Home » Looney Tunes World of Mayhem Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Looney Tunes World of Mayhem Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Looney Tunes World of Mayhem Para Hileli Mod Apk, Bugs Bunny veya Daffy Duck gibi ünlü çizgi film karakterlerini bir takımda toplamanıza ve zorlukların üstesinden gelmenize izin verecek.

Looney Tunes World Of Mayhem Para Hileli Mod Apk, eğlenmek ve aynı oyunları oynamak için ünlü çizgi film karakterlerine dönüşmek isteyen ancak daha az eğlenceli olmayan cep telefonları için bir RPG’dir.

Birlikte en eşsiz Toon takımını oluşturmak için Bugs Bunny, Daffy Duck ve diğer tüm klasik çizgi filmler gibi efsanevi karakterler var. Sadece bu değil, oyun aynı zamanda Taz, Road Runner ve daha birçok efsanevi karakteri heyecan verici bir dünyada garip savaşlar yapmak için bir araya getiriyor.

oyun ışıkları

Burada oyuncular en sevdikleri karakterleri toplayacak ve her karakterin dövüş yeteneğini keşfedecekler. Oynamanın farklı yolları olacak, her yöntem ek ganimet toplayacak ve her karakterin kendine özgü ve heyecan verici özellikleri olacak.

Doğaya bağlı olarak, saldırılar farklı olacaktır, bu nedenle bizi her bir karakterin özelliklerini düşünmek, hatırlamak ve vurgulamak için eğitir. Onlarla çizgi film karakterlerini topladıktan sonra, epik aksiyon ve kibir dolu rol oynadı.

Pek çok çizgi film karakteri olacak ama elbette oyuncunun kendisinin biraz daha pahalıya mal olacağı karakterler de olacak. Bu sevgiyle, derin ikonik oyun ve şakalarla düşmanlarınızı yenmek için eşyalarla dolu güçlü bir ekip oluşturmak için favori karakterlerimizi seçiyoruz.

Klasik animasyonlu rakipleri kullanın ve Sylvester, Tweety ve diğer birçok harika dövüş çifti gibi sevimli ve eğlenceli yaratıcı düşmanları yendikçe ödül kazanın.

 

Looney Tunes World of Mayhem v32.0.1 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Looney Tunes World of Mayhem nasıl kurulur?

1. Looney Tunes World of Mayhem Para Hileli Mod Apk dosyasını indirin.
2. Android telefonunuzda indirilen Looney Tunes World of Mayhem  dosyasını açın.
3. Yükle’ye tıklayın.
4. Yeni sürümü yüklemeden önce eski sürümü kaldırırsanız, tüm verilerinizi kaybedersiniz. Verilerinizi korumak için eski sürümleri asla kaldırmayın.
5. Sadece atladığı yeni sürümü yükleyin.

Oyun modları

Canlı ve ateşli bir arenada birbirimizle savaşarak karşıt çiftler halinde oynayacağız. Karakterler düşmana sert saldırılar başlatacak. Toons kibim karakterlerden oluştuğunda, diğer karakteri atışlarla hızlı bir şekilde yenmek için o çizgi film karakterini kontrol edeceğim.

Dövüşte puan kazanın, düşmanı yenmek için doğru darbeyi vurun ve düşmanı yenmek için her karakterin güçlü yönlerini kullanmakta akıllı olun. PvP savaşları, oyuncuların büyük ödüller almak ve savaş gücünü artırmak için varilleri çalmak için büyü kullanmalarına olanak tanır.

Bu, oyuncunun en sevdiği çizgi film karakterlerini toplamak ve yükseltmek için bir rol yapma aksiyon oyunudur. Looney Tunes Para Hileli Mod Apk  aynı zamanda arzularınızı tatmin eden en iyi animasyonu yaratmak için takım kurma becerilerinizi kullanan bir strateji oyunudur.

Toon ‘un kadrosu, tüm karakterlerin güçlü yönlerine dayanıyor, bu nedenle seçim aşaması en çok takdir ediliyor. karşıt çiftler oluşturmak için stratejiler hazırlamak; Düşmanla savaşabilen bir karakterle savaşmak için pazara gitmek için her karakterin avantajlarını bilmelisiniz.

Grafikler ve sesler kullanılmıştır.

Çizgi film karakteri görüntüleri ile ana özellik hala keskin ve tüm gözleri yakalıyor. Genel olarak, Looney Tunes Para Hileli Mod Apk, her karakterin ve her arenanın renklerinin nasıl oluşturulacağı konusunda oyuncuların ilk gereksinimlerini uyum ve tekdüzelikle karşılar. Ne parlama ne de karartma, gözleri daha verimli ve esnek bir şekilde koordine etmemize yardımcı olmaz.

Okumak  BombSquad v1.6.4 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Oyundaki ses amaca göre kategorize edilecek ve eğer ses maçta kullanılıyorsa biraz zor ve gergin olacaktır. Ama tam tersine, karakteri inşa ederken ve tamamlarken sevgiyi hissetmekte biraz neşe varsa. Ancak ses, aynı zamanda çok fazla dikkat gerektiren oyunun en önemli özelliğidir.

Bununla Looney Tunes™ World Of Mayhem Para Hileli Mod Apk’i daha iyi anlıyoruz, oynanışına uyum sağlıyor, eğlendirmesi daha kolay ve uygulamada çeviklik eğitimi için uygun. Bu oyunu oynayarak, oyuncu kendi başına daha fazla bilgiye sahip olacak, geleceğini destekleyecek ve her şeyde doğru ve çevik olanı seçmek, azim hakkında birçok değerli ders çıkaracaktır. Çizgi film karakterlerinin bu canlı dünyasını birlikte keşfedelim!

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top