Home » Little Big City 2 v9.4.1 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Little Big City 2 v9.4.1 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Oyun hakkında

Little Big City 2 Para Hileli Mod Apk (Sınırsız Para / Elmas) oynamak için yeni stratejiler planlayın. Oyun hesabınızda Sınırsız Para ve Sınırsız Elmas kaynakları almak için indirin.

Mobil oyunların popülaritesi asla bitmez. Kendi türünde strateji ve yönetim oyunları. Oyun pazarında çok sayıda strateji tabanlı oyun var. Little Big City 2 Para Hileli Mod Apk, oyun pazarını çok hızlı bir şekilde ele geçiren oyunlardan biridir.

Little Big City 2 Para Hileli Mod Apk, küçük boyutlu bir tropik adayı hareketli bir şehre dönüştürmek için kullanılan stratejileri düşünmenizi gerektiren yönetim tabanlı bir oyundur. Bunu yapmak için üç yoldan birini seçmelisiniz; kültür, teknoloji veya endüstri. Geliştirdiğiniz şehir türü, bir sektöre sağladığınız desteğin türüne bağlıdır.

Oynamak

Bu oyunun oynanışı, bu türdeki diğer oyunlara oldukça benzer. Birçok bina oluşturabilir ve bunları açık arazide herhangi bir yere yerleştirebilirsiniz. İster gökdelenler, ister küçük evler, Parklar ve alışveriş kompleksleri, bu oyunda 20’den fazla farklı bina türü ile sözleşme yapabilirsiniz. Genel olarak, bu oyunlarda, bazı binaları inşa etmek için gerekli öğeleri elde etmek için görevleri tamamlamanız gerekir.

Bu oyunda görevleri tamamlamak için sadece paraya veya zamana ihtiyacınız var. Bu oyunun dünyasındaki bazı özel mücevherlerin yardımıyla her şeyi hızlandırabilirsin. Eğlence dolu bir strateji oyunudur. Bu türde özellikle yeni bir şey yok ama gerçekten iyi grafiklere sahip.

Little Big City 2 MOD’un Özellikleri:

• Sınırsız Elmas
• Sınırsız para
• Ücretsiz indirin
• Tamamen güvenli
• Android’in tüm sürümleriyle uyumlu
• Little Big City 2 Mod APK dosyasının kurulumu çok kolaydır
• otomatik güncelleme
• Oyunla otomatik senkronizasyon
• Android cihazınızı rootlamanıza gerek yok!

Little Big City 2 v9.4.1 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Android’de Little Big City 2 MOD APK nasıl indirilir ve yüklenir

apk dosyasının kurulumu kolaydır:

  • Sadece aşağıdaki indir düğmesine tıklayın
  • Dosyanın indirilmesini bekleyin ve ardından açın
  • Android cihazınıza Little Big City 2 Para Hileli Mod Apk dosyasını yükleyin
  • İçindeki talimatları izleyin
  • Başlayın ve Modun tadını çıkarın

Sınırsız Para/Elmas

Oyunda burada sunulan para birimi para ve elmastır.

Nasıl daha fazla para ve elmas elde edersiniz?

Oyunda sadece görevleri tamamlayarak daha fazla para ve elmas kazanabilirsiniz. Başka bir yol, satın almak için gerçek para harcamaktır. Ayrıca oyundaki görevleri tamamlayarak da kazanabilirsiniz.

Para birimini nasıl kullanıyorsunuz?

Oyunda kazandığınız elmaslar ve para birimi, yeni binalar oluşturmak ve geliştirme sürecini hızlandırmak için kullanılabilir.
Sınırsız para ve sınırsız elmas istiyorsanız, Little Big City 2 hileli mod apk’nın ekibimiz tarafından geliştirilen en son sürümünü denemenizi öneririz.

Oyun özellikleri

Bu oyunu oyuncular arasında bu kadar popüler yapan şey, sunduğu harika özelliklere sahip olmasıdır. Öyleyse, bazı özelliklere bakalım:

Canlı Şehir

Bu oyun, şehrinizin tasarımından kaynaklanan farklı olayları kontrol etmenizi sağlar. Ayrıca, yeni başarılarınızı özetlemenize yardımcı olabilecek günlük son dakika haberlerini de alırsınız.

 İlginç hikaye

Artık eksantrik belediye başkanının hedeflerine ulaşmasına yardımcı olabilecek önemli kararlar almasına yardımcı olabilirsiniz. Zor sahnelerde gezinmek için danışmanlardan aldığınız tavsiyelere dikkat etmelisiniz.

Oynaması ücretsiz

Bu oyunun bir başka harika özelliği de oynamasının ücretsiz olmasıdır. Çalıştırmak için herhangi bir ek ücret ödemeniz gerekmez.Gördüğünüz gibi Little Big City 2 Para Hileli Mod Apk oynamak için harika bir oyun. Bu oyunun içeriği hiçbir şekilde sınırlı değildir. O kadar çok şey sunuyor ki, oyuncular uzun süre oynamaktan asla sıkılmayacak.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top