Home » Knife Hit v1.8.12 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Knife Hit v1.8.12 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Knife Hit Mod Apk’nin özelliği nedir?

Knife Hit Para Hileli Mod Apk, nispeten ciddi sanat eserleri ve seçici oyuncuların eseridir. Bıçaklarını elma dilimlerinde ya da bir kadında bulan adamlar bulduk. Bu havalı görünüyor mu? Kolay değil çünkü kaleye bıçak atmak zor, bu da zararlı değil. Bu spor tam bir hassasiyet, sıkı çalışma ve az risk gerektirir.

Şansınızı bir kez test edebildiğinizde, zararlı olmayacaktır. Yazar Ketchapp, bu katılımcı sanat eserini Knife Hit aracılığıyla sağladı. Ve bıçak darbesi bir istisna değildir.

Knife Strike’a geri dönün, yetenekli bir ninja gibi bir hançer ustasına nasıl dönüşeceğinizi öğreneceksiniz. Sporda senin işin bıçağı vurmak. Aynen öyle, oyunun sağladığı bıçakları fırlatmanız gerekiyor.

Ancak, oyun hedefe ulaşmanızı zorlaştıran birçok zorluk sunduğundan kolay görünüyor. Dönmek sizin için bir problem haline gelecek. Bıçağı bıçağa vurursanız maç sona erer.

 

Knife Hit v1.8.12 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Knife Hit Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur

Android cihazlar hakkında çok az bilginiz varsa, uygulama indirmek ve yüklemek çok da önemli değil. Ancak kurulu olan apk dosyasının kurulum süreci ile ilgili herhangi bir karışıklık olursa aşağıdaki rehberi takip etmenizi öneririm.

Adım 1: İlk olarak, yukarıdaki İndir düğmesine tıklayın. Bundan sonra,Knife Hit indirme sayfasına yönlendirileceksiniz.

Adım 2: Şimdi birkaç saniye bekleyin ve ardından Şimdi İndir düğmesine tıklayarak apk örneğini bulun. İndirme işlemi hemen başlayacaktır.

Adım 3: Bir sonraki adımda, cihazınızın dosya yöneticisine gidin ve indirilen Knife Hit dosyasını bulun.

Adım 4: Yükle düğmesine basın ve sınırsız oyun kaynaklarının keyfini ücretsiz olarak çıkarın.

Not: Kurulum hatalarından kaçınmak için Ayarlar seçeneğine tıklayarak tüm 3. taraf uygulama izinlerini etkinleştirmeyi unutmayın. Ayrıca, orijinal sürümünü daha önce akıllı telefonunuza yüklediyseniz, önce onu indirmeniz gerekecektir. Aksi takdirde kurulum hataları ile karşılaşabilirsiniz.

Knife Hit For Android MOD Apk / Orijinal Apk İndir

Bıçak tarzı oyunla vuruldu. bıçaklar var. Ayrıca, ekranınızın etrafındaki elmalar, toplamanız için yağmalanacak. Sporda nesnelerle vurarak yemeye çalışın. Her bıçak vuruşundan 1 puan sayılır.

Okumak  Omega Legends v1.0.77 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Yenilmez belgeler oluşturmak mümkün olduğu kadar çok elektrik harcar. Bu oyunun onur sayfasında arkadaşlar ve aile kazanın. Ek olarak, bu görevin tamamlanması, Knife Strike’da bir dizi rozetle sonuçlanacak. Meraklı, değil mi?

Ayrıca, yöntemden söz edilemez. Her dört maçtan sonra bir patronla karşılaşabilirsiniz. Amacınız tahta kalaslar değil, bunun yerine pasta, pusula veya peynir gibi birçok farklı ilginç şey. Bu aşamalar, her atışta dikkatli olunmasını gerektirdiğinden, bunlardan çok daha zordur. Bu maçları kazanmak size birçok puan ve elma kazandırabilir.

Doğrudan bağlantı ile Android cihazlar için Knife Hit Apk Mod’un en son sürümünü indirin

Tam renkli bıçaklarla birlikte harika tasarım yığınlarının kilidini açmak için birikmiş elmasların sayısını kullanın. Bıçak koleksiyoncusuysanız, Knife Strike cephaneliği sizi kalabalığın hayranı yapacak.

Knife Hit Para Hileli Mod Apk oynarken düşmesinin engellendiğini düşünüyorum. Ama Knife Strike’ın cazibesi bu, bu yüzden tekrar tekrar oynamak istemenizi sağlıyor.

Görsel açıdan oyun tartışmaya değmez çünkü Ketchapp oyunları oynanışa, oynanabilirliğe ve oyuncu getirmeye odaklanıyor. Knife Strike’ın sonuçları 2D görsellerle üretildi ve çok akıcı, oyunculara gerçek hayatta bıçak fırlatıyormuş hissi veriyor. Tahtayı böldüğünüzde ilgi çekici görünüyor.

Bu oyun IOS ve Android platformlarını destekliyor, indirmeye hazır mısınız?

Bıçak dövüşü her zaman orada! Bıçakları kesmek için ağaç gövdelerine atın. Elmayı sürükleyin ve bıçakları da açın. Her noktada – bıçak almak için bunları yenin!

Bıçaklara ve hatta tırnaklara bile dokunmamaya dikkat edin. Faaliyetlerinizi zamanlayın, amacı gerçekleştirin ve sonunda Bıçağın Ası olun! Tüm yöneticileri yenebilir misin?

Herkesin bir sirki, sirki veya televizyonu vardır. Bitirdiğinizde tebrikler için herkesin tezahürat yapmasını ve tezahürat yapmasını sağlayan oyunlardan biri, gerçekten size bıçak atmak. Gönüllüler güvende olmaya devam ederken, bu maç her yapıldığında herkes rahatlıyor.

Okumak  Duskwood - Detective Story v1.9.2 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Hızlı ve anlaşılması kolay oynanışı nedeniyle çoğu insan tarafından popüler olan başka bir mobil video oyunu daha var. Maçlar atari oyunları ile dolu olsa da, sadece maçlara katılırken veya eğlence gereksinimlerine sahip olmakla kalmayıp, aynı zamanda tam zamanlı kısıtlamaları olan kişiler için de buna adanmış bazı oyunlar vardır.

Bir Bıçak Vuruşu maçında, sadece bıçakları ve puanları atın, ardından sorunlarınızdan ve hayal kırıklıklarınızdan kurtulun, bu muhtemelen daha sonraki çalışma saatlerini halletmek için mükemmel bir yoldur. Küçükler 10p’de oynayabileceği için bu Knife Strike oyun talimatlarını almak kolaydır. attın.

Çoğunu rekorunuza kanıtladığınızda kazanacak ve kırılacaksınız. Tahtalar belli ki onları atmak için önünüzde durmayacak ve endişe verici bir hızda dönecek, bu yüzden onları atmak zor.

Maç, bakışların ve ellerini gözlemlemenin bir karışımını alır. Bir kez ihmal edebilirsiniz. Bu durumda, donmuş pimlere ve ayrıca bıçaklara vurmuş veya onları tuzağa düşürmüş olabilirsiniz, yakında kazanan olarak kabul edilecekler.

Knife Hit Mod Apk’nın İnanılmaz Yeni Özellikleri

Basmayı seçmeden önce hedef almaya çalışmak, bıçağı atmak için kaldırılamaz. Bununla birlikte, kârlı faydalara yönelik olabilecek şeyler bulacaksınız. Elmalar kütüklerin içinde servis edilir ve hoşunuza gidebilecek görünüme sahip yepyeni bir bıçağın kilidini açabilirsiniz.

Yepyeni ateşli silahlarımı aldığımda, ilginç bir şekilde, el ilanlarının duyarlılığı, puanların artmasından çok daha iyi olurdu. 5 aşamadan geçtikten sonra önceki türlere göre eşit bir döneme geçeceksiniz. Bu, acı çekmek için bir moderatöre ihtiyaç duyacaktır ve ayrıca maç içi bonuslar alacağınız da açıktır.

Aktivite veya rol yapma maçları gibi 3 boyutlu görseller içeren bir oyun siparişi vermek mümkün olmayabilir. Ancak daha güzel tasarlanmış POI 17, buna ek olarak bu fotoğraf oynatıcının gereksinimlerini karşılar. Bıçağın kilidinin açıldığını kesinlikle anlayacaksınız, her şey uygulanan bıçaktan tamamen ayrıdır.

Okumak  Lost Island v1.1.986 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Knife Hit Para Hileli Mod Apk, Hitbox’ın yanı sıra bu kayıtların hareketi, hızı ve hassasiyeti her ayrıntıya kadar gerçektir, bu nedenle eşleştirme için herhangi bir soruna gerek yoktur. Ve tabii ki, duvar kağıdının, oyuncuların arkada hazır olan güzel ve sıra dışı manzara hakkında daha fazla bilgi edinmek istemelerini sağlamak için şık olduğunu varsayalım.

 

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top