Home » Major GUN Sniper 3D v4.2.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Major GUN Sniper 3D v4.2.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Hoşgeldin! Major GUN Sniper 3D Para Hileli Mod Apk’ın (4.2.0) (Sınırsız Para / El Bombası / Tıbbi Kitler) son sürümünü indirmek istiyorsanız, doğru sayfada tebrikler.

Bu sayfada, Major Gun War’da hangi majör olduğunu ve Major Gun War’ı kolayca indirebilmeniz için tek tıklamayla indirmeniz için bir bağlantı sağlayacak Mod Apk sürümünü öğreneceğiz.

giriş

Major Gun: War for Android, Android ve IOS için harika bir silah sistemine sahip, atış oyunu türünde bir mobil oyundur. Oyun, sınırı geçen ve ülkenize gelen teröristlerle ilgili bir hikaye içeriyor. Her zaman yaşadığınız ülkenin ulusal güvenliğini terörize etmenin ve tehdit etmenin yollarını bulurlar.

Şu anda, seçkin bir askeri savaşçısınız ve göreviniz, ülkenize güvenli bir şekilde geri dönmek için silah almak ve teröristlere karşı savaş eylemine katılmak.

Ek olarak, Binbaşı Gun’un 3D grafiği çok iyiydi ve görüntüler biraz animasyon yönü için etiketlendi. Bu noktanın dışında basit bir kontrol sistemi, heyecan verici bir oynanış ve tüm oyuncular için uygun. Major Gun’ın boş zamanlarınızda görmezden gelemeyeceğiniz bir savaş alanı olacağı söylenebilir.

 

Major GUN Sniper 3D v4.2.0 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Yükleme Rehberi

Unutmayın: Bu MOD’u kurmak için bazı basit adımlar. Bilmiyorsanız takip edin.

  • İndirme sayfasından Major GUN Sniper 3D MOD APK’sını indirin.
  • Dosya yöneticisini açın ve indirme klasörünüze gidin.
  • İndirilen apk dosyasına dokunun.
  • Bu ilk kez yapıyorsanız, Bilinmeyen Kaynak Yükleme iznini etkinleştirin. Aksi takdirde, bu adımı görmezden gelin.
  • Şimdi yükle düğmesine basın ve bitmesine izin verin.
  • Şimdi yüklü uygulamayı açın ve uygulamanın özelliklerinden yararlanmak için gerekli izinlere izin verin.
  • Sınırsız premium özelliklerin keyfini çıkarın.

 

Okumak  The Fishercat v4.1.6 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Major Gun War Mod Apk’nin özelliği nedir?

Major GUN Sniper 3D Para Hileli Mod Apk for Android, Android ve iOS için harika bir silah sistemine sahip mobil bir nişancı oyunudur. Bu oyunun teröristlerle ilgili sınırları var ve ülkenize ulaştı. Her zaman yaşadığınız ülkenin ulusal güvenliğini terörize etmenin ve tehdit etmenin yollarını bulurlar.

Major Gun War Mod Apk. indirmek

Teröristler, manyaklar ve diğer psikopatlar günümüz dünyasında bir salgındır. Kafanızı karıştırmayı ve dünyaya ölümcül bir virüs bulaştırmayı planlıyorlar ama siz onları vuruyor, öldürüyor veya parçalıyorsunuz (ya da başka bir şekilde onları ortadan kaybolmaya ikna ediyorsunuz).

Cephanelik sizin için gerçek bir silah mağazası olacak: otomatik tüfekler, pompalı tüfekler, pompalı tüfekler, el bombaları, keskin nişancı tüfekleri… ve ayrıca bazı ölümcül şeyler. Limanlarda, metrolarda, petrol sahalarında gücü olan haydut teröristleri güçlendirdiğiniz her an… bir şeyler yapın! Kanlı indirme düğmesine basın ve hepsini yenin!

4 oyuncu gerçek zamanlı PVP maçı

Teröristleri vurmaktan yorulduğunuzda, 4 oyuncu için gerçek zamanlı bir PvP maçında diğer oyunculara karşı yeteneklerinizi deneyin. Keskin nişancı tüfeğinizle makineli tüfeğinizle mükemmel bir atışta veya yakın mesafede savaşın! Yararlı düşüşler yaparak avantaj elde edin ve… sadece hızlı ve isabetli olun efsanevi lige gidin ve büyük ödüller kazanın!!

İşte aradığınız FPS oyunu!

Size en iyi sonsuz atış deneyimini sunan Binbaşı Gun’un bağımlılık yaratan arcade tarzı oyununa bayılacaksınız!

Terörist durumun insan-ordu çözücüsü olarak becerilerinizi geliştirin. Havalı silah cephaneliğinizi yükseltin ve görev için doğru olanları seçin. Keskin nişancı tüfekleri, pompalı tüfekler, saldırı tüfekleri, ağır makineli tüfekler – hepsini oynayabilirsiniz. Dövüş becerilerinizi tüm düşmanlara karşı test edin

Çarpıcı 3D grafikler

Hepimiz farklı yerlerden, ortamlardan ve patlamalardan aldık. Patronlarla savaşın ve her yerde kilidini açmak için hayatta kalın. Her aşama, kendi kimliğine sahip benzersiz ve güzel bir şekilde organize edilmiş bir 3B ortamdır. Ve hepsi seveceğiniz mükemmel çizgi roman stiliyle dolu.

Okumak  Ninja’s Creed 3D v3.1.1 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

oyun tipi

100’den fazla görev seni bekliyor! Ana Silahın birkaç oyun modu vardır. Alanları düşman kuvvetlerinden temizleyin ve saldırgan kampanyalarda rehineleri kurtarın. Hayatta kalma modunda hızınızı ve doğruluğunuzu test edin.

FPS keskin nişancı modunda kimin en iyi olduğunu gösterin. Çok zor özel operasyonları tamamlamaya çalışın veya nihai mücadeleye öncelik verin ve patronu alt edin. Binbaşı Gun sizi haftalarca eğlendirmek için her şeye sahiptir.

Çoklu konumlar

Ana silah görevleri, aksiyon filmlerinin estetiğine dahil olan bazı heyecan verici alanlarda geçiyor.

Limandaki tüm düşmanları yakalayın, metro istasyonunu temizleyin ve çöl sıcağında savaşın!

Sadece yirmi birinci yüzyılın savaş alanından tehlikeli düşmanlar!

alfa! övgü! Charlie! Neredesin? Özel operasyonlara, keskin nişancı ve hayatta kalma görevlerine katılın, tehlikeli patronları bulun ve alt edin.

Nişan al, ateş et, pozisyonları ele geçir, silah arkadaşlarını kurtar, rehineleri koru, nükleer bombaların patlamasını önle, çeşitli tüfekleri, pompalı tüfekleri test et ve çok daha fazlasını yap!

İncelememize göz atın – oyuncular zaten söyledi – bu en iyi birinci şahıs nişancı oyunu. Bunu unutma asker! FPS’mizi her yerde oynayabilirsiniz – WiFi modu uçakta bile çevrimdışı çalışmaz.

Major GUN Sniper 3D Para Hileli Mod Apk’ı oynamak ücretsizdir, ancak gerçek parayla sanal silahlar satın alabilirsiniz.

 

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top