Home » KUBOOM 3D: FPS Shooter v7.00 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

KUBOOM 3D: FPS Shooter v7.00 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

KUBOOM Para Hileli Mod Apk (MOD, Menü/Kilitsiz/VIP), sürekli güncellenen çok sayıda yeni içerik ve heyecan verici çevrimiçi etkinlikler içeren, samimi ama kaotik ve gürültülü bir nişancı oyunudur.

Birinci şahıs nişancı aksiyon oyunları her dönem ve nesil ile daha akıcı ve eğlenceli hale geliyor. Mobil platform en zayıf ve en az yetenekli olanıdır, ancak günümüzde herkesin keyif alabileceği ve kolayca erişebileceği bir oyun platformu haline gelmiştir.

Bununla birlikte, esnekliği artırarak ve oyuncuların her zamankinden daha üstün doğruluk ve taşınabilirlik elde etmelerine yardımcı olarak, özellikle FPS türü olmak üzere yeni şeyler ve yeni özellikler eklediler.

Bu makale, mükemmel kontrol mekanizmasına sahip, dost canlısı grafiklere sahip, aksiyon dolu bir fps oyunu olan KUBOOM 3D ‘yi tanıtacak. Oyuncular bu oyuna geldiklerinde birçok etkileyici eşya ile karşılaşacaklar ve full FPS oyununun keyfini çıkaracaklar.

KUBOOM 3D: FPS Shooter v7.00 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

 

Kurulum Süreci İçin Basit Adımlar

  • KUBOOM 3D: FPS Shooter Mod APK’sını tüm yeni Android sürümlerine şu şekilde yükleyebilirsiniz:
  • KUBOOM 3D: FPS Shooter APK dosyasını indirin.
  • Dosya tarayıcı uygulamasını kullanarak indirme klasörünüze gidebilir veya mobil tarayıcınızda tamamlanmış indirmeyi tıklayarak kurulumu başlatabilirsiniz.
  • Android, uygulamayı yüklemek için dosya tarayıcınıza veya web tarayıcınıza izin vermenizi isteyecektir. İzni verin, sizi kurulum ekranına geri götürecektir. Değilse, tekrar denemek için izin verdikten sonra indirme klasörüne geri dönün.
  • Uygulama yüklenecek!

Sezgisel ve harika FPS oyunu

Birçok kişi mobil platformların FPS türüne uygun olmadığını düşünüyor ancak KUBOOM 3D, herkesin en eksiksiz ve esnek FPS oyununun tadını çıkaracağını gösteriyor.

Okumak  Slime Hunter: Wild Impact v5.3.1 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Bu oyunla ilgili etkileyici olan şey, grafikleri ve içeriğidir ve oyuncunun oyun deneyimini geliştirmek için her hafta yeni değişikliklerle sürekli olarak güncellenir.

Sadece bu da değil, oyun modları ve içeriği yeni ve çekici ve FPS türünü daha yenilikçi ve çok sayıda oyuncu tarafından her zamankinden daha kolay erişilebilir hale getiriyor.

Birçok oyuncu genellikle silah kullanma hissine ve gerçekliğine dikkat eder, bu nedenle oyun grafikleri ve ses efektleri, oyun deneyimini ve izlenimini canlandırmak için son derece etkileşimli olacaktır.

Mobil platform için sezgisel kontroller

Mobil oyunların kontrol mekanizması çoğunlukla iki başparmak üzerine kuruludur, bu nedenle KUBOOM 3D daha fazla destek işlevi geliştirerek oyuncuların çevreyle esnek ve hızlı bir şekilde etkileşim kurmasına yardımcı olur.

Oyuncu yalnızca iki baş parmağını kontrol etse bile, doğruluğu mutlaktır ve oyuncuların hedefi herhangi bir mesafeden kolaylıkla indirmesine izin verir. Ayrıca konsol, oyunculara daha iyi bir görüş sağlayan ve aynı zamanda savaş sırasında işlevleri veya öğeleri hızlı bir şekilde kullanan dostane bir şekilde geliştirildi ve tasarlandı.

Oyuncular, kontrol performansını daha da iyileştirmek ve oyunculara yoğun savaşlara katılırken daha fazla heyecan vermek için kontrol sistemini ve mekanizmasını özelleştirebilir.

Heyecan verici ve eğlenceli oyun

Birinci şahıs nişancı için, oyun modu her zaman uzun vadeli bir oyuna bağlanmaları için en büyük motivasyon ve oyunda yeni duygular bulma şansıdır.

Bu nedenle KUBOOM 3D Para Hileli Mod Apk bunu öngördü, bu yüzden oyuncuların keşfetmesi ve eğlenmesi için birçok farklı oyun modu geliştirdi ve sundu.

Her oyun modunun kuralları da dahil olmak üzere kendine has özellikleri vardır ve birçok özel oyun modu yalnızca önemli olaylar sırasında ortaya çıkar. Tabii ki, her bir moda katılırken ödülleri değişecek ve oyuncular bu oyun boyunca kendilerini geliştirmek için çok çalışmalılar.

Okumak  Island War v2.6.6 Sınırsız Para Hileli İndir-Mod Apk

Her hafta oyun her zaman güncellenir, yeni oyun modları sunar ve oyuncuları eğlendirmek ve memnun etmek için Battle Pass gibi birçok heyecan verici işlev sunar.

geniş menzilli silah

Silahların çeşitliliği, günümüzde çoğu FPS oyununun vazgeçilmez bir bileşenidir ve KUBOOM 3D, onları her zamankinden daha mükemmel ve havalı hale getirecektir.

Ayrıca, oyunun silahlarının çoğu modern silahlardır ve bazı klasik silahlar, oyuncuların büyük ölçekte toplayıp donatmaları için eğlence amaçlıdır.

Etkileyici olan şey, her silahın kendine has özellikleri olması ve hepsinin, oyuncuların savaş performansını iyileştirmesi için ayrı bir yükseltme sistemine sahip olmasıdır.

Yükseltme sistemi farklı ve üstündür; Bir silah kullanarak ve sürekli savaşlara katılarak, oyuncu kademeli olarak daha yüksek bir seviye yükseltecektir.

Orada silahlar yavaş yavaş yeni bileşenlerin kilidini açacak ve oyuncular silahları kendi dövüş tarzlarına göre özelleştirebilecekler.

Zırhınızı ve ekipmanınızı özelleştirin

KUBOOM 3D’deki her maçın savaş ölçeği 5v5, 10v10 ve daha fazlası gibi rastgeledir, bu nedenle ekipman sistemi farklı oyun modlarına göre büyük ölçüde değişecektir.

Silahların yanı sıra, oyuncular zırh ve teçhizatı özelleştirebilir ve hepsinin savaş alanını çeşitli ama her açıdan adil kılan özel istatistikleri vardır.

Ekli tüm ekipmanlar destek öğeleridir ve yeteneklerinden yararlanarak oyuncular dövüş yeteneklerini yeni bir seviyeye yükseltebilirler. Sadece bu da değil, oyuncular düşmanı daha kolay yok etmek için taktikleri için arazinin ve çevrenin unsurlarını kullanabilirler.

KUBOOM 3D Para Hileli Mod Apk, arkadaş canlısı grafiklere, etkileşimli ortamlara, çok sayıda çekici içeriğe, canlı silahlara ve heyecan verici etkinliklere sahip harika bir birinci şahıs nişancı oyunudur.

Bu faktörler oyunu mümkün ve çekici kılar ve aynı zamanda oyunculara takım arkadaşlarıyla sonsuz şiddetli savaşlarda savaşırken her zaman en tazeleyici duyguyu verir.

Okumak  Coin Master v3.5.461 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top