Home » Lords Mobile v2.65 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Lords Mobile v2.65 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Hey millet, Android cihazlarınızda Lords Mobile Para Hileli Mod Apk oynamaya bağımlısınız, ancak kilitli kahramanlar ve daha az kaynakla hayal kırıklığına mı uğradınız? Cevabınız evet ise, bu Lords Mobile Mod Apk’yi seveceksiniz.

Şimdi bu harika taktik oyunu keşfetmenin keyfini çıkarın ve çevrimiçi olarak diğer oyuncularla yoğun savaşların heyecan verici deneyimini yaşayın.

Lords Mobile, kendi imparatorluğunuzu oluşturabileceğiniz ve savaşları kazanmak için devasa bir ordu oluşturabileceğiniz birinci sınıf bir rekabetçi çok oyunculu strateji oyunudur.

Oyun, güçlü kahramanlar, benzersiz birlik oluşumları, mobil savaşlar, ittifaklar oluşturma ve daha pek çok şey gibi birçok şaşırtıcı özellik sunuyor.

Lords Mobile v2.65 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Lords Mobile Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur

Android cihazlar hakkında çok az bilginiz varsa, uygulama indirmek ve yüklemek çok da önemli değil. Ancak kurulu olan apk dosyasının kurulum süreci ile ilgili herhangi bir karışıklık olursa aşağıdaki rehberi takip etmenizi öneririm.

Adım 1: İlk olarak, yukarıdaki İndir düğmesine tıklayın. Bundan sonra, Lords Mobile indirme sayfasına yönlendirileceksiniz.

Adım 2: Şimdi birkaç saniye bekleyin ve ardından Şimdi İndir düğmesine tıklayarak apk örneğini bulun. İndirme işlemi hemen başlayacaktır.

Adım 3: Bir sonraki adımda, cihazınızın dosya yöneticisine gidin ve indirilen Lords Mobile dosyasını bulun.

Adım 4: Yükle düğmesine basın ve sınırsız oyun kaynaklarının keyfini ücretsiz olarak çıkarın.

Not: Kurulum hatalarından kaçınmak için Ayarlar seçeneğine tıklayarak tüm 3. taraf uygulama izinlerini etkinleştirmeyi unutmayın. Ayrıca, orijinal sürümünü daha önce akıllı telefonunuza yüklediyseniz, önce onu indirmeniz gerekecektir. Aksi takdirde kurulum hataları ile karşılaşabilirsiniz.

Lords Mobile’da oyunda ilerledikçe kilidi açılacak olan okçu, süvari, piyade gibi çeşitli güçlerle savaşabilirsiniz. Her zaman birliklerinizin becerilerini ve güçlü yanlarını yükseltmeye odaklanın, bu da daha yüksek rekabetçi turnuvalarda size yardımcı olacaktır.

Okumak  Six-Guns: Gang Showdown v2.9.8a Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Krallığınızı üretken kılmak için kaynak madenleri, askeri kamplar ve diğer binaları inşa ederek düzenli kar elde edebilirsiniz.

Ancak bildiğimiz gibi, oyunun ücretsiz sürümünde kilidi açılan ve kilidini açmak için uygulama içi satın alımlar gerektiren birçok kahraman, kıyafet, görünüm, kaynak ve diğer birçok premium öğe var. Ne yazık ki, çoğu şey çok pahalıdır ve çoğumuz bunları karşılayamıyoruz.

Bu sorundan kurtulmak için bugün Lords Mobile Mod Apk 2021’i her şeyin kilidi açık olarak paylaşacağım. Okumaya devam edin, sınırsız para kazanmak ve görünümlerin kilidini açmak için oyunun bu mod sürümünü kullanmanız için size rehberlik edeceğim.

Lords Mobile Hileli Apk Nedir?

Lords Mobile Mod Apk, IGG tarafından geliştirilen resmi Lords Mobile: Kingdom Wars’ın değiştirilmiş (saldırıya uğramış) bir versiyonudur.

Bununla birlikte, sınırsız para, kilitsiz kahramanlar, ücretsiz alışveriş, reklamsız ve daha pek çok şey gibi tüm değiştirilmiş özellikleri bir kuruş harcamadan kullanabilirsiniz.

Krallığınızı kurmak için savaşabileceğiniz ve fethedebileceğiniz bir başka heyecan verici gerçek zamanlı savaş oyunu.

sınırsız para

 • Farklı asker türleri
 • güçlü kahramanlar
 • canlandırıcı olaylar
 • En karanlık istilalar

Oyun, bölgeleri genişletmek, üsler inşa etmek ve efsanevi topraklarda milyonlarca oyuncuyla savaşlara katılmakla ilgilidir. Lords Mobile oyunlarına Clash of Clans, Clash Royale, Mobile Royale ve neredeyse benzer oynanışa sahip ancak benzersiz hikayelere sahip daha pek çok alternatif var. Hızlı süreç için her zaman zamanınızın çoğunu iyi bir lonca bulmaya harcamaya çalışın.

Bu oyunla ilgili en iyi şeylerden biri, arkadaşlarımıza ve diğer oyunculara çevrimiçi olarak katılmamıza izin vermesi ve sonunda zorlukları kolayca tamamlamamıza yardımcı olmasıdır.

Devasa bir savaş alanında, taktikler ve süper güçler kullanarak destansı savaşlarda düşmanlarınızı yok etmeniz gerekiyor. Oyun boyunca, özel ödüller ve deneyim puanları kazanmak için tamamlamanız gereken yüzlerce görev ve başarı var.

Okumak  SimCity BuildIt v1.39.2.100801 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Lords Mobile Mod Apk Özellikleri

Lords Mobile Para Hileli Mod Apk, zorlu görevler, akıcı kontroller, yüksek kaliteli grafikler, güçlü kuvvetler, çeşitli arka planlar ve oyunu daha heyecanlı kılan diğer pek çok şey gibi birçok harika özelliğe sahiptir.

Aşağıda Lords Mobile Mod Apk’nin bazı özelliklerini vurguladım. Bu modlu apk’yı indirme konusunda hala kafanız karıştıysa, aşağıdaki özellikler kesinlikle bir karar vermenize yardımcı olacaktır.

15 VIP seviyesi açıldı

Lords Mobile, elit sahne girişleri, serbest hızlanma, artan kaynak üretimi, yüksek cesur yürek kullanımları ve daha pek çok şey gibi birçok avantaj sağlayan 15 VIP seviyesine sahiptir.

VIP yıldızları kazanmak, oyundaki en zor görevlerden biridir ve çok fazla deneyim ve sabır gerektirir.

Sınırsız altınla arama yapın

Altın, Lords mobile’daki en önemli kaynaktır, onun yardımıyla daha yüksek seviyedeki eşyaları araştırabilir ve tüm kişisel ihtiyaçlarımızı verimli bir şekilde karşılayabiliriz. Oyuncular ayrıca altın kullanarak kasalarını ve kalelerini maksimum seviyeye yükseltebilirler.

Her türden kahramanlar

Bu oyunu uzun süredir oynuyorsanız, oyun mağazasından gerçek para harcayarak satın alındıktan sonra kullanılabilecek birçok ücretli kahramanın olduğunu bilirsiniz.

Bununla birlikte, etkinliklerde ve görevlerde diğer sınıfların şampiyonlarının kilidi açılabilir, ancak onların da tam bir çaba göstermeleri gerekir.

Nihai ordu yükseltmesi

Birlik ordusunu yükseltmek, yeni başlayanlar için can sıkıcı olabilecek ve sonuçta savaş kazanma şanslarını azaltabilecek çok fazla kaynak ve sanal oyun para birimi tüketir. Ancak modlarımız ile ordunuzu maksimum seviyelere yükseltebilirsiniz.

sonsuz yiyecek

Birliklerimizi aktif tutan ve çeşitli faaliyetler gerçekleştirmelerini sağlayan Lords Mobile: Kule Savunma Modu için yemek de bir diğer önemli kaynaktır. Krallıktaki çiftliklerden ve tarla karolarından düzenli olarak yiyecek toplayabilirsiniz.

Diğer bazı özellikler

 • Yüksek kaliteli grafikler
 • Pürüzsüz kontroller
 • güçlü kuvvetler
 • Krallık vs Krallısavaşları
Okumak  Forza Street v39.1.1 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

İnsanlar da soruyor (Sorular ve Cevaplar)

Beyler, bu rekabetçi oyunla ilgili aklınızda birçok soru olduğunu biliyorum. Aşağıda, tüm genel soruları yanıtlamaya çalıştım.
Sorunuzu yanıtlamadığımı düşünüyorsanız veya LordsMobile Hileli apk ile ilgili sorularınız varsa yorum yapın. Sorularınızı çözmek istiyorum.
Başka krallıklara geçebilir miyim?
Evet, Lords Mobile Para Hileli Mod Apk’da başka krallıklara geçebilirsiniz, ancak bunun için krallığınızın sürümlerinden daha yeni olması gerekir. Ancak, aynı işlemi yapmak için oyun içinde özel bir kılavuz var.
Mücevher kazanmanın en iyi yolları nelerdir?
Mücevher kazanmanın birçok yolu vardır, bazıları aşağıda belirtilmiştir:
 • Skor tablosunda daha yüksek seviyelere ulaşın
 • Loncalara Katılın
 • Lonca açılış hediyeleri
 • Etkinliklere katılın
Bu oyundaki en güçlü kahramanlar kimler?
Oyunda onlarca kahraman var, en güçlü kahramanlardan bazıları aşağıda belirtilmiştir.
 • ölüm Şövalyesi
 • dolandırıcı
 • ilk opera sanatçısı
 • İblis avcısı

Bu mod apk’da ne alacağım?

Tüm karakterlerin kilidini açtık ve ücretsiz alışveriş sağladık.
 • kahramanların kilidi açıldı
 • sınırsız para
 • reklamsız
 • Sonsuz kaynaklar

Sar

Lords Mobile, RPG tarzı bir kampanyada savaşmak için beş kahramandan oluşan güçlü bir ekip oluşturabileceğiniz harika bir kraliyet dövüş oyunudur.
Oyun düzenli olarak heyecan verici etkinlikler ve sizi uzun süre oyunun içine çekecek çok sayıda heyecan verici görevle birlikte gelir.
Oyunun bu mod versiyonunu beğendiyseniz arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın. Ayrıca, bu Lords Mobile Para Hileli Mod Apk ile ilgili herhangi bir sorununuz varsa veya herhangi bir mod özelliği sizin için çalışmıyorsa, yorum yapın. Tüm sorularınızı çözmek istiyorum.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top