Home » Mash-up Hero v1.6.0 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Mash-up Hero v1.6.0 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Mashup Kahramanı Hakkında

Engellerin çok olduğu oyunları oynamayı seviyorsanız Homa Games’ten Mashup Hero Para Hileli Mod Apk mutlaka indirmeniz gereken bir oyundur. Bu, bugün dünya çapında bir milyondan fazla oyuncunun keyif aldığı bir engelli parkur oyunudur.

Bu oyunu sevmenizin nedeni, sonunda kötü adamı yenmek için dünyanın ünlü süper kahramanlarını bir araya getirme becerinizdir. Tekrar bu kadar basit yapabileceğini düşünüyorsan, şimdi bu oyunu al ve dene!

Burada bir şampiyon seçebileceksiniz. Ayrıca, yol boyunca doğru parçaları bir araya getirmeniz gerekiyor. Kahramanı tamamlamak için bacaklardan başa kadar tüm parçaları toplamanız gerekecek! Kahramanınızı yok etmemek için alakasız parçaları almaktan kaçının.

Oyun her seviyede birçok ödül sunuyor. Bu sınırsız ödüllerle Hulk, Captain America, Ironman gibi ünlü Marvel kahramanlarının ve daha birçok benzersiz süper kahramanın kilidini açabilirsiniz.

Mash-up Hero v1.6.0 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum adımları

  • Mash-up Hero Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur?
  • İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın Mash-up Hero.
  • Tamam’ı seçin ve indirme işleminin hemen başladığını göreceksiniz.
  • İndirme işlemi bittikten sonra mod apk’nın kurulum sayfasının açıldığını göreceğiz.
  • Android cihazın yükleme işlemini tamamlamasına izin vermek için Yükle’yi seçin.

Süper kahramanlar yaratın ve savaşın

Bugün birçok harika engel oyunu oynayabilirsiniz. Bu engelli parkur yarış oyunlarının çoğu, eğlenceli ve ilginç oynanışı nedeniyle popüler hale geldi.

İşin özü şu ki bu oyunlar o kadar da zor değil çünkü yapmanız gereken farklı parçaları toplarken ekranı sola veya sağa kaydırmak. Burada birincil amaç, yoldaki tüm engellerden kaçınarak doğru eşyaları elde etmektir.

Farklı engellerle gelen bir engelli parkur oyununun tadını çıkarın. En sevdiğiniz süper kahraman olarak bu engelleri manevra edebilirsiniz. Kahramanınızı yapmak için tüm doğru parçaları toplayın. Kahramanın vücut parçaları parkur boyunca dağılmış durumda ve hepsini toplamanız gerekiyor.

Okumak  RollerCoaster Tycoon Touch v3.21.8 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Özellikle, süper kahraman olmak için toplamanız gereken kafa, gövde, bacak ve diğer şeyler var. Burada Hulk, Captain America, Ironman ve daha pek çok farklı kahramanla dövüşmenin tadını çıkarabilirsiniz. Hızlı düşünün ve hareketleri sorunsuz gerçekleştirin! Şimdi oyun oynamanın tadını çıkarın!

Mashup Hero Özellikler

Mashup Hero Para Hileli Mod Apk, en sevdiğiniz süper kahramanların yer aldığı birçok engel içeren oyun oynaması eğlenceli bir oyun sunuyor! İşte oyunu özel kılan özelliklerden bazıları.

Eğlenceli Engel Oyunu – Bugün, oyuncuların oynayacak binlerce engelli parkur oyunu var. En iyilerinden biri, daha önce hiç görmediğiniz engel zorlukları sunan Mashup Hero ve bu oyunun en iyi yanı, en sevdiğiniz kahraman olarak oynayacak olmanız. Asıl zorluk, hızlı düşünmeyi ve tepkileri kışkırtmaktır.

Çok sayıda vücut parçası pistte farklı yerlere dağılacak. Bacaklar, gövde ve kafa dahil olmak üzere yalnızca doğru vücut kısımlarını toplamanız gerekir. Bunu yapmamak sizi yavaşlatır!

Kilidini açabileceğin ve sınırsız oyun seviyesinin keyfini çıkarabileceğin birçok kahraman var. Bu tür oyunlardan hoşlanıyorsanız hemen Mashup Hero’yu indirin, süper kahraman olun, uygun vücut parçalarını toplayın ve süper kahramanınızla kazanın!

Birçok seviyede oynayın – Bu oyunun oynanabilecek birçok seviyesi vardır. Kaçınmanız gereken birçok engelle gelen farklı seviyelerin tadını çıkaracak ve gerekli vücut parçalarını toplayacaksınız. Oyunun her seviyesinin sonunda, sahip olduğu her şeyle size meydan okuyacak bir kötü adamla karşılaşacaksınız!

Ancak doğru vücut kısımlarını toplayarak, bir süper kahraman oluşturarak ve rakibinizi elinizden geldiğince sert bir şekilde ortadan kaldırmaya devam ederek gücünüzü artırabilirsiniz.

En iyi kahramana sahipseniz, bunu kolayca ve anında yapmalısınız! Sonunda, diğer kahramanların kilidini açmak için kullanacağınız anahtarlar şeklinde ödüller toplayacak ve oyunun farklı seviyelerini fethetmeye devam edeceksiniz.

Okumak  Legend of Ace v1.55.4 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Süper Kahraman Görünümlerinin Kilidini Açın – Bu oyun, süper kahramanlarla oynamanızı gerektirir. Heyecan verici olan şey, bugün farklı Marvel süper kahramanlarının tadını çıkaracaksınız. Örneğin, The Hulk, Ironman, Captain America ve daha pek çok kahramanın kilidini açabileceksiniz.

Ayrıca filmlerde yer almayan birçok farklı renkteki kahramanın keyfini çıkarabilirsiniz. Tüm kahramanlar, tüm seviyeleri kazanmak için kullanabileceğiniz benzersiz güçlü yönlere ve yeteneklere sahiptir.

İlginç 3D grafikler – Mashup Hero Para Hileli Mod Apk, bu oyunun birçok ilginç yönüne sahip, emeğinize ve zamanınıza değecek eğlenceli bir 3D oyundur. Oyun, animasyonları ve kontrolleri çok pürüzsüz hale getiren en heyecan verici 3D grafiklerle oluşturulmuştur.

Kolay Kontroller – İleri hareket otomatiktir. Karakterinizin engellerin etrafında manevra yapmasına ve farklı öğeleri toplamasına yardımcı olmak için ekranı sola veya sağa kaydırmanız yeterlidir.

SINIRSIZ BONUSLAR – Sonunda, tüm görünümlerin kilidini açarak diğer kahramanların kilidini açmak için kullanacağınız anahtarlar şeklinde ödüller toplayacaksınız.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top