Home » Legend of Solgard v2.23.4 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Legend of Solgard v2.23.4 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Solgard efsanesi hakkında

Yayıncı kral, 3’lü eşleştirme bulmaca oyunlarının yanı sıra, oyunculara hitap edecek heyecan verici bir RPG’nin nasıl oluşturulacağını da biliyor.

Diamond Diaries Saga’yı bir süre piyasaya sürdükten sonra, en son Legend of Solgard Para Hileli Mod Apk oyunuyla piyasaya çıkmaya devam ettiler. Bu oyun bir RPG olmasına rağmen takım oluşturma, sıra tabanlı saldırılar,…

Komplo

Solgard’ın efsanesinin konusu, Kuzey efsanelerinde olduğu gibi bir hikayeye sahiptir. Solgard, tanrıların ve özel yaratıkların birlikte mutlu bir şekilde yaşadığı güzel bir ülkedir.

Ancak bir gün, Ragnarok’un bir kehaneti gerçekleşmeye başlar. Kış yaklaşırken, buz portalı gizemli canavarlarla açılır ve Solgard’ın yaratıklarının kalıcı olarak donmasına neden olur.

Sadece Embla bunun olmasını engelleyebilir, güneş tanrısının gücüne sahip bir savaşçı ve ormandaki yaratıkların dostudur. Her şeyi gördükten sonra, özel güce sahip bir hayvan ordusu topladı ve Solgard’ı soğuk kıştan kurtarmak ve Dünya’ya zaferi geri getirmek için savaşa katıldı.

Legend of Solgard v2.23.4 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Nasıl kurulur

  1.  “Legend of Solgard Mod Apk” indirin.
  2.  İnternet/wifi olmadan apk indirmeyi kurun.
  3. Yükleyiciyi açın ve işlemi tamamlayın.
  4. Android cihazınıza tam olarak yüklenmesine izin verin
  5. Mod apk dosyasını açın ve sınırsız ücretsiz kaynakların keyfini çıkarın.
  6. Tebrikler! Artık Android cihazınıza Legend of Solgard Mod’u yüklediniz.
  7. Onunla oynamanın keyfini çıkarın. Bu mod gerçekten harika özelliklerle birlikte gelir, bu nedenle yukarıdaki prosedürden sonra modu indirin ve keyfini çıkarın.

Oynamak

Legend of Solgard Para Hileli Mod Apk’daki oynanış basittir. Sen ve düşman karşı alanı savunuyorsunuz ve merkez alan ana arena olacak. Bu sıra tabanlı bir oyundur, yani sadece sıra size geldiğinde saldıracaksınız, bu oyun üç kez hareket etmenize izin veriyor.

Okumak  Rumble Arena v2.3.4 Sınırsız Para Hileli İndir - Mod Apk

Bu oyunun temel amacı düşmanların buz duvarlarını kırmak ama önce ön planda buz duvarını koruyan canavarları yok etmeniz gerekiyor. Bu arada manganızı düşman saldırılarından korumayı unutmayın. HP’niz sıfırsa, canavarlar topraklarınıza akın edecek ve herkesi öldürecek, bu nedenle kaybetmenize izin verilmeyecektir.

Savaş alanındaki her savaş, boyut ve engel değişecek ve sizi stratejinizi mantıklı bir şekilde düşünmeye ve yeniden ayarlamaya zorlayacak. Bir düşmana saldırmak için aynı renkteki üç yaratığı düz bir çizgide dizmeniz gerekiyor ve ardından ekranda görüntülenen hasara saldıracaklar ve hasar verecekler.

Yaratıklarınızı daha güçlü bir şeyle birleştirmenin birçok yolu vardır, örneğin aynı renkteki dört yaratığı bir kareye yerleştirdiğinizde muazzam güce sahip dev bir yaratığa dönüşeceklerdir. Ayrıca, T-Şekilleri, L-Şekilleri, Artı Şekilleri vb. gibi düzenleyebileceğiniz diğer bazı şekiller.

Ayrıca savunma şekliniz aynı, düşman hasarını önlemek için bir bariyer oluşturmak ve bir savunma puanını artırmak için aynı renkteki üç yaratığı yatay olarak yerleştirmeniz gerekiyor.

Tek bir savunma katmanı değil, birbirlerine yardım edebilecekleri ve hasarı absorbe edebilecekleri ve ekip hayvanlarınızı iyileştirebilecekleri birçok savunma katmanı düzenlemelisiniz.

özel yaratıklar

Legend of Solgard Para Hileli Mod Apk’daki özel yaratıklar önemli bir rol oynuyor çünkü onlar olmadan Embla diğer kış canavarlarına karşı tek başına savaşamazdı.

Yaratık sistemleri League of Legends’taki kahraman sistemine benzer, her yaratığın kendi hikayesi vardır ve renk, ırk, güç ve nadirlik gibi çeşitli faktörler tarafından organize edilir. Kırmızı, sarı, mor ve yeşil olmak üzere dört renk vardır ve aynı anda yalnızca bir renk seçebilirsiniz.

Her yaratık, her oyunda saldırı, savunma ve destek gibi farklı rollere sahiptir. Örneğin, Hobling, düşmana bir balta fırlatabilir, bu da onun sersemlemesine ve ona büyük hasar vermesine neden olur.

Okumak  Magic Rush Heroes v1.1.312 Para Hileli Mod Apk İndir

Becerileri ve güçleri Warriors, Monsters, People, Spirits, Creatures, Wyrms, Wights gibi ırklara bağlıdır. Dikkate alınması gereken başka bir şey de nadirdir, yani aynı yaratıktır, ancak daha nadir olan yaratık daha güçlüdür ve daha özel becerilere sahiptir. Dört kategoriye ayrılırlar: ünlü, nadir, epik veya efsanevi.

Savaşları bitirdikten sonra canavarınız deneyim puanları kazanacak ve seviye atlamak için yeterli deneyim puanınız olduğunda istatistiklerini iyileştirebilirsiniz.

Her seviye atladığınızda, yalnızca aşağıdakilerden birinin istatistiklerini artırmanıza izin verilir: Büyü Gücü, Mana, Bariyer Gücü ve Güneş Patlaması. Ek olarak, Sun Gems’i kullanmak da yaratıklarınızı yükseltmek için harika bir yoldur.

Legend of Solgard’ın APK MOD versiyonu

MOD Özellik

Sınırsız enerji

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top