Home » Make More! v3.5.3 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Make More! v3.5.3 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Make More! hakkında göster!

İş yeni değil, ama işlerin yapılış şekli çok çekici! Belki de bir fabrika kurmak, işletmek, yönetmek ve geliştirmek çok zor değil. Her neyse, günlük haberlerde fabrika modelleri hakkında çok şey duydum. Bizi temel ihtiyaçlardan diğer benzersiz ürünlere taşırlar.

Ama fabrika sahibi veya yönetici olsaydınız işler çok farklı olurdu. Daha Make More! Para Hileli Mod Apk Sahneyi bu şekilde ayarlayın. Garip ve tanıdık geliyor. İlk bakışta kolay sanıyorsunuz ama oynadığınızda sandığınızdan daha zor. Bu işle ilgili tüm düşüncelerinizi ve önyargılarınızı gözden geçirmeniz gerekecek.

 

Make More! v3.5.3 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Make More!’ unuzu nasıl yüklenir: Sitemizden Android telefonunuzda veya tabletinizde oyun?

Make More! oyunu APK dosyasını indirin ve ardından bunları takip edin

Adımlar:

Lütfen indirmelere gidin

  • Dosyalarıma veya dosyalarıma giderek cihazınızdaki indirmeleri açın
  • İndirdiğiniz APK dosyasını tıklayın.
  • İstendiğinde Yükle’ye tıklayın, indirdiğiniz APK dosyası cihazınıza yüklenecektir.

Telefon ayarlarını güncelleyin:

  • Telefonunuzun Ayarlar sayfasına gidin
  • Güvenlik veya Uygulamalara dokunun
  • Bilinmeyen kaynaklar kutusunu kontrol edin
  • Tamam ile onaylayın 

Fabrika operatörü olarak yapmanız gerekenler

Daha Make More! Para Hileli Mod Apk Sadece bir işçisi olan küçük bir fabrika ile başlayacaksınız. Bu ciddi işçiden, elbette küçük miktarlarda bazı küçük şeyler yapabilirsiniz.

Ama aynı zamanda birkaç kişiye satıyorsunuz. Sonra para sırayla size gelir. Daha fazla işçi çalıştıracak, ürün sayısını artıracak ve ürün için daha fazla üretim bulacaksınız.

O zaman yeni fabrikalar açmak ve fabrikaları yükseltmek için daha Make More! paranız var. Çok müşteriniz olduğunda ve çok para kazandığınızda, fırsatı çabucak değerlendirir ve süreci hızlandırırsınız. Küçük fabrikayı, küresel bir imparatorluk haline gelene kadar modern makinelerle dev bir fabrikaya dönüştürün.

Okumak  Tap Empire v2.15.15 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Ancak bu sadece plandır. Oyun hayat gibidir, oyuncuların işini zorlaştırır. Her şey daha önce hiç bu kadar basit ve pürüzsüz olmamıştı. Yukarıda yazdığım her kısa cümle, bunu yapabilmek için çok çalışmanız gerekiyor, bazen o kadar deli oluyorsunuz ki telefondan kurtulmak istiyorsunuz.

Fabrikanızı yönetin

Nasıl bir yönetici olmak istiyorsun? Çalışanlar arasındaki anlaşmazlık ve gerginlik durumlarında, oyun size stresi azaltmak için disko müziği çalmak, çalışan maaşlarını artırmak ve çalışan destek politikaları gibi bunları nasıl çözeceğiniz konusunda çeşitli seçenekler sunacaktır. Böylece çalışmak için daha motive olurlar.

Yoksa orada oturup, “daha ​​çok kazan, daha çok kazan” diye bağırıp, kaotik bir şekilde çalışan insanları mı görmek istiyorsunuz? Bana göre simülasyon oyunları kadar derin bir seviyeye ulaşmış gerçeğe çok yakın deneyimler bunlar. Sınıftaki zor dersler yerine, değil mi?

Bir sonraki aşamada, birkaç düzine işçiyi işe alırken. Neyle karşılaşacaksın? Maaş, ikramiye, sigorta poliçesi, ikramiye, insan kaynakları departmanı, idari bölüm. Ve bu sadece İK ile ilgili bir iş.

Ancak hedeflemek istediğiniz İK değil. İşin özünü unutamazsınız, uzun vadeli kar elde etmek için gerçekten yüksek kaliteli ürünlere sahip olmalısınız. Dolayısıyla, yeni bir ürün geliştirme planı, mevcut bir ürünün kalitesini koruma ve iyileştirme planı, yeni pazarlar keşfetmek, üretim verimliliği politikasını sağlamak, üretim sürecini sürdürmek, SKU’ları dengelemek gibi yapacak çok işiniz var. aynı üretim hattı…

Ve bu, girişimci olma yolunda sadece bir aşamayı dahil ettiğimdir. İşçi ve çalışan sayısı yüzlere ulaştığında, her gün iş dağıyla ne kadar uğraşmak zorunda kalacağınızı bir düşünün.

Fabrikanızı büyütmek ve genişletmek için daha geniş bir vizyona ihtiyacınız var

Şirketinizi büyüttüğünüzde sadece bir fabrikanız değil, bir fabrikalar zinciriniz olur. Her şirketin farklı bir ürünü ve bir şeyler yapma şekli vardır, ancak her şeyin orijinali kadar iyi olduğundan emin olmalısınız. Şirketin her sektörü için bir dizi çalışan ve yönetim uzmanı atamak.

Okumak  Zombie Derby: Pixel Survival v1.0.19 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Oyuncuların artık Make More’daki genel konulara daha fazla odaklanması gerekecek! Pahalı üretim sistemleri ithal edilerek tüm aşamaların otomasyonunda önemli ilerlemeler kaydedilmiştir.

Veya basit aşamalarda işçileri robotlarla değiştirerek, sadece alışkanlığı takip ederek operasyonları ve üretkenliği standartlaştırmayı düşünün.

Hatta çalışmalarıyla ünlü, fabrikanın adını parlatmış yetenekli insanları bulmak, aramak ve işe almak bile iyi bir şey.

Grafikler ve ses

Daha Make More! Para Hileli Mod Apk Komik 16 bit grafikler kullanır. Oyundaki karakterler renkli yuvarlak karelerden oluşuyor. Arka plan taze ve eğlenceli ama sadece düz renk sıçramaları, perspektif yok, karmaşık ve her zaman karmaşık ayrıntılar yok.

Aslında hoşuma gidiyor. Genellikle fabrikalarda bulunan zorlu ortamın çok gerçekçi bir temsili. Bu tasarım, oyuncuların büyük sorunlara daha fazla odaklanmasına yardımcı olmak için de harika.

Buna karşılık, oyundaki fon müziği çok neşeli, genç ve canlı, bu da oyuncu için büyük heyecan yaratıyor.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top