Home » Lara Croft: Relic Run v1.11.114 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Lara Croft: Relic Run v1.11.114 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Lara Croft ile Tanışın: Kalıntı Koşusu

Oyunun kahramanı, Angelina Jolie’nin canlandırdığı karakter gibi tasarlanmış çok seksi bir kız. Bunun, aynı oyun ve bağlama sahip iki oyunla Temple Run’ın yükseltilmiş bir versiyonu olduğu söyleniyor. Ancak, Lara Croft: Relic Run Para Hileli Mod Apk’ın sadece koş ve koştan daha çok işi var.

Lara Croft: Relic Run, iki ünlü yayıncı, Square Enix ve Crystal Dynamics tarafından geliştirilmiştir. Oyunlar hem Google Play’de hem de App Store’da mevcuttur ve oyuncuların bunları ücretsiz olarak indirip yüklemesine olanak tanır.

bir hikaye

Lara Croft, arkeolojik bir çalışma yapan bir kızdır. Macerayı sever, gizemleri araştırır ve tehlikeli yerlerde gizlenmiş antik kalıntıları bulur. Arkadaşı Carter Bell bir keşif gezisinde kayıptır. Eski harabe hakkında bilgi bırakın.

Carter’ın ayak izlerini takip eden Lara, Kamboçya’daki orman tapınağına gider ve ardından Harabeler Çölü’ne gider. Tüm kalıntılar, dünyayı yok etmek isteyen kötü adam Rahu ile ilişkilidir. Son olarak, Lara Carter’ı Himalayalara kadar takip edin. Gizemleri çözebilir ve Rahu’yu dünyayı kurtarması için durdurabilir misin?

Lara Croft: Relic Run v1.11.114 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum adımları

  • Lara Croft: Relic Run Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur?
  • İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın Lara Croft: Relic Run.
  • Tamam’ı seçin ve indirme işleminin hemen başladığını göreceksiniz.
  • İndirme işlemi bittikten sonra mod apk’nın kurulum sayfasının açıldığını göreceğiz.
  • Android cihazın yükleme işlemini tamamlamasına izin vermek için Yükle’yi seçin.

Oynamak

Lara Croft: Relic Run’daki oynanış, Temple Run’a çok benzer. Karakteriniz otomatik olarak ileriye doğru koşuyor ve oyun içi hareketlere göre yukarı, aşağı, sola veya sağa kaydırmanız gerekiyor. Engellerden kaçınmak için takla atabilir, zıplayabilir, sörf yapabilir veya sallayabilirsiniz.

Okumak  Cluedo v2.8.7 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Temple Run’dan en büyük farkı ise bu sefer arkanızda dev maymun olmadan koşuyor olmanız. Ama durum öyle değil, oyun dramayı azaltıyor çünkü engellere çarparsanız ölürsünüz ve baştan başlamanız gerekir.

İnanılmaz çeşitlilikte engeller. Ne zaman oynasam garip bir tuzak alıyorum ve bazen daha önce görmediğim bir tuzak görüyorum. Sadece koşmakla kalmıyor, Lara Croft: Relic Run, oyuncuların nihayet antik kalıntıları toplamasını gerektiriyor. Onları bir kerede bulmalısın. Başarısız olursanız, başlangıç ​​çizgisinden tekrar başlamalısınız.

Bazı aşamalarda düşman karşınıza çıkacaktır. Anıtı almanızı engellemek istiyorlar, bu yüzden oyundaki onlardan kaçmak veya onları yenmek için tasarlanmış şeyleri kullanın. Subway Surfer ve Temple Run gibi oyunlar harikadır, ancak bu oyunların hiçbiri motosiklet sürmenize, silah kullanmanıza ve bir T-Rex dinozoruyla yüzleşmenize izin vermez.

Gelişim

Yol boyunca, Kalkan, Mıknatıslar, Silahlar vb. Gibi bir süre boyunca size yardımcı olabilecek birçok takviye var. Ek olarak, karakterlerinizi yükseltmek için topladığınız bir dizi jetonu kullanabilirsiniz.

Bazı sağlık paketleri ve silahlar madeni paralarla kolayca satın alınabilir. Lara’yı ölümden koruyabilen Ankh Resurrection adlı elmaslarla satın alınabilecek tek bir şey var.

Ne yazık ki, Lara Croft: Relic Run Para Hileli Mod Apk’da çok fazla karakter yok, daha doğrusu Lara tek başına. Oyun bazı kostüm paketleri içeriyor, bunları Lara’nın imajını değiştirmek için satın alabilirsiniz.

Grafikler ve ses

Lara Croft: Relic Run, Tomb Raider’ın daha basit bir versiyonu gibidir. Ancak oyun gerçekçi grafiklere ve keskin bir görüntüye sahip. Bir ormanda ve ormandaki antik tapınaklarda geçen oyun, sizi benzeri olmayan bir maceraya çıkarıyor. Birçok şey seni bekliyor.

Sevimli ve seksi görünümüyle Lara, (ben dahil) birçok erkeğe ilham kaynağı oluyor. Abigail Stallschmidt tarafından seslendirildi. Oyunun müziği, Tomb Raider film müziğini kullanırken de etkileyici.

Okumak  Ninja’s Creed 3D v3.0.3 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Lara Croft: Relic Run’ın MOD APK versiyonu

MOD Özellik

  • sınırsız para
  • İki seviyeyi tamamladıktan sonra çok para alacaksınız.

Lara Croft: Relic Run MOD APK’yı seviyorum. Peki ya sen?

Genel olarak, Lara Croft: Relic Run Para Hileli Mod Apk, keşfedilecek çok şeyi olan sonsuz eğlenceli bir mobil oyundur. Bu oyun eğlenceli ve herkes için uygundur. İstediğiniz zaman istediğiniz yerde oynayabilirsiniz. Hazırsanız, oyunu ücretsiz yüklemek için lütfen makalenin altındaki bağlantılardan uygun bir sürüm seçin.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top