Home » Masketeers : Idle Has Fallen v2.8.0 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Masketeers : Idle Has Fallen v2.8.0 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Masketeers: Idle Has Fallen Para Hileli Mod Apk, çok ilgi çekici ve ilgi çekici bir oynanışa sahip bir RPG’dir. Karanlığın güçlerine karşı kahramanca yan savaşlara katılacaksınız.

Oyun, çekici grafiklerin yanı sıra oynanış ve birçok benzersiz özellik ile tasarlanmıştır. Maskers: Idle Has Fallen daha da eğlenceli bir deneyim vaat ediyor.

Masketeers : Idle Has Fallen v2.8.0 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Masketeers : Idle Has Fallen’ unuzu nasıl yüklenir: Sitemizden Android telefonunuzda veya tabletinizde oyun?

Masketeers : Idle Has Fallen Para Hileli Mod Apk oyunu APK dosyasını indirin ve ardından bunları takip edin

Adımlar:

Lütfen indirmelere gidin

  • Dosyalarıma veya dosyalarıma giderek cihazınızdaki indirmeleri açın
  • İndirdiğiniz APK dosyasını tıklayın.
  • İstendiğinde Yükle’ye tıklayın, indirdiğiniz APK dosyası cihazınıza yüklenecektir.

Telefon ayarlarını güncelleyin:

  • Telefonunuzun Ayarlar sayfasına gidin
  • Güvenlik veya Uygulamalara dokunun
  • Bilinmeyen kaynaklar kutusunu kontrol edin
  • Tamam ile onaylayın

Maskelilerle Tanışın: Boşta Kaldı

Komplo

Masketeers: Idle Has Fallen’da Maskers’ın büyülü dünyasına girecek ve içindeki gizemleri keşfedeceksiniz. Burada gizemli maskelerle güçlendirilmiş kahramanlar olacak ve topluluk içindeki karanlık güçlere karşı çıkacaklar. Onları bulmanız ve birlikte güç oluşturmaya ikna etmeniz isteniyor. Şeytana karşı yolculuk çok daha zor olacak, karanlığa kapılmayın, güç alın ve zafere doğru ilerleyin.

Oynamak

Daha yüksek seviye ve savaş gücü

Diğer rol yapma oyunları gibi, savaşmanız ve gücünüzü artırmanız gerekir. Yol boyunca canavarları yok etmek, daha fazla deneyim kazanmanıza ve seviye atlamanıza yardımcı olacaktır.

Maskerlerde gücünüzü arttırmanız için bu önemli bir faktör: Boşluk düştü. Seviye ne kadar yüksek olursa, kilidini açacağınız dövüş becerileri o kadar güçlü olur. Ayrıca, çağırabileceğiniz müttefiklerin sayısını da sınırlar. Ana istatistiklerinizi artırmak için niteliklerinizi yükseltmek, gücünüzü büyük ölçüde artırmanın bir yoludur.

Okumak  Island War v2.6.6 Sınırsız Para Hileli İndir-Mod Apk

aletler

Ekipman sistemi de çok çeşitli ama en önemlisi maske aramanız gerekiyor. Size üst düzey canavarlara karşı savaşmak için sınırsız güç verir. Ancak birçok farklı maske olacak, bu yüzden savaş stratejinize uygun olanları seçmelisiniz.

Ayrıca, güçlü kürelerde ustalaşmanız ve gelenler için benzersiz saldırılar yapmanız gerekir. Hayaletin gücüyle savaşmak için özel kürelerle akıllıca kullanın.

Sefer

Görev sistemi, ana görev ve alt görev olmak üzere iki daldan oluşur. Yan görevleri tamamlamak size çok fazla para kazandıracak. Ekipman satın almak, nitelikleri, becerileri yükseltmek için jeton kullanıyorsunuz…

Ayrıca canavarlarla savaşmak da size büyük bir gelir sağlıyor. Yolculuğunuzda görünen insanlardan yan görevler alabilirsiniz.

kavga etmek

Masketeers: Idle Has Fallen’da düşmanı yenmek için ekibinizin becerileriyle ustaca birleştirmeniz gerekir. Temel becerileri ustaca kullanabilir ve sentetik bir son saldırı dizisi oluşturabilirsiniz.

Bunu yapmak için, güçlü ve zayıf yönlerini anlamak için her yılın becerilerini okumanız ve anlamanız gerekir. Takım oluşturma ve beceri serilerini birleştirerek tüm düşmanları kolayca yeneceksiniz.

Grafikler ve ses

Masketeers: Idle Has Fallen Para Hileli Mod Apk, benzersiz, göz alıcı 3D grafiklerle tasarlanmıştır. Karakterler ve canavarlar sistemi çok çeşitlidir. Beceri efektleri ve güzel dövüş, oyuncular için heyecan yaratır. Oyundaki sesler ağırlıklı olarak fon müziği ve savaş sesleridir. Ayrıca beceri her kullanıldığında karakterin sesi de girilir.

Masketeers: Idle Has Fallen MOD APK versiyonu

Madeni paralar promosyon ve alışveriş için kullanılması gereken ana birimdir. Çok fazla jetona ihtiyacınız var, ancak canavarlarla savaşmak ve görevler yapmak size çok pahalıya mal olmayacak.

Daha hızlı bir deneyim istiyorsanız MOD sürümümüzü kullanmayı deneyin. Bu sürümde, canavarlarla savaşmanın ve görevleri yapmanın ödülleri birkaç kat artar, bu da madeni paralarınızı toplama hızını artırır. Buradan, yolculuğu kolaylaştıran maksimum güce hızla ulaşabilirsiniz.

Okumak  Stealth Master - Assassin Ninja v1.9.1 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top