Home » Magic Rush Heroes v1.1.312 Para Hileli Mod Apk İndir

Magic Rush Heroes v1.1.312 Para Hileli Mod Apk İndir

Kule savunma oyunlarını ve gerçek zamanlı strateji oyunlarını sever misiniz? Bu ikisini birleştiren çok fazla oyun yok ama bulursanız harika bir oyun. Bugün oynanabilecek çok sayıda kule savunma oyunu var ama farklı bir şey istiyorsanız Magic Rush Heroes Para Hileli Mod Apk ‘u deneyin!

Burada, benzersiz dövüş becerileri ve güçleri olan çeşitli kahramanların kilidini açabilirsiniz. Bu, bugün diğer oyunculara karşı gerçek zamanlı olarak oynamanıza izin veren bir oyundur!

Elex tarafından yayınlanan bir oyun olan bu oyun, klasik kule savunma oyununun keyfini çıkarmanıza izin verir, ancak bir değişiklikle. Bu oyun, kahramanları kule olarak kullanmanıza ve diğer üslere baskın yapmanıza izin veren benzersiz bir Kahraman Kule Savunma oyunu yarattı.

Burada Ariel, Bibo, Blaine, Alma, Bauer, Coco, Crabbie, Crystal Core, Diaochan ve daha pek çok farklı sınıftaki farklı kahramanların kilidini açabilirsiniz. Mage, Cannon, Support, Tank ve Marksman gibi farklı sınıflar mevcut! Bugün dünya sıralamasına hükmedebilir misin?

Magic Rush Heroes v1.1.312 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Eşsiz kule savunması

Kule savunma oyunları uzun süredir var, sadece tek bir amaca hizmet eden oyunlar – üssü savunmanız için. Düşmanların geçtiği farklı yerlere kuleler kurmanız gerekecek ki onları yok edebilesiniz.

Bu oyunlar, rakiplerinize manuel olarak saldırmanıza gerek olmadığı için yarı otomatiktir. Bu oyunlarda strateji, yerleşimler ve kuleler hakkında endişeleriniz varsa yardımcı olacaktır. Magic Rush Heroes’da bir kereliğine farklı bir şeyin tadını çıkaracaksınız.

Bu hala bir kule savunma oyunudur, ancak oyunculara karşı savaşmanıza izin veren gerçek zamanlı bir strateji yönü içerir. Bu oyun, kilidini açabileceğin farklı kahramanlarla dolu heyecan verici bir oyunda kule savunması ve RPG’yi birleştiriyor!

Okumak  House Flipper v1.091 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Burada farklı kahramanlar mevcuttur: Blissa, Blaine, Aurora, Centax, Edwin, Flint, Candy, Sharon, Crabbie, Delphos, Greeneye ve çok daha fazlası. Burada da Cannon, Mage, Marksman ve Tank olmak üzere farklı roller var.

Ayrıca kuleler inşa edebilir ve yükseltebilir ve kahramanlarınızı yükseltebilirsiniz! Ordularınızı şimdi gönderin ve bugün gerçek insanlarla savaşın.

Magic Rush Heroes’un Özellikleri

Kule savunmasının tadını çıkarabileceğiniz oyunları oynamayı sever misiniz? Magic Rush Heroes’da benzersiz bir oyun oynayabileceksiniz.

Kule Savunması + RPG – RPG ve kule savunması dahil birçok ilginç eğlenceli oyun var. Bugün bu oyunların birçoğunu farklı tarzlarda ve isimlerde her türlü hile ile bulabilirsiniz.

Kule savunma oyunları, birçok strateji oluşturmanıza izin verdiği için eğlencelidir. Düşmanları aktif olarak meşgul etmeye gerek yok çünkü kuleleriniz tüm bunları sizin için yapacak. Magic Rush Heroes Para Hileli Mod Apk ‘da tek dokunuşla kule savunma oyununun tadını çıkarabilirsiniz!

Strateji tabanlı bir oyunun tadını çıkarmak istiyorsanız, bu oyun tam size göre olmalı. Bu, onu benzersiz kılan RPG unsurlarıyla birleştirilmiş bir kule savunma strateji oyunudur!

Sadece kuleler yerine üssünüzden geçecek düşmanlarla savaşacak kahramanları konuşlandırabilirsiniz. Burada Jacob, Jason, Jolie, Gerber, Gridlock, Hecate, Ingrid, Lee, Leon, Lorya, Lotus ve daha pek çok farklı kahraman türünün kilidini açabilirsiniz.

105 Kahraman Topla – Magic Rush: Heroes’da, bugün savaş alanına yerleştirebileceğiniz birçok kahramanın tadını çıkarabilirsiniz. Bu kahramanlar, geleneksel kule savunma oyunlarında kulelerin yerini alacak. Her birinin top, tank, büyü ve okçu gibi benzersiz becerileri ve sınıfları vardır.

Aşağıdakileri içeren 105’in kilidini bugün açabilirsiniz: Leon, Lilith, Medea, Mira, Luke, Malachi, Lee, Crash, Bandros, Paganini, Salman, Seely, Saizo, Russell, Ruby, Robin, Rick, Ringoku ve daha fazlası .

Okumak  Browsec VPN APK İndir - Full v2.58

BENZERSİZ BECERİLER, SINIFLAR VE TUTUMLAR – Her kahraman benzersizdir çünkü kendi becerileri, uyanışları, simgeleri ve daha fazlası vardır. Örneğin, Pearl bir okçudur ve becerileri esas olarak arka sıradaki düşmanlara hasar verir.

Shark Swarm, Dark Tide, Nereid Wave ve Ocean Power olarak yeteneklerinin tadını çıkarabilirsiniz. Her kahraman benzersizdir ve düşman sürüsüyle nasıl başa çıkacağınız konusunda bir strateji oluşturmanız gerekecek! Yerleşimlerini belirlerken kahramanınızın becerilerini ve derslerini de göz önünde bulundurmalısınız.

FARKLI OYUN MODLARINDA OYNAYIN – Bugün burada farklı oyun modlarında eğlenerek oynayabilirsiniz.

Farklı seviyelerde bilgisayara karşı savaşabileceğiniz klasik modun keyfini çıkarabilirsiniz. Ardından, dünyanın her yerinden gerçek insanlara karşı savaşabileceğiniz PVP savaşı var! Ayrıca kahramanları engelleyebilir ve farklı stratejiler kullanabilirsiniz.

İttifaklar – Daha fazla ödül almak için burada ittifaklar oluşturabilir ve bunlara katılabilirsiniz! Şimdi birbirinizle pratik yapın ve eğlenin.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top