Home » MEGA MAN X DiVE v3.6.0 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

MEGA MAN X DiVE v3.6.0 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

MEGA MAN X DIVE Mod, atış tarzına sahip klasik bir aksiyon oyunudur. Olağanüstü bir avcı olarak rol oynayın, X veya Sıfır karakterini seçin. İnternet dünyasında veri işleme görevini üstlenemedi.

Görevi tamamlamak için botlar ve robotlarla savaşın. Bu, yayıncı CAPCOM TAYVAN tarafından sunulan MEGA MAN X DIVE’ın bir sonraki sürümüdür. Oyun ve ilkeler önceki sürümlerde olduğu gibi aynı kalır.

Bununla birlikte oyun, grafikler açısından iyileştirilmiş, bunun yanında bazı yeni özellikler de eklenmiş. Savaş sırasında karakterin esnek hareketi. Kontrol sistemi, kullanımı daha kolay olacak şekilde özelleştirildi.

Aynı zamanda 360 derece otomatik nişan alma ve nişan alma özelliği eklendi. Size sanal çevrimiçi dünyadaki en gerçekçi dövüş hissini verir.

MEGA MAN X DIVE Mod, MEGA MAN X DIVE: Deep Lop’un önceki sürümleriyle aynı sunucu sistemine sahiptir. Deep Loop dünyasında robotların ortaya çıkmasına neden olan bir kaza.

MEGA MAN X DIVE’ın sunucu sistemini yok etme planı olan dev bir patron tarafından yönetiliyorlar. Kullanım sırasında sürekli olarak beklenmedik kazalar meydana gelir. MEGA MAN X DIVE verilerinin çökmesine ve kaybolmasına neden olur.

Burada göreviniz efsanevi kahramanlardan biri olan X veya Zero’ya eşlik etmek. Kayıp verileri giderme ve kurtarma göreviyle. Robotlarla savaşarak ve bu korkunç komplonun arkasındaki patronu yenerek.

 

MEGA MAN X DiVE v3.6.0 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum adımları

  • MEGA MAN X DiVE Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur?
  • İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın MEGA MAN X DiVE.
  • Tamam’ı seçin ve indirme işleminin hemen başladığını göreceksiniz.
  • İndirme işlemi bittikten sonra mod apk’nın kurulum sayfasının açıldığını göreceğiz.
  • Android cihazın yükleme işlemini tamamlamasına izin vermek için Yükle’yi seçin.

Robotu yok edin ve son patronla savaşın

MEGA MAN X DIVE Mod savaşına girin. 360 derece otomatik ateşleme mekanizmasına sahip tabancayı kullanabilirsiniz. Robotlar ortaya çıktıklarında onlara saldırmak için esnek bir şekilde hareket edin.

Okumak  Pokémon UNITE v1.2.1.2 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Yol boyunca robot zincirini yok etmek için sürekli çekim. Son savaşa girmek için ilerlemeye devam edin. Dev patron korkunç bir güçle savaştı. Güçlü bir savunması var ve muazzam miktarda sağlığa sahip.

Büyük hasar verebilir ve vurulursa çok fazla sağlık kaybına neden olabilir. Kazanmak istiyorsanız, esnek kişilerarası becerilere ihtiyacınız var. Aynı zamanda saldırmak için kahramanın tüm gücünü kullanın.

Patronunuzun önemli miktarda sağlık kaybetmesini sağlamak için özel güçler kullanın. Patronların saldırılarından kaçınmak için hızlı hareket edin. Kazandıktan sonra ganimeti alacaksınız. Artan zorlukla bir sonraki dövüşe devam edin.

İşbirliği modu ve anlaşmazlık

Oyunun Co-op ve Versus modları olmak üzere iki modu var. İşbirliği modu için MEGA MAN X DIVE Para Hileli Mod Apk. Her oyun seviyesine göre size bir görev sistemi sunuluyor. Her seviyedeki tüm düşmanları ve patronları yenerek sırayla her seviyeyi fethedin. Maksimum yıldız sayısı, 3 yıldız ile en yüksek başarıyı elde edin.

Oradan, artan zorlukla bir sonraki seviyeye geçeceksiniz. Ayrıca, VS moduna katıldığınızda. Deneyiminizi geliştirmek ve becerilerinizi geliştirmek için sürekli çalışıyorsunuz.

Çeşitli dövüş becerileri yaratmak için kahramanın tüm gücünü kullanın. Rakiplerinizi yenin ve ikna edici bir şekilde kazanın. Hangi forma katılırsanız katılın, savaşmaya odaklanmalısınız. Hücum ve savunmanın zarif hareketini birleştirin.

silah sistemi

MEGA MAN X DIVE Modunun ilk aşamalarında tanıtılan temel silahlara ek olarak. Oyun ayrıca size birçok farklı silah da veriyor. Seviye savaşları sayesinde yeni silahlar alma fırsatına sahip olacaksınız. Kahramanınız savaşta iki farklı silahla donatılabilir.

İkincil ve birincil silahları içerir. Ana silah olarak, sürekli saldırı için av tüfeği kullanabilirsiniz. Düşmanların yok olmasına neden olur. İkincil silahlar düşmanlara ana silahtan daha fazla hasar verebilir. Ancak, bekleme süresi ana silah kadar hareketli değildir. Bu nedenle, yalnızca gerektiğinde veya tehlike durumunda kullanın.

Okumak  Major Mayhem 2 Gun Shooting Action Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

MEGA MAN X DIVE Para Hileli Mod Apk‘un kontrol mekanizması eski sürümlerdekiyle aynı kalıyor. Düzenleme, kullanımı kolaylaştırmak için özelleştirilmiş olmasına rağmen. Ancak dövüş becerileri ve hareket sistemi değişmedi.

Savaş becerilerini ve hareket sistemlerini esnek bir şekilde birleştirerek. Dev patronlarla yüzleşmenize yardımcı olacak. Tüm robotları kolayca yok etmenin yanı sıra. Oradan, atanan görevi tamamlayacaksınız. MEGA MAN X DIVE sunucu sistemlerinde sorun giderme. Ayrıca, çalınan verileri kurtarın.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top