Home » Mars: Mars v40 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Mars: Mars v40 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Mars: Mars Para Hileli Mod Apk, oyunculara her zaman eğlenmek için iyi bir zaman sağlar, ancak yine de oyuncuların üstesinden gelmesi gereken belirli zorluklar vardır. Her zaman seviyelerde yüksek puanlar elde etmek isteyecekler ve bazen istedikleri puanı almak için birden çok kez oynayacaklar.

Aynı zamanda, tekrarlar genellikle oyuncunun oyunun hedeflerine tam olarak ulaşamamasından kaynaklanır. Bu nedenle, zorlukları getirmek, oyuncuları oyunu deneyimlemeye motive eden faktörlerden biridir.

Zorlukların hayranıysanız ve kendiniz için iyi vakit geçirmeyi seviyorsanız, Mars: Mars oyununu görmezden gelemezsiniz.

Göz alıcı grafikler

Mars: Mars, her oyuncunun ilk denemede seveceği güzel grafiklere sahiptir. Denemek için birçok farklı renk ile yeni bir gezegene gireceksiniz.

İlk gideceğiniz yer Mars’ta ve bu gezegende kapana kısılmış bir astronotu oynayacaksınız. Aynı zamanda karakterinizin bir istasyondan diğerine hareket edebilecek donanıma sahip olduğunu da görebilirsiniz.

Her istasyon, farklı ortamlarda ve zaman içinde ve seyahat edebileceğiniz mesafeye göre kademeli olarak numaralandırılmıştır. Aynı zamanda keşfederken, ortamın giderek değişeceğini ve iklim değişikliklerinin ana renginin mutlaka farkına varacaksınız.

Dolayısıyla bu, oyunculara birçok farklı deneyim yaşatan ve karakterleri heyecan verici bakışlarla karşılayan bir şey olarak değerlendirilebilir.

Mars: Mars için oyuncular karakteri 2 boyutlu bir düzlemde kontrol edecek ve hareket yönü soldan sağa olacak. Aynı zamanda oyuncunun izleyebileceği sahnelerin hepsi soluk renklere sahip ama yine de belli bir güzelliğe sahip.

Heyecan verici şeyler bulmak için yolculuğunuza devam edecek ve farklı istasyonlara gideceksiniz. Ancak bu nihayetinde düşündüğünüzden daha uzun bir süreçtir.

Mars: Mars v40 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

 

Mars: Mars Mod APK’sını tüm yeni Android sürümlerine şu şekilde yükleyebilirsiniz:

  • Mars: Mars APK dosyasını indirin.
  • Dosya tarayıcı uygulamasını kullanarak indirme klasörünüze gidebilir veya mobil tarayıcınızda tamamlanmış indirmeyi tıklayarak kurulumu başlatabilirsiniz.
  • Android, uygulamayı yüklemek için dosya tarayıcınıza veya web tarayıcınıza izin vermenizi isteyecektir. İzni verin, sizi kurulum ekranına geri götürecektir. Değilse, tekrar denemek için izin verdikten sonra indirme klasörüne geri dönün.
  • Uygulama yüklenecek!

Oyun oyunculara meydan okuyor

Mars: Mars, bir istasyondan diğerine geçeceğiniz ve treni yok ettikten sonra yolculuğunuza başlayacağınız, anlaşılması kolay bir oyun sunuyor. Rahat seyahat için kendinize ait bir uçan cihaza sahip olacaksınız.

Okumak  Jackal Squad v0.0.1379 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Ancak bu aynı zamanda oyunun hareket mekanizmasından kaynaklanan zorluk nedeniyle oyuncuların yüzleşmesi gereken sorundur. Başka bir deyişle, keyfi olarak inemezsiniz.

Mars: Mars Para Hileli Mod Apk oyuncular bir istasyondan diğerine geçme mekanizmasıyla tanışacaklar. Tüm işlemler dokunuşlarla yapılır.

Sol tarafa dokunun, ardından sol düzlem açılacak ve siz bırakana kadar sizi uzaklaştıracaktır. Sağ taraf için de aynı şekilde işlem yapılır. İstasyona indiğinizde, düzgün bir şekilde inmek için her iki tarafa da baskı uygulamanız gerekecektir. Ancak bu basit bir görev değildir.

İstasyonun üzerinde durduğunuzda, bazı durumlarda karakteri serbest bırakacaksınız ve bunun sonucunda karakter güvenli olmayan bir iniş yapacak. Başka bir deyişle, karakterin gerekli alanın dışına düşmeden yavaşça yere ulaşmasına izin vermeniz gerekecek.

Ayrıca sıklıkla karşılaşacağınız tek sorun yakıtın bitmesidir. Uçarken yakıt tüketiminde bir azalma olduğunu fark edebilirsiniz. Yakıtın bitmesinin sonucu, güvenli olmayan bir şekilde inmeniz ve yok edilmenizdir. Yani bundan kaçınmak isteyen herkes.

Oyuncular için birçok zorluk

Yukarıda belirtildiği gibi, birçok farklı istasyondan geçeceksiniz ve her istasyonun makul bir şekilde izlemeniz ve hesaplamanız gereken belirli bir mesafesi var.

Aynı zamanda oyunda karşılaşacağınız istasyon sayısına karşılık gelen birçok farklı zorluk bulunuyor. Uzun bir macera olarak değerlendirilebilir ve gelecekte oyuncuları bekleyen birçok heyecan verici şey var. Bunlardan birinin farklı kişilikler olduğu söylenebilir.

Mars: Mars, farklı pistlerde farklı görünümlere sahip tonlarca karakter getiriyor. Özellikle 13. istasyona ulaştığınızda bir uzay aracı bulacaksınız ve üzerine bastığınızda yeni bir karakter belirecek.

Aynı zamanda yeni bir karakter geldiğinde o karakterle yolculuğa devam edecek ve bir sonraki durağa giderek diğer karakterlerle tanışacaksınız. Her karakter ortaya çıktıkça ortamın renginin de değişeceğini görebilirsiniz.

Deneyimli olmanız gereken oyun

Mars: Mars Para Hileli Mod Apk, yol boyunca birçok zorlukla karşılaştığınızda size eşit derecede heyecan verici ve benzersiz bir oyun sunuyor. Bir sonraki durakta iniş için sağlanan yakıt miktarına dikkat etmeniz gerekecek.

Okumak  World Cricket Championship 3 v1.3.9 Sınırsız Para Hileli İndir-Mod Apk

Aynı zamanda iniş de kişinin karakterinin parçalanmasını istemiyorsa yapması gereken hassas bir iştir. Ayrıca başkalarıyla yolculuğunuza devam edebilecek ve çevredeki değişimi görebileceksiniz.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top