inanılmaz.

Sınırsız modu (sınırsız jeton) satın aldıktan sonra, oyuncular artık daha fazla karakterin kilidini açabilir ve daha yüksek seviyelere geçebilir. Ama yarışacak yeterli arkadaşın yoksa bunun faydası olmaz!

Yarış oyunu kartrider rush plus hileli mod apk indirme, birden fazla kart yarışçısı kesme sahnesi ve benzersiz hikaye modu içerir. Bu mod, farklı yarışçıları kontrol etmenize ve bitiş çizgisine kadar bir savaşta birbirlerine karşı koymanıza olanak tanır.

Kesim sahnesi, her bir karakteri, tıpkı gerçek hayattaki karting yarışmalarında olduğu gibi, yarışmaya hazırlanırken gösterir.

Keith Urban, Avril Lavigne ve Boyz II Men’in şarkılarını içeren gösterinin fon müziğine de yarışabilirsiniz. Bu heyecan verici hikaye modu ve heyecan verici çevrimiçi flört eylemi, KartRider Rush + Mod Apk’ı harika bir çevrimiçi araba oyunu yapan şeydir.

Sınırsız para kazanın

Kart yarışçısı Rush + Para Hileli Mod Apk’nin en havalı özelliklerinden biri, oyunu oynarken sınırsız para kazanma yeteneğidir. Oyun içi para birimine benzer, ancak yeni araçlar satın almak ve yükseltmek için kullanabilirsiniz. Ancak jeton kazandıkça oyun daha da zorlaşıyor ve rekabet daha iyi hale geliyor.

Sonuçta, jetonlar olmadan seviyeleri bitirmek ve daha yüksek rütbeler için rekabet etmek imkansız olurdu. Sınırsız para modu ile kazanmak çok kolay!

Kartrider acele pil hilesine aşina değilseniz, fikir basittir: Bir kerelik satın alma fiyatını veya belirli bir miktarda krediyi gösteren bir simgeye dokunun. Bir kod girdiğinizde bu değer yeni bir değere dönüşerek daha fazla araç satın almanızı ve araç cephanenize eklemenizi sağlar.

Okumak  Township v8.5.2 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Sandık veya diğer eşyaları satın almak için para harcama konusunda endişelenmenize gerek yok, kredi kazanmak uzun sürmez veya sinir bozucu olmaz. Hepsinden iyisi, sınırsız krediniz olduğu için, yeni bir şey satın almak için paranızın bitmesi konusunda endişelenmenize gerek kalmadan saatlerce oynayabilirsiniz.

 

KartRider Rush+ v1.9.8 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum adımları

  • KartRider Rush+ Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur?
  • İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın KartRider Rush+ Para Hileli Mod Apk.
  • Tamam’ı seçin ve indirme işleminin hemen başladığını göreceksiniz.
  • İndirme işlemi bittikten sonra mod apk’nın kurulum sayfasının açıldığını göreceğiz.
  • Android cihazın yükleme işlemini tamamlamasına izin vermek için Yükle’yi seçin.

Gerçekçi Araba Modelleri

Kart Rush + Para Hileli Mod Apk’taki iki oyun modu birbirinden bağımsız oyunlardır. İlki sizi arcade modunun tanıdık parkurlarına götürürken, ikincisi baştan sona yarışmanıza izin veriyor. Burada da sınırsız sayıda krediniz var, böylece istediğiniz kadar araç satın alabilirsiniz.

Oyunun bu versiyonundaki grafikler çok basit ve iki versiyondaki biraz farklı unsurlarla kolayca kafanız karışacak. Birbirlerinden çok uzak değiller, ancak özgünlük eksikliği eğlence seviyesi için pek bir şey yapmıyor. Öte yandan, gerçekçi modeller ve ses efektleri, deneyimi onlarsız olacağından daha eğlenceli hale getirmeye yardımcı oluyor.

Kart yarışçısının bu versiyonu, oyuncuya herhangi bir meydan okuma sunmuyor ve özellikle aynı deneyimi bir kuruş harcamadan yaşayabileceğiniz zaman, tüm paketi satın almak için yatırım yapmak için gerçekten hiçbir neden yok.

Bu, Kart Rider Rush + Para Hileli Mod Apk’ı sağlam bir değer yapan şeydir ve oyuncuların herhangi bir ek özellik için ödeme yapmak zorunda kalmadan bilgisayara karşı yarışmalarına izin verir. Tabii ki bu özellik mobil oyunun bazı sürümlerinde çalışmıyor ve bazı cihazlarla uyumlu değil ancak çoğunun sorunsuz bir şekilde oynayabilmesi gerekiyor.

Okumak  Helicopter Escape 3D v1.7.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Kendi grafiklerinizi çevrimiçi oluşturun

İki oyun arasındaki diğer büyük fark, mobil versiyonun temel fikri alması ve kullanıcı için daha fazla ayrıntı ve kişiselleştirme sağlamak için yeniden oluşturmasıdır. Artık kartınızın farklı parçalarını seçtiğiniz grafikler ve renklerle eşleştirmek için seçebilir ve arabanız için yeni kaplamalar seçerek veya farklı kask çıkartmaları kullanarak genel tasarımı değiştirebilirsiniz.

Dilerseniz kendi grafiklerinizi tasarlamak için seçtiğiniz kart sürücüsü görünümünü de kullanabilir ve kartınızın animasyonunu birçok farklı şekilde değiştirebilirsiniz. Kart Rush + Para Hileli Mod Apk’taki dış görünüm ve grafik seçenekleri ayrıca kartınız için daha iyi bir sanal ses seçmenize olanak tanır ve hatta gerçek yarışlar sırasında çalmak için önceden yüklenmiş birkaç ses arasından seçim yapabilirsiniz.

Çoklu özelleştirme seçenekleri

Kart rider rush plus Para Hileli Mod Apk indirmenin grafik ve ses seçenekleri diğer premium oyunlar kadar çeşitlilik sunmasa da, yine de programa hoş bir ektir. Özelleştirme seçenekleri herhangi bir araba yarışı oyununun ayırt edici özelliği olduğundan, çeşitlilik eksikliği bazı insanları rahatsız edebilir.

Çeşitli seçeneklerden hoşlananlar için yeni kartriderRush + Para Hileli Mod Apkihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacaktır. Oyundaki kartlar, tasarım ve performans açısından inanılmaz derecede benzerdir ve profesyonel karting sürücülerinin tutarlı bir şekilde neler başarabileceğinin mükemmel örnekleridir. İster hızlı yarış, ister gerçek sürücü becerilerinin harika bir görüntüsünü arıyorsanız, yeni kartrider rush + apk’ya bir göz atmalısınız.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top