Home » Little Singham v5.12.183 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Little Singham v5.12.183 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Little Singham Para Hileli Mod Apk, Hindistan ve diğer birçok ülkede en çok oynanan ve en sevilen çocuk oyunlarından biridir. Google Play Store’da binlerce oyuncudan çok sayıda olumlu yorum ve beğeni kazandı. Oyun tamamen Little Singham adlı animasyon dizisinden esinlenmiştir. Dizideki hemen hemen her karaktere ve konuma sahiptir.

Küçük Singham hakkında göster

Little Singham, bir karakter, küçük Singham, akıllı bir polis ve şehrin koruyucusu seçmeniz gereken bir arcade koşu oyunudur. Onunla Mirchi Nagar’ın sokaklarında koşmalı ve mümkün olduğunca çok para toplamalısın.

Ayrıca engellerin, araba trenlerinin üzerinden atlamanız, boruların arasından kaymanız ve madeni para toplamanıza engel olan iblis Kaal’dan uzak durmanız gerekiyor.

Oyun, koşma, kaçma, atlama, atlama ve kaymanın oyunda ilerlemek için temel beceriler olduğu basit oyun mekaniği ile birlikte gelir. Ek olarak, oynamayı kolaylaştırmak için güçlendirmeler, kaykaylar, Beyblade’ler ve özel güçlendiriciler kullanabilirsiniz.

Ayrıca, mükemmel grafik kalitesine sahiptir. Canlı şehirler, çıkrık, günlük zorluklar, farklı görevler, patron dövüşleri ve sizi oyuna dahil eden daha birçok heyecan verici görev gibi birçok harika özellik eşlik ediyor.

Little Singham v5.12.183 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Little Singham Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur

Android cihazlar hakkında çok az bilginiz varsa, uygulama indirmek ve yüklemek çok da önemli değil. Ancak kurulu olan apk dosyasının kurulum süreci ile ilgili herhangi bir karışıklık olursa aşağıdaki rehberi takip etmenizi öneririm.

Adım 1: İlk olarak, yukarıdaki İndir düğmesine tıklayın. Bundan sonra, Johnny Trigger Sniper indirme sayfasına yönlendirileceksiniz.

Adım 2: Şimdi birkaç saniye bekleyin ve ardından Şimdi İndir düğmesine tıklayarak apk örneğini bulun. İndirme işlemi hemen başlayacaktır.

Okumak  Beyblade Burst Rivals v3.6.1 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Adım 3 : Bir sonraki adımda, cihazınızın dosya yöneticisine gidin ve indirilen Johnny Trigger dosyasını bulun.

Adım 4: Yükle düğmesine basın ve sınırsız oyun kaynaklarının keyfini ücretsiz olarak çıkarın.

Not: Kurulum hatalarından kaçınmak için Ayarlar seçeneğine tıklayarak tüm 3. taraf uygulama izinlerini etkinleştirmeyi unutmayın. Ayrıca, orijinal sürümünü daha önce akıllı telefonunuza yüklediyseniz, önce onu indirmeniz gerekecektir. Aksi takdirde kurulum hataları ile karşılaşabilirsiniz.

çeşitli tanrılar

Oyunda Little Singham Para Hileli Mod Apk dışında ordu mensubu, donanma subayı, kriketçi, hava kuvvetleri subayı, madenci, makinist gibi birçok benzersiz karakter ve birçok farklı avatar bulunuyor.

Bu avatarların her biri, sprinter, yüksek atlama, güçlü atlatma, havalı kaydırıcı ve çok daha fazlası gibi özel yeteneklere sahiptir. Ancak bu karakterlerin kilidini açmak için çok miktarda para toplamanız gerekiyor.

Güçlü patronlarla savaşın

Sokaklarda koşmaktan yorulduysanız ve biraz heyecan ve heyecan yaşamak istiyorsanız, şehri yok eden ve insanlara zarar veren tehlikeli iblis Kal ile savaşmanız gereken boss dövüşlerini oynayabilirsiniz. Panja’nın saldırısında küçük Singham’ın gücünü ve hareketini onu yenmek ve gerçek patronun kim olduğunu göstermek için kullanabilirsiniz.

Daha hızlı ilerleme için güçlendirmeler

Madeni paralardan uzak sokaklarda koşarken, sokaklar mıknatıslar, kurşun geçirmez yelekler, 2x güçlendirici, XP çarpanı, jetpack’ler, uçan kaykaylar ve daha pek çok eşya gibi pek çok güç öğesiyle doluyor. Daha fazla jeton almak ve yüksek puanlar kazanmak için bu güçlendiricileri toplayabilirsiniz.

Tıpkı Subway Surfers gibi, güçlü bir başlangıç, sörf tahtaları ve koşudan önce size ilk destek veren sağlam ayakkabılar elde edeceksiniz.

Günlük görevler

Daha fazla jeton ve benzersiz ödüller kazanmak istiyorsanız, günlük görevlere katılabilir ve size verilen zorlukları tamamlayabilirsiniz. Bu zorlukları tamamlayarak, takviyelerinizi yükseltmek için kullanabileceğiniz şanslı ödüller ve jetonlar kazanabilirsiniz. Ayrıca, XP çarpanınızı ikiye katlama şansınız var.

Okumak  Robbery Bob 2: Double Trouble v1.8.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Küçük Singham’ın MOD versiyonu

Little Singham 2021 Mod Apk, bir kuruş harcamadan birçok kilidi açılmış özelliğe sahip olabileceğiniz resmi Little Singham 2021 oyununun değiştirilmiş (yamalı) bir versiyonudur. Ek olarak, oyuncular bu modu kullanarak Facebook arkadaşlarını yenmek için yüksek puanlar almalarına yardımcı olacak bazı ek mod özelliklerine sahip olacaklar.

MOD Özellikleri

Sınırsız Para – Para, oyunun temel kaynağı ve premium para birimidir ve oyun içi mağazadan güçlendirmeler satın almak ve karakterlerin kilidini açmak için kullanılır. Ancak oyunu oynayarak para toplayabilirsiniz ancak bu çok fazla çaba ve zaman alacaktır. Yani herhangi bir çaba harcamadan anında sınırsız para kazanmak istiyorsanız bu modu indirebilirsiniz.

çözüm

Little Singham Para Hileli Mod Apk, size oynanışta biraz çeşitlilik sağladığı için koşu oyunları oynamayı sevenler için mükemmel bir oyundur. Özel ödüller ve yeni başarılar kazanmak için günlük görevleri tamamlamayı, patronlarla savaşmayı ve çeşitli eğlenceli görevleri çözmeyi seçebilirsiniz.

Benzer şekilde, Facebook arkadaşlarınıza da yüksek puanınızı geçmeleri için meydan okuyabilirsiniz.Oyun ücretsiz olmasına rağmen, oynamayı biraz daha kolaylaştırmak için gerçek para harcayarak satın alabileceğiniz birçok uygulama içi satın alma öğesine sahiptir.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top