Home » Legends of Libra: Shoot & Run v1.6.8 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Legends of Libra: Shoot & Run v1.6.8 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Legends of Libra: Shoot & Run Para Hileli Mod Apk, yolunuz üzerinde farklı düşmanlarla savaşacağınız cihazınız için dinamik ve bağımlılık yapan bir oyundur!

Betimlemek:

Günümüzde Android telefonlar her yerdedir ve herkes ona erişebilir, ancak tüm oyunlar veya uygulamalar tüm telefonlara yüklenemediğinden bir rahatsızlık vardır.

Legends of Libra: Cihazınızda bazen kullanılamayan uygulamaları veya oyunları başlatmak ve çalıştırmak, Android OS sürümünüze, ekran çözünürlüğünüze veya Google Play’e erişime izin verilen ülkelere bağlıdır.

Yani, Legends of Libra: Shoot & Run Mod (tam sürüm) v Cihaza göre değişiklik gösteren gibi indirebileceğiniz MOD APK dosyalarımız var.

Bu kısıtlamalara uymuyorsunuz. Legends of Libra: Shoot & Run’ı indirmek ve oynamak ücretsizdir, ancak bazı oyun öğeleri gerçek parayla da satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız, lütfen cihaz ayarlarınızda uygulama içi satın alımları devre dışı bırakın.

Ayrıca Hizmet Koşullarımız ve Gizlilik Politikamız uyarınca Legends of Libra: Shoot & Run oynamak veya indirmek için en az 13 yaşında olmalısınız.

 

Legends of Libra: Shoot & Run v1.6.8 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum adımları

  • Legends of Libra: Shoot & Run Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur?
  • İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın Legends of Libra: Shoot & Run.
  • Tamam’ı seçin ve indirme işleminin hemen başladığını göreceksiniz.
  • İndirme işlemi bittikten sonra mod apk’nın kurulum sayfasının açıldığını göreceğiz.
  • Android cihazın yükleme işlemini tamamlamasına izin vermek için Yükle’yi seçin.

düşmanları fethetmek

Bu oyunda, bölümlere ayrılmış devasa bir oyun sitesinde heyecan verici bir yolculuğa çıkmanız gerekiyor. Ana karakterlerle birlikte, düşman saldırılarından kaçınmanız ve hayatta kalmak için savaşmanız gereken çeşitli testlerden geçeceksiniz.

Okumak  Zombero: Archero Hero Shooter v1.12.6 Sınırsız Para Hileli İndir Mod Apk

Her zafer için, görünüşünüzü değiştirmenin yanı sıra silahlarınızı geliştirmek için kullanılabilecek ödüller alacaksınız.

doymuş oyun

Legends of Libra: Shoot & Run Para Hileli Mod Apk‘da, HD kalitesinin yanı sıra yüksek kaliteli grafikler ve iyi 3D işleme bulacaksınız. Stil karikatürize ve oyun, hareket kolaylığı ve gerekli öğelerin bulunması için bir bindirme biçiminde sunulur. Kontroller basittir ve herhangi bir sorun yaşamadan tek elle halledebilirsiniz!

Artık bu oyunu web sitemizden indirebilir ve unutulmaz bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz! Sitemiz, sonsuzluğa sahip olacağınız saldırıya uğramış bir versiyona sahiptir!

Öne Çıkanlar

Legends of Libra: Shoot & Run mod APK, Legends of Libra: Shoot & Run’ın değiştirilmiş bir versiyonudur. Bu oyunda sınırsız sayıda mücevher, altın ve iksir ile oynayabilirsiniz. Ücretsiz ve çevrimiçi çok oyunculu bir oyundur.

Bu oyunda farklı binalar inşa edebilir ve kasaba üslerinizi inşa edebilirsiniz, ayrıca ordunuzu diğer klanlara saldırtabilir ve savaşta üssünüzü savunabilirsiniz. Seviye arttıkça yeni kaynaklara ve karakterlere sahip oluyorsunuz. Bu heyecan verici özellikler oyunu eğlenceli hale getiriyor.

Legends of Libra: Shoot & Run çevrimiçi oynamak için aktif bir internet bağlantısına ihtiyacınız var. Orijinal Legends of Libra: Shoot & Run’dan farklı olarak Google Play Store’da mevcut değildir. Diğer güvenilir harici kaynaklardan indirebilirsiniz.

çözüm

Legends of Libra: Shoot & Run Apk Para Hileli Mod Apk‘u yeni işlevlerle tamamen ücretsiz ve para ödemeden indirin! Dancingsorcerer, Android için her türlü Apk Mod oyununu ve uygulamasını tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir sitedir. Bu uygulamalar Google Play’de de kullanılabilecek, ancak ücretsiz olmayacak.

ne var ne yok:

  • Ayna kulesi tamiri.
  • Yeni seviyeler eklendi
  • İndirme bağlantıları şimdi iyi çalışıyor
  • Yeni sürüm eklendi
Okumak  Major GUN Sniper 3D v4.2.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top