Home » Miraculous Ladybug & Cat Noir v5.2.1.0 Sınırsız Para Hileli İndir Mod Apk

Miraculous Ladybug & Cat Noir v5.2.1.0 Sınırsız Para Hileli İndir Mod Apk

Miraculous Ladybug & Cat Noir hakkında bilgi verin

Miraculous Ladybug & Cat Noir Para Hileli Mod Apk, aynı adlı animasyon serisinin telif hakkını satın aldıktan sonra TabTale tarafından yayıncı Crazy Labs tarafından sunulan sonsuz bir koşu oyunudur.

Sevgili şehrinizi kötü adamların istilasından korumak için Paris’in harika sokaklarında yorulmadan koşuyorsunuz.

Hikayenin kendine has bir çekiciliği var

Örümcek Adam ve Batman gibi “şehir çapında” süper kahramanların olağan görünümleri gibi… iki karakterden biri olabilirsiniz, Uğur Böceği veya Kara Kedi. İkisi de genç, enerjik ve çok yaramaz kızlar. Güneş doğduğunda, Marinette Dupain-Cheng ve Adrien Agreste adındaki sıradan bir kızın hayatını yaşadılar.

Ancak gece çöktüğünde, şehrin huzurunu korumak için kötü adamları kovalayan, yorulmadan bin mil koşabilen Uğur Böceği ve Kara Kedi süper kahramanlarına dönüşürler.

Bu zalimler Hawk Moth ve takipçileri Akumas’tır. Akumalar, şehrin herhangi bir sakinini güvenin manevi kölelerine dönüştürmek için negatif enerji ileten kelebeklerdir.

Miraculous Ladybug & Cat Noir v5.2.1.0 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum adımları

 • Miraculous Ladybug & Cat Noir Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur?
 • İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın Miraculous Ladybug & Cat Noir.
 • Tamam’ı seçin ve indirme işleminin hemen başladığını göreceksiniz.
 • İndirme işlemi bittikten sonra mod apk’nın kurulum sayfasının açıldığını göreceğiz.
 • Android cihazın yükleme işlemini tamamlamasına izin vermek için Yükle’yi seçin.

Basit kontrol, kolay oyun

Miraculous Ladybug & Cat Noir’de göreviniz, Paris’e gelen tehlikeleri sırayla çözmek için sevdiğiniz iki karakterden birini (Marinette: Uğur Böceği veya Adrien: Kara Kedi) seçmektir.

Oyunda tek bir ana hareketiniz var: koş, koş ve sonsuza kadar koş, tüm zorluklar bitene kadar durma.

Okumak  Extreme Car Driving Simulator v6.0.9 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Ama elbette 1001 koşu stili var ve sadece koşarak 10001 şey yapabilirsiniz, örneğin:

 • Gelecekte karakterleri yükseltmek için çok sayıda ödül toplamak için hızlı koşun.
 • Engelleri ustaca aşmak için yuvarlan
 • Patronları hızla avlamak için nihai silahı almak için koşun ve yükseğe zıplayın.
 • Zaman kazanmak ve düşmanlarınıza daha yakın olmak için yüksek binalar ve çatılar arasında uzun mesafeler koşarak zıplayın.
 • Yeterince para beklemek zorunda kalmadan yeni becerilerin ve silahların kilidini açmak için sadece koşun ve jetonları toplayın.
 • Oyundaki hemen hemen tüm eylemler, zıplamak ve yukarı, aşağı, sola ve sağa kaydırmak için dokunmak. üzerine. Oyunda karmaşık veya gizli hiçbir şey yok.

Birçok kötü ve zalim kötü adamla yüzleşin

Filmlerden bildiğimiz kadarıyla Moths son patronsa, uşakları da Karanlık Aşk Tanrısı, Fırtınalı Hava, Bubbler gibi sinir bozucu isimler… Her sahneyi geçecek ve puanlar, beceriler ve yükseltmeler biriktireceksiniz.

bu iblislerin her biri ile döner. Bosslarla karşılaştığınızda, sadece başlangıçtan itibaren temel eylemlere ihtiyacınız vardır: engellerden kaçınmak için koş/zıpla, saldırılardan kaçının, ancak mevcut silaha bağlı olarak bazı ekstra saldırılara sahipsiniz.

Miraculous Ladybug & Cat Noir’yi takdir ediyorum. Bu, derin bir hikayesi, ayrıntılı karakter sistemi ve karakterler ile içerik arasında çoklu bağlantılara sahip sonsuz bir koşu oyunudur. İki ana karakterden birini seçmekte ve sırayla Paris’i keşfetmekte özgürsünüz. Kötüler de birçok komplo ve hile ile çok çeşitlidir.

Oyundaki grafikler ve renkler

Bu çok değerli bir faktördür.Miraculous Ladybug & Cat Noir Para Hileli Mod Apk, mobil oyunların yaygın tuzağından gerçekten kurtuldu. Afiş görseli, içerik ve oynanışla ilgili görselden dolayı sizi yanıltmaz.

Fragmanda gördüğünüz görüntü ile oyundaki gerçek sahneler arasında hiçbir fark yok. Karakter oluşturma, 1001 koleksiyon nesnesi ve oynanacak 1001 parça ile net, ayrıntılı, güzel ve çeşitli bir sahnedir.

Okumak  Zooba: Zoo Battle v3.8.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Kötü adam da ince ve keskin. Oyunun genel renk düzeni, modern renk şemaları ile parlak ve neşeli. Şahsen, orijinal animasyon versiyonundan neredeyse hiç farklı olmayan, oyunda yeniden üretilen grafikleri ve efektleri takdir ediyorum.

Canlı müzik, heyecan verici ritim

Bu sonsuz koşu oyununun zorluklarından biri de oyuncuların sıkılmasının kolay olmasıdır. Bu nedenle oynanış, manzara, ana karakter ve karakter uyumlu ve çeşitli olmalıdır. Bunun yanında müzik de aynı derecede önemli bir faktördür.

Her sahne farklı bir fon müziğidir. Bir eşyayı her topladığınızda, eşyanın eğlenceli seslerini de duyacaksınız. Oyundaki canlı grafiklerle, oynadığımın sadece bir mobil oyun değil, gerçek bir çizgi film olduğuna inanıyorum.

Miraculous Ladybug & Cat Noir’nin MOD APK versiyonu

 • MOD Özellikler
 • Sınırsız Para: Oyunda çok paranız var
 • reklamsız

çözüm

Paris sokaklarında uğur böceklerini bulmak için yolculuğa katılın. Bu oyun, her saat stresli çalışmanın ardından dinlenmek için uygundur. Miraculous Ladybug & Cat Noir Para Hileli Mod Apk‘sını yukarıdaki bağlantılardan hemen indirin.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top