Home » KonoSuba: Fantastic Days v1.4.3 Para Hileli Mod Apk Indir

KonoSuba: Fantastic Days v1.4.3 Para Hileli Mod Apk Indir

KonoSuba: Fantastik Günler MOD Özellikleri:

  • Sınırsız Güçlendirilmiş Taş
  • İndirmesi ücretsiz
  • Tamamen Güvenli
  • KonoSuba: Fantastic Days Mod dosyasının kurulumu çok kolaydır
  • Otomatik güncelleme
  • Cihazınızı rootlamanıza veya jailbreak yapmanıza gerek yok!
  • Sınırsız Güçlendirilmiş Taş

Bu oyunda oyunculara sunulan oyun içi para birimi takviyeli taşlardır.

KonoSuba: Fantastic Days v1.4.3 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Güçlendirilmiş taşları nasıl toplayabilirsin?

Takviyeli taşların büyük, küçük, orta, altın, gökkuşağı, gümüş ve bakır çeşitlerine bağlı olarak farklı yöntemlerle takviyeli taşlar toplayabilirsiniz.

Takviyeli taşların farklı kullanımları nelerdir?

Takviyeli taşların farklı kullanımları şunlardır:

Güçlendirme için: Bu öğeler, tüm oyun ekipmanlarınızı güçlendirmek için kullanılabilir. Ekipmanınızı güçlendirmek için taşlar gereklidir.

Birçok silah için kullanım: Silahlar ve aksesuarlara ayrılan iki ana ekipman türü vardır. Oyunu oynarken fırsat bulsanız bile bu taşları aksesuarlarınızı güçlendirmek için kullanmamalısınız.

Silahlarınızı daha çok yönlü hale getirin: Tüm özelliklerini güçlendirecek silahlar bulduğunuzda, karakterler en etkili silah olarak kullanılabilir.

Unlimited Reinforced Stones almak için Android ve iOS için Unlimited Reinforced Stones mod apk’nın en son sürümünü indirin.

Oyun hakkında

RPG oyunları, tüm oyuncular arasında tüm zamanların favorisidir. Her geçen gün RPG grubuna pek çok yeni oyun ekleniyor. Bu gönderi sizi KonoSuba Fantastik Günlerinin ayrıntılarına götürecek, bu yüzden okumaya devam edin.

KonoSuba: Fantastic Days, dünya çapındaki tüm hayranları için olağanüstü bir oyundur, özellikle Sato, Darkness, Aqua, Kazuma ve Megumin gibi animeden en sevdiğiniz kahramanlardan bazılarının rolünü oynamanız gerekir.

Sora Amamiya, Jun Fukushima, Ai Kayano ve Rie Takahashi gibi Japonya’dan otantik seslendirme sanatçıları geri dönüyor. Çok fazla yeni karakter ve yeni bir hikaye bulabilirsiniz.

Oynanış

Oynanıştan bahsetmişken, bu oyun, gerçekçi ve sıra tabanlı savaş mekanizması ile yan kaydırma özelliği yardımıyla KonoSuba’nın paralel dünyasını keşfetmeye devam etmenizi sağlar.

Okumak  Idle Factory Tycoon v2.3.0 Para Hileli Mod Apk İndir

Ancak karakterler hakkında konuşmaya KonoSuba Para Hileli Mod APK indir oyunundan çok ünlü karakterlerle başlayabilirsiniz ancak Devil King’in ordusuyla yüzleşmek için son partiyi yaratmanıza yardımcı olduğu için daha fazlasını biriktirebilirsiniz.

Oyun özellikleri

Take, aşağıda tartışılan bu oyunun bazı şaşırtıcı özelliklerine bakıyor:

Gerçek zamanlı RPG öğeleri

Oyun çok gerçekçi haydut benzeri öğeler içeriyor. Bu unsurlar oyun deneyiminizi zenginleştirebilir.

HD görseller

Bu oyunda sunulan Grafikler ve görseller gerçekten şaşırtıcı. Bu yüksek kaliteli görseller ile oyunun her bir parçasının tadını çıkaracaksınız.

mükemmel seslendirme

Bu oyunda seslendirme mükemmel. Oyunla çok güzel bir şekilde bütünleşmiş. Bu seslendirme ile kesinlikle yoğun bir oyun deneyimi yaşayacaksınız. Bu nedenle, yukarıda belirtilenler, oyundaki takviye taşlarını ve kullanımlarını toplamanın en yararlı yollarından bazılarıdır.

Hepsinin oyuncular için diğer bazı faydaları olduğunu bilmelisiniz, bu nedenle oyuncuların ekipmanlarını güçlendirmek için değerlidirler. Her tip takviye taşı, yukarıda belirtilen yöntemlerle elde edilmesi için farklı girişimler ve yönler ile farklı bir avantaja sahiptir. Yani, bu oyun hakkında bilmeniz gereken tek şey buydu.

Sıkça Sorulan Sorular

KonoSuba: Fantastik Günler MODunu oynayabilir misin?
Evet, hem Android hem de iOS için bu mod indirilmeye hazır. Ardından cihazınıza yükleyebilir ve açabilirsiniz. Başlamak için içerideki kolay adımları tamamlayın ve oynamanın keyfini çıkarın!
Nasıl ücretsiz olarak daha fazla Güçlendirilmiş Taş elde edilir?
KonoSuba: Fantastic Days MOD APK/IOS’u indirin ve oyun hesabınıza Sınırsız Güçlendirilmiş Taş alacaksınız.
Bu MOD %100 ücretsiz ve güvenli mi?
Cevap Evet. KonoSuba: Fantastic Days Para Hileli sinirsiz Mod APK indir ‘mızı ücretsiz olarak indirebilir ve oynayabilirsiniz. Ayrıca birkaç kez test edildiğinden risksizdir.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top