Home » Legend of Ace v1.55.4 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Legend of Ace v1.55.4 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Merhaba, Legend of Ace Para Hileli Mod Apk Game Player’s Legend of Ace Mod Apk (v1.55.4) Sınırsız Para + Mini Harita + Sınırsız Taş’in en son sürümünü indirmek istiyorsanız, doğru sayfaya geldiğiniz için tebrikler.

Bu sayfada, Legend of Ace Android Aksiyon Oyununu kolayca indirebilmeniz için hangi Specialty of Legend of Ace Mod Apk Android Oyunu ve Mod Sürüm Apk’nın size tek tıklamayla en hızlı CDN Drive indirme bağlantısını vereceğini bileceğiz.

Legend of Ace Mod Apk’nin özelliği nedir?

The Legend of Ace – oyuncunun arenada güçlü rakiplerle savaşması gereken harika bir rol yapma projesi. Güçlü karaktere liderlik eden kullanıcı, rakip takımdan zorlu kahramanlarla karşılaşacak. Her maç on dakika sürer ve bir birimde en fazla beş savaşçı olabilir.

Bütün bunlar savaşı dinamik ve karmaşık hale getiriyor. Benzersiz görünüm ve becerilere sahip yalnızca 17 karakter sınıfı vardır, bu nedenle kullanıcı beğenisine göre bir savaşçı seçebilir.

Legend of Ace v1.55.4 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Legend of Ace Mod APK’sını tüm yeni Android sürümlerine şu şekilde yükleyebilirsiniz:

  • Legend of Ace APK dosyasını indirin.
  • Dosya tarayıcı uygulamasını kullanarak indirme klasörünüze gidebilir veya mobil tarayıcınızda tamamlanmış indirmeyi tıklayarak kurulumu başlatabilirsiniz.
  • Android, uygulamayı yüklemek için dosya tarayıcınıza veya web tarayıcınıza izin vermenizi isteyecektir. İzni verin, sizi kurulum ekranına geri götürecektir. Değilse, tekrar denemek için izin verdikten sonra indirme klasörüne geri dönün.
  • Uygulama yüklenecek!

Legend of Ace Mod Apk’nin İnanılmaz Yeni Özellikleri

Legend of Ace (Loa) oyunun stratejisini büyük ölçüde geliştirdi. Bu, eleman sistemini kart sistemi ile değiştirdi. Bu nedenle, oyuncular eşya yemeklerinden zarar görmeyecektir. Bunun yerine, kahramanı yükseltmek için seçilebilecek yüzlerce kart var. Her oyuncunun herhangi bir kahraman için benzersiz bir stratejisi olabilir.

Okumak  Mash-up Hero v1.6.0 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Hızlı tempolu luau. Her oyun sadece 10 dakika sürer. Böylece oyuncular hayatlarında başka güzel şeyleri de kaçırmamış oldular. Bir arkadaşınızı 10 dakika ile 30 dakika içinde geri aramak arasındaki farkı hayal edin.

Legend of Ace Para Hileli Mod Apk , ekip çalışmasına çok ihtiyaç duyuyor. Her takımın beş oyuncusu vardır. Her oyuncu, tank, sihirbaz, atıcı, sihirbaz, kazanan gibi bir role karar vermelidir. Oyuncular düşmanları yenmek için işbirliği yapmalıdır.

Lua, yeteneğinizi sergilemek için en iyi yerdir. Sıralama sistemi ve çöpçatanlık sistemi ile dünyanın her yerinden oyuncularla tanışacaksınız. Büyük becerilere sahip herkes burada ünlü olabilir.

Legend of Ace Action Hileli Mod Apk Nasıl Oynanır?

Tamamen farklı iki unsuru birleştiren dünyadaki ilk oyundur: MOBA ve TCG. Bir kategori, savaş becerilerine odaklanan oynanışı sergiliyor; Diğeri pasif ve daha stratejik. Ancak bu grup çok oyunculu, adil ve eğlenceli bir oyun ortamı yaratır. Diğer tüm MOBA oyunları gibi ama çok daha hızlı oynanan bir oyun. Oyuncular arasında sürekli savaşlarla süper hızlı kitap savaşları olacak.

Başka bir MOBA maçı olmadıkça, maç genellikle 5-10 dakika içinde sona erer. Bununla birlikte, MOBA net bir şekilde 3 şerit ve her iki tarafta 5 oyuncu ile hala geçerlidir. Her kahramanın, rakibine karşı avantaj elde etmek için etkili bir kombinasyon oluşturmak için çok mantıklı hale getirilmiş kendi beceri seti vardır.

Tanklar, sihirbazlar, suikastçılar, okçular, destek hepsi oyunda mevcut. Bu özellikle TCG sisteminde geçerlidir. Oyun, kahramanların farklı bir yöne hareket edebilmesi için yüzlerce kart sunuyor.

Bu sistem sayesinde aynı kahramanların tamamen farklı türlerde oynayabildiği söylenebilir. Ayrıca saldırı ve savunma gibi temel istatistikleri değiştirmekle kalmaz, aynı zamanda yeni beceriler de kazandırır. Oyuncular, en şaşırtıcı stratejiyi deneyimlemek ve dövüşün tadını çıkarmak için kartlarını rahatça seçebilirler.

Okumak  Street Racing 3D v7.3.4 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Legend Ace Aksiyon Daha Fazla Legend Ace Genel Bakış

LOA’ya özgü bir diğer şey ise beceri ve önemidir, ML ve AOV oynamaya alışkınsanız, hangi becerilerin seviyelerinin olduğunun farkında olmalısınız. Ama As efsanesi farklı, oynanışta herhangi bir beceri seviyesi artışı yok ve final de farklı, %1’den %100’e kadar süren ve sadece kahraman seviyesinden kullanılabilen bir tür gecikme. Final kullanılabilir.

Oynanış üzerinde kesinlikle çok büyük bir etkisi olacak, bence MOBA’nın en hızlı savaş süresiyle çağrılması adil, denemek istemediğinizden emin misiniz?

Önemsiz görünen şeyler, ancak kesinlikle ML’deki en pahalı fiyat aralığı olan Şampiyonun fiyatı 32.000 Savaş Puanıdır. AOV’de 18.888 altın var. The Legend of Ace ile ilgili şaşırtıcı olan şey, kahramanın fiyatının yüksek olması ve aynı zamanda en pahalısı 43.888 altın olmasıdır.

Tabii bu altın toplamak kolay olmadığı için oyun geliştiricileri için bir evet olarak değerlendirilmeli. 1000 altın toplamak için en az 8 maç kazanmanız gerekir, bu zor. Ancak endişe verici olan, fahiş kahraman fiyatları için Legend of Ace’in haftalık ücretsiz kahramanların rütbe modunda oynamasına izin vermesidir.

Artık çoğu MOBA oyunu gibi, bu oyunu oynadığınızda en iyi grafiklerle şımartılacaksınız. Tabii ki daha küçük boyutu ve daha hızlı oynanışı ile oynarken kendinizi rahat hissedeceksiniz.

Legendary Ace  Para Hileli Mod Apk Hile ile Sınırsız Para Kazanın. Çok önemli olmayan, ancak savaş alanında sizi sakinleştirecek çeşitli premium aksesuarlara atlayın.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top