Home » Monster Fishing 2021 v0.1.204 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Monster Fishing 2021 v0.1.204 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Android’deki en gerçekçi balık avı oyunu Monster Fishing 2021 indirilmeye hazır. APK MOD versiyonumuzla balıkçılık ve deniz maceranıza başlayın. Gerekli araçları satın alabilir ve daha iyi bir oltaya yükseltebilirsiniz.

Monster Fishing 2021 Tanıtımı

Monster Fishing 2021, Nexelon’un Monster Fishing serisinin üçüncü bölümüdür. İlk sürümü 2018’de piyasaya sürdüler ve ardından oyun topluluğundan coşkulu bir destek aldılar, bu da onları daha da heyecanlandırdı ve en iyi deneyimi sunmak için geliştirmeye çalışıyor.

Ve üç yıl sonra, Monster Fishing Para Hileli Mod Apk 2021, balıkçıların balık avı gezilerinde aradıkları öğelerin çoğunu zaten içeriyor. Güzel manzara, çeşitli balık tutma alanı, çok sayıda balık türü ve çok sayıda gerçekçi durum. Bundan daha fazlasını ne bekliyorsun?

Gerçek balıkçılık deneyimi

Monster Fishing Para Hileli Mod Apk 2021, gerçekçi balıkçılık ortamı sağlar. Balık tutmak için okyanusta küçük bir teknede oltanızı ve maceranızı tutan bir balıkçı olarak oynayacaksınız.

Ekranın ortasında “Push” yazan simgeye basılı tutarak cümleyi suya atmaya devam edeceksiniz. O zaman lütfen bekleyin. Bir balığı ısırdığınızda, ipliği uygun kuvvetle toplamak ve serbest bırakmak için sakin olmanız gerekir. Bu, balığın gücünü boşaltacak ve sudan çıkmasını kolaylaştıracaktır.

Elbette Monster Fishing 2021’e yaklaşırken sürekli olarak balıkçılık becerilerinizi geliştirmeniz gerekecek. Balık ne kadar büyük olursa, yakalamak o kadar zor olur, mücadele etmek ve onu tüketmek uzun zaman alır. Binlerce kilometrelik bir yolculuk bir adımla başlar. Büyük balık avı yolculuğu küçük bir balıkla başlar.

Monster Fishing 2021 v0.1.204 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Nasıl kurulur

1. “Monster Fishing 2021 Para Hileli Mod Apk” İndir
2. İndirme Apk’sını internet / wifi kullanmadan yükleyin.
3. Yükleyiciyi açın ve işlemi tamamlayın.
4. Android cihazınıza tamamen yüklenmesine izin verin
5. MOD APK’yı açın ve sınırsız ücretsiz kaynakların keyfini çıkarın.
6. Tebrikler, bugün Android cihazınıza Monster Fishing 2021 yüklendi, bu oyunu hackleyebilir ve keyifle oynayabilirsiniz. Bu mod gerçekten harika özelliklerle birlikte gelir, bu nedenle yukarıdaki adımlardan sonra modu indirin ve keyfini çıkarın.

Okumak  8 Ball Pool v5.4.5 Sınırsız Para Hileli İndir - Mod Apk

Nadir ve çeşitli balık türleri

Balık sepetiniz boş olduğu için çok üzgün. Deniz balığı ile doldurun. Daha önce de belirtildiği gibi Monster Fishing Para Hileli Mod Apk 2021 gerçekçi bir simülasyon oyunudur. Yaygın bilgiye göre denizin dünyadaki en büyük ekosistem olduğunu biliyoruz. Binlerce milyonlarca balık türü içerir ve maceranız sırasında onları yakalayabilirsiniz.

Ancak, ilerlemek için daha fazla görevi tamamlamanız gerekecek. Çünkü oyuna ilk katıldığınızda tekneniz yoktu ama sahilde oturuyordunuz. Orada balıklar gerçekten büyük değil ve çok çeşitli değil. Ancak zamanla, balıkçılık alanı giderek genişler ve hatta köpekbalıkları gibi dev balıkları yakalamak için denizde yüzebilirsiniz. Bu vahşi balıklar için endişelenme, çünkü sen avcısın ve onlar av.

Genel Bakış, Monster Fishing Para Hileli Mod Apk 2021’de yakalamanız gereken birçok tür var. Sadece balık değil, karides, yengeç, deniz yıldızı ve diğer birçok deniz canlısı. Hatta profesyonel balıkçıların kariyerlerinde bir kez görmek isteyeceği nadir deniz hayvanları ve balıklarla tanışma şansınız bile var.

Genel olarak, gelecekte sizi birçok ilginç şey bekliyor. Okyanusun en büyük türünü fethetmek için büyük bir yeteneği büyük bir sepetle donatın: kambur balina!

Oltanızı yükseltin

Monster Fishing Para Hileli Mod Apk 2021’de bir sürü büyük balık var. Bu nedenle oyunun size verdiği sanal demir çubuğu yenemezsiniz.

İhtiyacınız olacak birçok alet ve olta satan mağazayı ziyaret edin. Eski ve zayıf olta, daha sert, daha uzun ve daha öldürücü olanla değiştirilmelidir.

Ayrıca, dosyayı yükseltmeniz de gerekir. Monster Fishing Para Hileli Mod Apk 2021, çeşitli ipler sunar. Her birinin farklı uzunlukları ve dayanıklılıkları vardır. Denizin ortasında uzak bir macera için elbette uzun bir helezona sahip olmak şart. Çünkü büyük ve nadir balıklar genellikle normalden daha uzakta ve daha derinde yaşarlar.

Okumak  SimCity BuildIt v1.39.2.100801 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Lezzet de çok önemlidir. Alabileceğiniz nesne kümesini tanımlar. Küçük balık türleri solucanları ve zararlıları yemeye eğilimlidir. Ancak köpekbalıkları gibi agresif ve büyük balıklar genellikle diğer balıkları yerler. Daha çeşitli yemler toplayabilir ve daha fazla balık türü yakalamak için balık tutma sürecinde bunları değiştirebilirsiniz.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top