Home » Little Big Snake v2.6.50 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Little Big Snake v2.6.50 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Küçük Büyük Yılan hakkında göster

Snake, efsanevi klasik atari oyunudur. 20 yıldan fazla bir süre önce doğdu ve zamanın en etkili trendlerinden biriydi. Daha sonra Lowtech Studios, 2016 yılında bu oyunu yeni bir isim olan Slither.io altında geliştirerek gerçek zamanlı arena özelliği sayesinde milyonlarca oyuncuyu kendine çekti.

Little Big Snake Para Hileli Mod Apk, Slither.io’nun tam bir kopyasıdır. Oynanış şekli Slither.io’dan pek farklı olmasa da oyun iyileştirildi ve birçok yeni özellik eklendi. Bunu beğenebilirsin. Little Big Snake’i indirmeden önce, bu oyuna genel bir bakış için lütfen makale içeriğini takip edin.

Oynamak

Daha önce Snake veya Slither.io oynadıysanız Little Big Snake ‘i çok tanıdık bulacaksınız. Bir yılan gibi oynayacak, arenada yemek yemeye çalışacak ve diğer rakipler daha da büyüyecek. Bu yiyecekler parlak noktalar, uğur böcekleri ve hatta diğer rakiplerdir.

Ne zaman bir şey yerse, yılanın vücudu yavaş yavaş büyür ve uzar. Skor da kaydedilecektir, skorunuzu ekranın sağ üst köşesinden takip edebilirsiniz.

Little Big Snake v1.20.1 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

 

Little Big Snake Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur

Android cihazlar hakkında çok az bilginiz varsa, uygulama indirmek ve yüklemek çok da önemli değil. Ancak kurulu olan apk dosyasının kurulum süreci ile ilgili herhangi bir karışıklık olursa aşağıdaki rehberi takip etmenizi öneririm.

Adım 1: İlk olarak, yukarıdaki İndir düğmesine tıklayın. Bundan sonra, Little Big Snake indirme sayfasına yönlendirileceksiniz.

Adım 2: Şimdi birkaç saniye bekleyin ve ardından Şimdi İndir düğmesine tıklayarak apk örneğini bulun. İndirme işlemi hemen başlayacaktır.

Adım 3: Bir sonraki adımda, cihazınızın dosya yöneticisine gidin ve indirilen Little Big Snake dosyasını bulun.

Adım 4: Yükle düğmesine basın ve sınırsız oyun kaynaklarının keyfini ücretsiz olarak çıkarın.

Not: Kurulum hatalarından kaçınmak için Ayarlar seçeneğine tıklayarak tüm 3. taraf uygulama izinlerini etkinleştirmeyi unutmayın. Ayrıca, orijinal sürümünü daha önce akıllı telefonunuza yüklediyseniz, önce onu indirmeniz gerekecektir. Aksi takdirde kurulum hataları ile karşılaşabilirsiniz

Kırış ve rakibinin kaçmasına izin verme

Little Big Snake’de, başka bir rakiple herhangi bir çarpışma, yılanınızın ölümüyle sonuçlanacaktır. Bu nedenle hareket etme, rakiplerden ve tuzaklarından kaçınma sürecinde daha dikkatli olmalısınız.

Okumak  Knock'em All v1.24 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Oyun başka herhangi bir saldırgan veya şiddet unsuru içermemektedir. Rakibini alt etmenin tek yolu, onu vücudunun uzunluğuyla çevreleyerek seni bıçaklamasına neden olmaktır. O zaman ölecek ve aynı zamanda yiyeceğe dönüşecek ve onu yiyebilirsiniz.

Little Big Snake Para Hileli Mod Apk’deki yılanın büyüklüğü bir avantaj, aynı zamanda bir dezavantaj. Avantajı, düşmanları kolayca kuşatabilmeniz ve kuşatabilmenizdir. Ancak, hareket hızı çok daha yavaşladı. Büyük bir yılanı yenerseniz ve ondan düşen yemeği yerseniz çok hızlı büyür.

Little Big Snake’deki yenilikler neler?

Little Big Snake oyununda çok sevdiğim yeni bir nokta da uğur böceği. Düşman sizi yendiğinde dirilecek ve yılan değil böcek olacaksınız. Vücut yeterince büyük olduğunda gelişeceklerdir.

Ancak, uğur böceğinin birçok dezavantajı vardır. Parlak noktalardan başka neredeyse hiçbir şey yiyemezler. Yılanlar bile zarar görmeden doğrudan saldırabilir.

Yılan koleksiyonunu aç

Eğer bir yılan severseniz Little Big Snake’i seveceksiniz. Bu oyun, güzel şekiller ve ışık efektleri ile benzersiz bir yılan koleksiyonu içerir.

Dükkanda yılan bulabilirsiniz. Yaygın, efsanevi veya nadir gibi birçok kategoriye ayrılırlar.

Arkadaşlarınla ​​oyna

Yalnız oynamak bazen canınızı sıkıyorsa Little Big Snake co-op modunda arkadaşlarınızla takım kurun. O zaman, gruptaki herkes, düşmanları tuzağa düşürerek ve onları yutmaya çalışarak etkileşime girebilir ve birbirini destekleyebilir.

Bu gerçekten ilginç ve her oyuncu bu özelliği çok takdir etti. Ve muhtemelen Little Big Snake’in PC için de piyasaya sürülmesinin nedeni budur.

lider panosuna liderlik etmek

Little Big Snake’in gerçek zamanlı sıralaması var. Burası sistemdeki en yüksek puana sahip 16 kişinin puanlandığı yerdir. Bu derecelendirmeyi oyun içinde mi yoksa littlebigsnake.com web sitesinde mi takip ediyorsunuz?

Eğer deneyimli bir oyuncuysanız, av yarışına hazırlanın ve lider olun. Her dövüşte yeni rekorlar kırmaya çalışın.

Okumak  Royal Match v5229 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Little Big Snake’in MOD APK versiyonu

  • MOD Özellik
  • VIP aktif

VIP’yi etkinleştirirken avantajlarınız

  • reklamsız
  • Bedava başka bir hayat kullan
  • Ücretsiz olarak iki hazinenin daha kilidini açın
  • ücretsiz anahtar
  • Kraliyet işareti sayesinde yılanlar daha özel
  • Arkadaşlarla sohbet
  • Balonu etkinleştir

çözüm

Little Big Snake Para Hileli Mod Apk, Google Play’de 10 milyondan fazla kez yüklendi ve bu sayı durmak bilmiyor. Oyun çok ilginç, eğlenmek ve rahatlamak için bir zaman arıyorsanız denemelisiniz.

Bu oyun arkadaşlarınızla oynadığınızda daha eğlenceli. Onları savaşmaya davet edin ve en büyük yılana kim sahip olduğunu görün!

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top