Home » Ludo King v6.4.0.200 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Ludo King v6.4.0.200 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Ludo King Para Hileli Mod Apk: Masa oyunları bize unutulmaz bir çocukluk yaşattı. Ailemizle Kızma Birader, yılan ve merdiven oynadığımız günleri hatırlayın. Bu gerçekten eğlenceli bir zamandı ve o zamanı özleyebilirsin. Ancak bu günlerde arkadaşlarımız ve ailemizle masa oyunları oynamak zorlaştı.

Pekala, çevrimdışı masa oyunları oynamak zor ama evet, ailemiz ve arkadaşlarımızla çevrimiçi masa oyunları oynayabiliriz. Diğer basit tahta oyunlarından bahsetmiyorum ama gelmiş geçmiş en iyi masa oyunu olan Ludo’dan bahsediyorum, Ludo King Para Hileli Mod Apk oyununda arkadaşlarınızla Android cihaz için Ludo oynayabilirsiniz.

Bu oyun, aynı maçta üç farklı kişiye karşı oynayacağınız için diğer geleneksel tahta oyunlarına benzer. Oyuna başlamak için renginizi ve tarafınızı seçebilirsiniz. Tıpkı diğer herhangi bir masa oyununda olduğu gibi, zarları atmanız ve zarlarda sayılara göre hareket etmeniz gerekir. Ancak, parçanız otomatik olarak hareket edecektir.

Ludo King v6.4.0.200 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

 

Ludo King APK nasıl kurulur?

1. İlk olarak, varsa oyunun önceki sürümünü kaldırmanız gerekir.
2. Oyunu yukarıdaki indirme bağlantısından indirin
3. Ayarlar > Güvenlik’ten “Bilinmeyen kaynaklar” seçeneğini etkinleştirin
4. Oyun sizden isterse başka herhangi bir izin verin
5. Ardından Android cihazınıza Ludo King MOD APK’nın en son sürümünü yükleyin
6. Oyunu açın ve keyfini çıkarın

Neden MOD APK’ya ihtiyacım var?

Sizi Ludo King Para Hileli Mod Apk ile tanıştırmak için burada olduğumu açıklığa kavuşturmama izin verin, ancak önce neden bir mod istediğinizi bilmeniz gerekir. Bunun basit nedeni, size sınırsız nakit ve madeni para gibi birçok özellik sunması ve her zaman altı ve daha fazlasını elde etmenizdir. Sınırsız para veya jeton almak istiyorsanız, bunun için orijinal APK dosyasında ödeme yapmanız gerekir, ancak değiştirilmiş sürümü indirirseniz yayınlanacaktır.

Okumak  Golf Clash v2.41.2 Sınırsız Para Hileli İndir-Mod Apk

Bugün sizlere Ludo King MOD APK ve normal APK’nın direkt indirme linkini vereceğim, dilediğinizi seçebilirsiniz ama size tavsiyem oyundan zevk almak istiyorsanız hileli mod apk’yı kullanmalısınız. Oyun sadece Kızma Birader’i değil, oynayabileceğiniz diğer birçok mini oyunu da içeriyor.

Kızma Birader Kralı MOD APK’ya Genel Bakış

Ludo King APK’sını başlattığınızda hem grafiklerin hem de sesin çok iyi olduğunu keşfedeceksiniz. Basit klasik grafiklerle birlikte gelir ve harika bir çöpçatanlık sistemi ile birlikte gelir. Oyunun en sevdiğim yanı ise çok kolay olması, hatta bu oyunu gecenin bir yarısı bile oynayabilirsiniz.

Kızma Birader Oyununun Özellikleri

ÖZEL ODA: Facebook senkronizasyonu ile arkadaşlarınıza çevrimiçi meydan okuyun ve tüm arkadaşlarınızın bir odada oynayabilmesi ve hatta birbirleriyle sohbet edebilmesi için onlardan odanıza katılmalarını isteyin.

ÇEVRİMDIŞI VEYA ÇEVRİMİÇİ OYNA: Bir bilgisayarla, hatta dünyanın her yerinden çevrimiçi oyuncularla bir maç oynayabilir veya istediğiniz zaman arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz.

7 diğer oyun: Oyunun değiştirilmiş bir versiyonunda Snake, Ladders ve daha fazlası gibi hepsi aynı grafik stiline sahip 7 diğer mini masa oyununun kilidini açabilirsiniz.

2 ila 6 oyuncu: Oynayacağınız tek bir arkadaşınız varsa, diğer oyunculara karşı veya bilgisayarda iki kez oynayabilir, hatta 6 oyuncu modunda 5 oyuncuyla oynayabilirsiniz.

Sohbet: Bu oyunda en sevdiğim şey, rakiplerinizle mesajlaşabileceğiniz ve emoji gönderebileceğiniz sohbet özelliği. Ancak maliyeti az, Ludo King MOD APK’nız varsa endişelenmenize gerek yok.

geleneksel masa oyunu

Ludo King Para Hileli Mod Apk, yalnızca sizinle aynı deneyime sahip olacak kişilerle eşleşeceğiniz harika bir eşleştirme sistemini destekler. Ancak Ludo King MOD APK’yı indirirseniz, deneyim hakkında endişelenmenize gerek olmayan özelliklere sahip olacaksınız, sınırsız para gibi özelliklere sahip olacaksınız ve her zaman altı alacaksınız.

Okumak  Animal Warfare v2.8.2 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Taşınızı hareket ettirme konusunda endişelenmenize gerek yok çünkü otomatik olarak hareket edecek, endişelenmeniz gereken tek şey, yalnızca daha fazla sayıda zar alabilmenizdir. Geliştiriciler, oyundaki bilgisayar korsanlarını ve hileleri yasaklama konusunda çok katıdır, bu yüzden önerdiğim şey, herhangi bir maçı oynamak için her zaman misafir kimliğini kullanmaktır.

arkadaşlarla oynamak

Ludo King MOD’un sevdiğim en iyi yanı, arkadaşlarınızla da oynayabileceğiniz harika bir çevrimiçi çöpçatanlık sistemi ile oynayabiliyor olmanız. Arkadaşlarınızla kolayca bağlantı kurabilir ve onlarla oynayabilirsiniz, 6 oyuncuda oynama seçeneği var ve en çok bunu seviyorum.

Arka arkaya altı veya 4 oyuncunun sırasını döndürmesi ve hareket ettirmesi gereken tek bir cihazda arkadaşlarınızla çevrimiçi ve hatta çevrimdışı olarak oynanabilir. İlerlemenizi Google Play Kimliğinizle ilişkilendirerek kaydedebilirsiniz.

son sözler

Ludo oyununu seviyorsanız bu oyunu mutlaka indirip oynamalısınız ve bence Ludo King MOD APK’yı mobil cihazınıza indirerek arkadaşlarınızla ve ailenizle Ludo oynadığınız o eski günleri geri getirmelisiniz. Oyun oldukça bağımlılık yapıyor bu yüzden oyunu oynarken biraz mesafe ve farkındalık oluşturmanızı öneririm.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top