Home » Knock’em All v1.24 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Knock’em All v1.24 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Betimlemek

Atış oyunları, dünyanın her yerindeki oyuncular arasında her zaman çok popüler olmuştur. Mobil oyunlarda bile çoğu oyuncu birinci şahıs nişancı oyunları oynar çünkü bunlar gürültülü, eğlencelidir ve en fazla aksiyona sahiptir. Ancak, yıllar geçtikçe, sıradan bir oyuncu için sıradan atış oyunları sıradan hale geldi.

Bu nedenle geliştiriciler, türü oyunculara yeniden tanıtmak için her zaman yeni yollar ararlar.

Voodoo, Knock’em All Para Hileli Mod Apk adlı benzersiz bir bükülme ile bir atış oyunu yayınladıkları için kesinlikle kodun kilidini açtı! Bu atış oyununda göreviniz her platformda üzerinize gelen bez bebekleri vurmaktır. Sınırsız merminiz var ama hepsine dayanabilir misiniz? Aşağıda okuyarak bu harika oyun hakkında daha fazla bilgi edinin!

Knock’em All nedir?

Bir oyuncu olarak, çoğu insanın bir kez bile atış oyunu oynamaması nadir olurdu. Bunun nedeni, atış oyunları o kadar popüler ki, bugün bile listeleri domine ediyor. PUBG, Fortnite ve Call of Duty’yi düşünün – hepsinin ortak noktası nedir? Popülerdirler ve hepsi atış oyunlarıdır!

Ancak bu, tüm atış oyunlarının hemen başarılı olacağı anlamına gelmez. Aslında, yeni atış oyunlarının çoğu bu noktada çok sıkıcı olduğu için gün ışığını bile görmüyor. Oyuncular hepsini oynadığında, onları heyecanlandırabilecek sadece birkaç oyun vardır. Bunlardan biri Knock’em All!

Bu heyecan verici yeni oyun, bugün gördüğümüz normal atış oyunlarının bir evrimine sahiptir. Normal çok oyunculu oyun yerine bu oyun basit ama eğlenceli olmayı seçti. Üstünüze geldiklerinde eyaletleri yoldan çekeceksiniz! İşte bu, bu oyun bu kadar basit. Ancak Google Play Store’da 5 milyondan fazla indirildiği için bu oyunu hafife almayın!

Peki, bu oyunu diğerlerinden tam olarak ayıran nedir? Eh, onu açana kadar gerçekten kelimelerle tarif edilemez. Ama diyelim ki çok bağımlılık yapıyor ve can sıkıntınızı anında giderebilir! Bebekler ve fizik hakkında yeterince alamadığımız bir şey var! Onları vurmak ve ne tür bir tepki vereceklerini görmek eğlenceli.

Okumak  Boom Karts Multiplayer Racing v1.8.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

 

Knock’em All v1.24 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Yükleme Rehberi

Unutmayın: Bu MOD’u kurmak için bazı basit adımlar. Bilmiyorsanız takip edin.

  • İndirme sayfasından Knock’em All MOD APK’sını indirin.
  • Dosya yöneticisini açın ve indirme klasörünüze gidin.
  • İndirilen apk dosyasına dokunun.
  • Bu ilk kez yapıyorsanız, Bilinmeyen Kaynak Yükleme iznini etkinleştirin. Aksi takdirde, bu adımı görmezden gelin.
  • Şimdi yükle düğmesine basın ve bitmesine izin verin.
  • Şimdi yüklü uygulamayı açın ve uygulamanın özelliklerinden yararlanmak için gerekli izinlere izin verin.
  • Sınırsız premium özelliklerin keyfini çıkarın.

Knock’em Tüm Özellikler

Diğer oyuncular için Knock’em All ilk başta sıkıcı görünebilir. Ancak, oynadığınızda ve ustalaştığınızda ne kadar eğlenceli olabileceğini anlayacaksınız. Aksiyon dolu değil ama işini iyi yapıyor – sizi eğlendirmek için. İşte Knock’em Tüm özellikleri:

Muhteşem 3D grafikler – Knock’em All, Fortnite gibi diğer gişe rekorları kıran oyunları yenebilecek en etkileyici grafiklere sahip değil. Ancak, 3D modelleme ve arka plan tasarımında üstündür.

Basit bir oyunda alabileceğiniz en iyi grafikleri sunuyor çünkü böyle basit bir oyunu oynarken gerçekten yoğun grafiklere ihtiyacınız yok. Ancak dikkati çeken şey, her şeyin ortada oyuncu eğlencesi ile iyi tasarlanmış olmasıdır. Bu tür oyunlarda nadiren grafik departmanına adanmışlık bulursunuz, ancak Knock’em All gerçekten bu oyunu parkın dışına çıkarıyor!

Fizik Tabanlı Oyun – Çoğu atış oyununun aksine, Knock’em All Para Hileli Mod Apk bu oyunda fiziği vurgular. Bir bebeği bıraktığınızda anında ölmez, sadece yuvarlanır ve yavaşça düşer. Bebekler hareket ediyor ama canlı değiller, bu yüzden onları binadan çıkarmak için tekrar tekrar vurmanız gerekebilir.

En iyi oyuncular bu mankenlere arka arkaya vurur ve her zaman şut atmak için en iyi pozisyonları ararlar. Bu oyunda aynı zamanda hedeflerinizi nasıl vuracağınızı da dikkatlice düşünmeniz gerekiyor çünkü mankenler hareketsiz ve hemen düşmezler. Yaratıcı olun ve onları üzerinizden atmanın ve gerekirse bazı rehineleri kurtarmanın yollarını düşünün.

Okumak  Otherworld Legends v1.9.3 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Basit Kontroller – Bu oyunda kontroller basittir – nişan almak ve ateş etmek için dokunmanız yeterlidir. Karakteriniz, birini başarıyla temizledikten sonra otomatik olarak bir binadan diğerine hareket eder ve atlar. Tek dezavantajı, gelen bebekleri atlatamamanız ve yakalanırsanız bölümü tekrarlamanıza neden olabilir.

Bu yüzden onları mümkün olduğunca fazla kurşunla binanın üzerinden itmeniz gerekiyor. Veya yaratıcı olabilir ve patlamalar yapmak için kutuların yardımını almayı deneyebilirsiniz. Ancak bunu yaparken dikkatli olmalısınız çünkü yakınınızda rehineler olabilir.

Geçilmesi gereken yüzlerce seviye – Bu oyunda seviye genellikle sadece birkaç dakika veya daha kısa sürer. Ancak, ilerledikçe, sizi bekleyen birçok zorluk bulacaksınız. Yardımınıza ihtiyacı olan rehineleri görmeye başlayacaksınız, bu yüzden bu noktada onları vurmamaya dikkat etmelisiniz.

Ayrıca oyuncak bebeklerin sayısı da artacak ve kolay kolay çıkarılamayan daha büyük bebeklerle karşılaşacaksınız. Bu bebeklere karşı kendinizi savunmak ve bir sonraki seviyeye geçmek size kalmış.

Farklı Silahlar – Bu oyunda, bebekleri binadan çıkarmanıza yardımcı olacak farklı silahlarla oynayabilirsiniz. Bu, oyunun en ilginç kısımlarından biridir – yeni silahlar denemek. Her tabanca benzersizdir ve farklı mermiler atar, bu yüzden kullanırken dikkat edin. Ayrıca silahların paraya mal olduğunu unutmayın.

ÇEVRİMDIŞI MOD – Çoğu atış oyununun aksine, Knock’em All, oynarken internet bağlantısı kullanmanızı gerektirmez. Nerede olursanız olun, bu oyunu hemen oynayabilirsiniz. Ayrıca küçük bir indirme boyutuna sahiptir, bu nedenle bu oyunu oynarken depolama alanının bitmesi konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Düşük indirme boyutu aynı zamanda telefon modeliniz ne olursa olsun indirip oynayabileceğiniz anlamına gelir.

Knock’em All oynamak için ipuçları

Knock’em All basit bir oyun gibi görünebilir. Ancak, karmaşık mekanikler içerir ve oyunda ilerledikçe seviyeler daha da zorlaşacaktır. Bununla birlikte, size yardımcı olacak bazı ipuçları:

Okumak  Stay Alive v0.15.1 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Dikkatli ateş edin – Bu Knock’em All Para Hileli Mod Apk’da bebekleri binadan dışarı atmak için aralıklı olarak ateş etmek iyidir. Ancak, daha yüksek seviyelere geçtikçe, bu stratejinin artık işe yaramayacağını göreceksiniz çünkü binalarda daha güçlü bebekler ve hatta binalarda dikkat etmeniz gereken rehineler var.

Bu nedenle, tek bir atış kaybetmeden onları binadan verimli bir şekilde nasıl çekeceğinizi denemeniz ve bulmanız gerekiyor. Bu, onları bacaklarından veya başlarından vurmak veya yanlarındaki sandıklara ateş etmek anlamına gelebilir.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top