Home » Lost Island v1.1.986 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Lost Island v1.1.986 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Lost Island Para Hileli Mod Apk, Plarium Global yayıncısından bir mobil bulmaca macera oyunudur. Oyunda gizemli arkadaşların da bulunduğu gizemli bir adaya ulaşacaksınız. Size en büyük görev ise bu adanın ardındaki tüm sırları temizlemek ve sahilde hayalinizdeki evi inşa etmek.

Lost Island Tropiklere girmek eğlenceli mi?

Tropiklerde macera

İlk bakışta, içerik ve bağlam, daha önce oynadığınız bulmaca ve yönetim simülasyonu oyunlarından çok farklı görünmüyor. Ama gerçekten araştırdığınızda ve etkilenmeye çalıştığınızda, her şeyin o kadar kolay olmadığını anlayacaksınız.

Lost Island’da tanıştığınız herkesin, öğrenmeleri uzun sürecek bir sırrı vardır, bu sırların hayal bile edemeyeceğiniz bir şekilde birbirine bağlı olduğundan bahsetmiyorum bile (her şeyi mahvetmek istemiyorum).

Son olarak adada siz ve etrafınızdaki insanlar, gerçek insanlar dışında gizemli varlıklar ve ruhlar da var. Başta söylediğim “macera” kelimesinin özü budur.

Hayalinizdeki sahil evini inşa etmek, sadece mobilya ve malzemeleri toplamak ve ardından her şeyi tasarlamakla ilgili değildir. Ayrıca kendi başınıza çalışmanız, geçmişi ve herkesin düşüncelerini öğrenmesi ve sorunlarını çözmesi gerekiyor.

Başkalarının işleriyle ilgilenmeyi seven biri gibi görünebilirsin ama inan bana onların sorunları ileride senin olacak, yani kendine yardım ediyorsun demektir. Ayrıca adada neler olup bittiğini anlamanız, gizli ruhsal güçlerle diyalog kurmanız ve gizemli yaratıkların zorluklarını aşmanın yollarını bulmanız gerekiyor.

 

Lost Island v1.1.986 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Lost Island Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur

Android cihazlar hakkında çok az bilginiz varsa, uygulama indirmek ve yüklemek çok da önemli değil. Ancak kurulu olan apk dosyasının kurulum süreci ile ilgili herhangi bir karışıklık olursa aşağıdaki rehberi takip etmenizi öneririm.

Adım 1: İlk olarak, yukarıdaki İndir düğmesine tıklayın. Bundan sonra,Lost Island indirme sayfasına yönlendirileceksiniz.

Adım 2: Şimdi birkaç saniye bekleyin ve ardından Şimdi İndir düğmesine tıklayarak apk örneğini bulun. İndirme işlemi hemen başlayacaktır.

Adım 3: Bir sonraki adımda, cihazınızın dosya yöneticisine gidin ve indirilen dosyasını bulun.

Adım 4: Yükle düğmesine basın ve sınırsız oyun kaynaklarının keyfini ücretsiz olarak çıkarın.

Not: Kurulum hatalarından kaçınmak için Ayarlar seçeneğine tıklayarak tüm 3. taraf uygulama izinlerini etkinleştirmeyi unutmayın. Ayrıca, orijinal sürümünü daha önce akıllı telefonunuza yüklediyseniz, önce onu indirmeniz gerekecektir. Aksi takdirde kurulum hataları ile karşılaşabilirsiniz.

Bir taşla üç kuş vurun

Bir bulmaca oyunu hayranıysanız, karakterimizin geçmesi gereken çok sayıda zorluk içeren çeşitli seviyeler, her bulmaca bağımlısını tatmin etmek için yeterlidir. Yol boyunca, bu klasik maç ve patlatma oyunu gibi sayısız mini oyuna da sahip olacaksınız.

Okumak  Major GUN Sniper 3D v4.2.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Macera oyunlarının hayranıysanız, Lost Island Para Hileli Mod Apk’a çekinmeyin çünkü sizi sürprizden sürprize götürecek. Keşif yolunda ilginç ve meraklı bir arkeolog olan Ellie ile tanışacak ve ona eşlik edeceksiniz. Ardından, birlikte adada altın, değerli taşlar ve eserler de dahil olmak üzere gizli hazineleri arayın.

Son olarak, inşaat simülasyon oyunlarını seviyorsanız bu oyun da size göre. Deniz manzaralı ve tropikal tarzda rüya gibi bir ev inşa etmek, özellikle resort tarzı sevenler için tutkunuzu tatmin edecek.

Geçmişte korkunç bir sırrı aramak için sıfırdan çalışmak, kampüsü harap bir bakış açısıyla yenilemek zorunda kalacaksınız.

Evden bahsetmiyorum bile, plaj, bahçe, villa ve komşunun evine giden yol gibi çevredeki binaları da tasarlamaya devam edebilirsiniz. Bunun yerine, inşa ettiğiniz şey sadece küçük bir ev değil, bir ada sahil ekosistemidir.

Son olarak, üç unsur: Bulmaca, Macera ve Simülasyon akıllıca iç içe geçmiştir. Derin hikaye, mantıksal akıl yürütme ve karakter becerileri sayesinde akıcı bir şekilde yönlendiriliyor.

Oyuncular, üç oyun türünü tek bir yerde birleştirmek için tam bir zorlama görmeden oyun becerilerini kullanma fırsatına sahip olacaklar.

Güzel müzik ve parlak grafikler, tropikal dünya şirinlik dolu

Lost Island Para Hileli Mod Apk’daki fon müziği de bence övgüye değer bir nokta. Geniş alanda müzik, tropik ada alanına girerken havadar bir his ve güneşli kumsalda pikniklerde karakteri takip ederken neşeli müzik yaratır.

Bir kişinin sırrını aniden keşfettiğinizde müzik yankılanır ve burada gizlenen ruhlarla konuştuğunuzda hüzünlü müzik. Profesyonel DJ’ler de oyun içi müzik geçişlerine şapka çıkarmak zorunda.

Grafikler, herkesin yukarıdaki oyun fotoğraflarından gördüğü gibidir. Karakter yaratımı çok özel ve mükemmel olmasa da, karakterlerin uyumlu ve neşeli çizgileri, bu beyin harap eden maceralara çok rahat ve sevimli bir şekilde girmenize yardımcı oluyor.

Okumak  Survival RPG 2 v4.6.8 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Çevredeki manzara, sıcak bir tropikal tarzda renklidir. Genel olarak oyun gerçekten ilginç, genç ve dinamik görünüyor.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top