Home » Major Mayhem 2 Gun Shooting Action Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Major Mayhem 2 Gun Shooting Action Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Major Mayhem 2 Para Hileli Mod Apk (Sınırsız Para): Çocukken televizyonumda bir çok Cartoon Tv programı izlerdim ama büyüdükçe en sevdiğim aksiyon kahramanlarımın çizgi filmlerini zar zor izleyebildim.

Ama bu video oyunları bile oynayamayacağım anlamına gelmiyor çünkü en sevdiğiniz video oyunlarını oynarken yaşın bir önemi yok. Major Mayhem 2  olan Android için harika Action Cartoon Style oyunlarından birini buldunuz.

Major Mayhem 2, becerilerinizle tüm suçluları öldürmeniz gereken aksiyon dolu bir çizgi film oyunudur. Bu oyun ünlü oyun şirketi Rocket Jump Company tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmıştır. Oyun uzun zaman önce piyasaya sürüldü, ancak hala her ay artan sürekli bir kullanıcı sayısı var.

Android için en iyi Atıcılık artı Aksiyon oyunlarından bazılarından bahsedecek olursak, bu oyun kesinlikle listeye girecek. Bu oyun aynı zamanda bir rol yapma oyunu olarak kabul edilir, ancak oyun daha çok aksiyon ve çizgi film oyunlarının bir karışımı gibi görünecek.

Bu oyunu iki aydır oynuyorum ve o aylar benim için gerçekten harika geçti.

Major Mayhem 2 Gun Shooting Action v1.163.2021031813 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum adımları

 • Major Mayhem 2 Gun Shooting Action Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur?
 • İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın Major Mayhem 2 Gun Shooting Action.
 • Tamam’ı seçin ve indirme işleminin hemen başladığını göreceksiniz.
 • İndirme işlemi bittikten sonra mod apk’nın kurulum sayfasının açıldığını göreceğiz.
 • Android cihazın yükleme işlemini tamamlamasına izin vermek için Yükle’yi seçin.

Neden MOD APK’ya ihtiyacım var?

Şimdi, bu MOD APK’da bu oyun için alacağım özelliklerin ve avantajların makul bir soru olduğunu düşünebilirsiniz. Orijinal Major Mayhem 2’ye sahipseniz, bir şeyler ve madeni para satın almak için sınırlı para gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Ancak sitemizden Major Mayhem 2 Para Hileli Mod Apk indirirseniz, her şeye ücretsiz olarak hiçbir ücret ödemeden sahip olacaksınız.

Okumak  Critical Ops v1.27.0.f1584 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Bugün bu yazımda Major Mayhem 2 MOD APK’ya sahip olacaksınız. Buna ek olarak oyunun orijinal APK’sına da sahip olacaksınız. İster hileli mod apk, ister Normal APK olsun, herkesin istediği oyunu seçme hakkı olmalı diye düşünüyorum. Ancak her iki kullanıcının da bu oyunun nasıl kurulacağına dair kurulum detaylarını okuması gerekiyor.

Major Mayhem 2’nin Özellikleri

 • Tamamlanacak 150’den fazla mini görev var, bunlar sadece sizin için mevcut ve bazı ekstra ödüller kazanın
 • Günlük hayatta kalma modu oyuncusu için liderlik tablosunun en üstüne ulaşmak ve harika ödüller kazanmak için rekabet edebileceğiniz bir hayatta kalma modu mücadelesi var.
 • Ayrıca uçakta, metroda, otobüste veya istediğiniz yerde oynayabileceğiniz çevrimdışı modlara da sahip olacaksınız. Bazı ödül kasalarının kilidini açın ve enerjiyi çevrimdışına alın.
 • Major Mayhem 2 MOD APK’da bazı yeni şeyler tanıtıldı, bunların en iyileri çoğu yakınlaştırma kapsamına sahip keskin nişancı tüfekleri. Ve Hack MOD’unuz varsa, diğer bazı güçlü silahlar ücretsiz olarak kullanılabilir.
 • Kötü kötüler onları yenmeni ve onları yenmeni bekliyor. En sevdiğiniz tabancayı alın, tabanca, tüfek, el bombası, av tüfeği, keskin nişancı tüfeği ve hatta bir tank olabilir. Tanklar, denizaltılar, helikopterler ve 5 tehlikeli patron savaşında asla unutamayacağınız zorluklar var.
 • Görev yıldızlarını toplamayı unutmayın. Ekstra yıldızlar ve diğer ödüller almak için harika hasar kombinasyonlarını birleştirin. Yıldız toplamak için 150 deneme ve profesyonel olmak için 50 benzersiz aksiyon görevi olacak.

Vur ve sakla

Bu oyunun bir atış oyunu olduğuna şüphe yok ama oynanış şeklinden her zaman şüphe duydum. Oyunda yapmanız gereken tek şey, ateş etmek ve öldürmek ile koşarak saklanmaktır. Düşmanlar yüksek eğitimli ninjalardan, mumyalardan ve hatta uzaylılardan oluşacak ve sizi öldürmek için ileri teknolojiye sahip olacaklar.

Okumak  Castle Fusion Idle Clicker v1.9.6 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Bir lazer ışını veya kırmızı merminiz mumyaya çarparsa, fedakarlık yapma olasılığınız yüksektir. Bu yüzden düşmanlarınızdan bir adım önde olmalısınız. Ve yapabileceğiniz şey, üstünüzdeki mermilerin çıkıp saldırmasını beklemek.

Ne kadar çok düşman yok ederseniz, puan o kadar yüksek olur. Ve daha fazla ödül almak için lazer ışınınızı ve diğer silahlarınızı tam beceriyle hareket ettirmeye çalışın. Ve daha fazla öldürme istiyorsanız saklanmanız gerektiğini unutmayın.

Her şeyi sınırsız alın

 • Sınırsız para ve altın
 • sınırsız elmas
 • Her şeyi satın alma özgürlüğü
 • Cihazı rootlamaya gerek yok
 • İndirmek için %100 ücretsiz
 • kullanıma uygun
 • Tüm cihazlarda desteklenir

Seviyeler ve kontroller

Oyunda 50 bölüm var, her şeyi sırayla tamamlamanız ve sonunda sevginizi kurtarmanız gerekiyor. Yolculuk çok havalı ve kesinlikle oyunla ilgili her şeyden keyif alacaksınız. Major Mayhem 2 Para Hileli Mod Apk’da yeteneklerinizi gösterin ve tüm kötü adamları yok edin ve 150 madalyayı yenebilen kişi olun.

Mobil cihazlar için de iyi optimize edilmiş kontrollerden bahsetmişken, sadece kişinin nasıl hareket ettiğine odaklanmanız yeterlidir ve konfor sadece oyun tarafından kontrol edilir.

Karakterin hareketlerini kontrol etmek ve savaşı kazanmak gerçekten çok kolay. Bu oyunu oynayan her oyuncu, güçlü bir patron gibi bazı zorluklarla karşılaştı ama inanılmaz gücünüzü kullandıktan sonra oyunu kazanabilirsiniz.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top