Home » Matchington Mansion v1.98.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Matchington Mansion v1.98.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Matchington Mansion hakkında

Fun Center yayıncısı, hayalinizdeki evi yönetme konusunda size eğlenceli bir deneyim sunar. Butler ile evinizi temizleyin, düzenleyin ve dekore edin. Rahat ama yerinde olmayan modern mobilyalar, evinizi her zamankinden daha kaotik hale getirir. Hadi temizlemeye başlayalım!

Maç 3’ü çeviren bir bulmaca oyunu

Evi temizlemek için 3’lü eşleştirme bulmacasını çözmeniz gerekiyor.Daha önce Candy Crush Saga oynadıysanız bu sizin için çok da garip değil. Belirtilen sayıda hamle ve puanla, oyuncu bir sütun veya satırdaki en az 3 öğeyle eşleşir.

Eşleşen şekerlerin aksine, Matchington Mansion Para Hileli Mod Apk’ndaki eşyaları yanlış yerde yeniden düzenleyeceksiniz. Bu eşyalar evdeki mobilyalar, buzdolapları, oyuncak ayılar, meyveler vb. tanıdık şeylerdir.

Yatak odasından, mutfaktan ya da bahçeden evin tüm odalarından geçeceksiniz. Odayı temizledikten sonra birçok yeni alan açıldı. Ayrıca, odalarının nasıl tasarlandığını görmek için komşuları ziyaret edebilirsiniz.

Yüksek bir puan elde etmek için 3’ten fazla öğeyi eşleştirerek kombinasyonları kullanın. Bir bomba yapın, size daha fazla puan verin ve görevi hızlı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olun. Sonuca bağlı olarak, karşılık gelen yıldızlara sahip olacaksınız (3 yıldıza kadar).

Matchington Mansion v1.98.0 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Matchington Mansion Para Hileli Mod Apknasıl kurulur?

1. Matchington Mansion Para Hileli Mod Apk dosyasını indirin.
2. Android telefonunuzda indirilen Homescapes dosyasını açın.
3. Yükle’ye tıklayın.
4. Yeni sürümü yüklemeden önce eski sürümü kaldırırsanız, tüm verilerinizi kaybedersiniz. Verilerinizi korumak için eski sürümleri asla kaldırmayın.
5. Sadece atladığı yeni sürümü yükleyin.

evini tasarla

Eviniz çok dağınık, temizleyerek başlayın ve tamamen farklı bir daire olacak şekilde tasarlayın. Sen bu ailenin sadık bir hizmetkarısın. Her bulmacayı tamamladıktan sonra odanız düzenli ve düzenli hale gelecektir. Ayrıca her yapbozdan sonra ev dekorunuzu yenilemek için yeni mobilyalar da alabilirsiniz.

Okumak  Delivery From the Pain: Survival Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Evinizin her küçük köşesinin adım adım parlak ve zarif hale geldiğini görmek, stresi azaltmanıza yardımcı olmanın bir yoludur. Çok zaman ve çaba gerektirse de, elde ettiğiniz şey kesinlikle şaşırtıcı.

Güzel ev yetmez! Bu nedenle Matchingson Mansion Para Hileli Mod Apk size birçok farklı alanda birçok yeni ev sunuyor. Birçok evin kilidini açın ve harika ve lüks villalara sahip olun. Her yeni ev sizin için yeni şeylerin kilidini açar ve oyunun hikayesini keşfedebilirsiniz. Elbette yeni karakterlerle tanışacaksınız.

Birçok ilginç hikaye

Akıllara durgunluk veren bulmacalara ek olarak, Matchingson Mansion Para Hileli Mod Apk size daha da özel etkinlikler ve heyecan verici zorluklar sunuyor. Örneğin, özel süslemeler karşılığında tatlı kekler toplayın.

Popüler dekorasyonlar ve mobilyalar kolayca toplanabilir ve bazı üst düzey mobilyalar yalnızca özel günlerde ortaya çıkar. Beş renkli balonlar veya kalp balonları ve hatta havai fişekler var. Bunlar evinizi daha da güzelleştirecek. Üstelik dekorasyonunuzu çeşitlendirir.

Matchington Palace, bu ilgi çekici görevlerin yanı sıra bir dizi ilginç küçük hikaye de oluşturuyor. İç mekan mobilyaları ve tanışacağınız insanlarla ilgili hikayeler hakkında bir hikaye.

Her şeyin bir hikayesi var ve hikayeyi öğrenmeniz çok kolay. Bulmacalarda durmayın, oyun aynı zamanda birçok ilginç şeyle şeylerin dünyasını keşfetmek için bir maceradır.

Grafikler

Oyun, parlak ve renkli görsellerle net 3D grafikler kullanır. Oyunda karşımıza çıkan nesneler evdeki tanıdık eşyalar olup detaylı ve titizlikle simüle edilmektedir.

Matchington’ın Para Hileli Mod ApkMOD APK sürümüyle daha eğlenceli

MOD Özellikler

• Sınırsız para
• SINIRSIZ YILDIZ
• Limitsiz yaşamlar

Matchington MansionPara Hileli Mod Apk açtığımda kilitliydi, bunu nasıl düzeltebilirim?

Bazı cihazlarda, oyunu ilk açtığınızda Yükleme ekranındayken oyun kapanacaktır. Merak etme! Lütfen oyunu yeniden açın ve keyfini çıkarın.

Okumak  Top Eleven Hack APK İndir - Sınırsız jeton Mod V11.17.1

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top