Home » Mr Autofire v1.10.3 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Mr Autofire v1.10.3 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Mr Autofire Para Hileli Mod Apk, Lightheart Entertainment tarafından sunulan bir aksiyon oyunudur. Play Store’da milyonlarca indirmeye sahiptir. Sitemizden Mr Autofire Mod Apk indirebilirsiniz. Sınırsız değerli taşlar, madeni paralar ve çok daha fazlası gibi özel özelliklere sahip olduğunuz değiştirilmiş bir versiyondur.

Mr Autofire’da her yerde uzaylılar var. Karakterinizi, silahlarınızı ve yeteneklerinizi seçin ve karşılaştığınız tüm uzaylıları öldürün. Odaları temizlediğinizde, silahlarınızı veya niteliklerinizi geliştirmek için bir özellik seçebilirsiniz. İlerledikçe daha güçlü uzaylılarla karşılaşacaksınız.

Senin için tonlarca silah

Her canavarla savaşmak için savaşçılarımız çok sayıda silahla donatılmalıdır. Bay Autofire’daki silahlar ve beceriler benzersizdir. Her birinin kendi form, renk ve işlevi ifadesi vardır. İlk birkaç sahnede Fire Shot, Poison Shot, Fast Shot, Adrenalin, Death Blast bombayı yok etme gibi her şey çok basit…

Daha sonra, düşman büyüdüğünde ve atış hızı arttığında, normalden 3 kat daha fazla zıplama (Üç Atlama), daha yüksek atışlar için yayları bacaklara takma (yay), balon gibi daha gelişmiş donanımlara da sahip oluyorsunuz. zırh (güvenlik balonu) ), zincirli atış, kovalı atış, keskin nişancı atışları dağınık…

Mr Autofire v1.10.3 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum adımları

  • Mr Autofire Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur?
  • İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın Mr Autofire.
  • Tamam’ı seçin ve indirme işleminin hemen başladığını göreceksiniz.
  • İndirme işlemi bittikten sonra mod apk’nın kurulum sayfasının açıldığını göreceğiz.
  • Android cihazın yükleme işlemini tamamlamasına izin vermek için Yükle’yi seçin.

Aslında, savaşçı karakter ayrıca Firegirl, Scientist veya Dwarf gibi görünüşünü değiştirmek için bazı farklı görünümlere sahiptir, ancak bunlar sadece eğlence amaçlıdır ve karakterin becerilerini veya gücünü etkilemez.

Okumak  Special Forces Group 2 v4.21 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Bu oyunu oynarken sana küçük bir sırrım var. Çoğu düşman, yayılma atışını kullanır. Bu harp başlıklarının avantajı, yakın olduklarında havan tokmağı gibi toplanmaları ve daha uzağa yayıldıklarında mermilerin mesafesinin daha geniş olmasıdır.

Bu yüzden düşmana yaklaşmak için aptal olmayın, mermilerinden kolayca kaçabilmek için kendinizi biraz daha uzak tutun. Bunu bir refleks haline getirmelisiniz, çünkü sonraki bölümlere girmek, aynı anda yaklaşık on canavarı vurmak ve yanlarında durmak sadece ölümünüze yol açar.

Yerçekimi, hareket ve savaş mekanizmasında yatar

İşiniz basitçe ateş etmek, atlatmak, ileri geri koşmak ve yukarı ve aşağı zıplamak. Ama önemli olan ne kadar hızlı tepki verdiğinizdir. İlk birkaç sahnede rahatça oynayabilir ve çay içebilirsiniz, ancak beşinci sahnede dağınık saçlı bir oyuncuya dönüşebilirsiniz.

neden? Her köşede birbirinden ayrılmış daha fazla uzaylı olduğu için, her yerde uçan mermilerle hızlı bir şekilde ateş edebilirler. Her köşe göz kamaştırıcı bombalarla dolmaya başlar.

Bu “bomba ormanında” mermileri atlatmak ve onları tek tek öldürmenin bir yolunu bulmak için tutkuyla ve sürekli olarak her yöne hareket etmeniz gerekecek.

Mr Autofire Para Hileli Mod Apk‘daki patronlara ne dersiniz? tamam. Söylemeye gerek yok. Normal canavarlardan daha şişman olmalarının yanı sıra, hızlı bir şekilde çok sayıda büyük atış yaparlar.

Bakalım ne kadar inatçı ve sakinsin. Ancak patronu öldürdükten sonra, önceki terleme, koşma, atlama ve top sürme ile mükemmel uyum sağlayan çok büyük bir hediye alacağınızı unutmayın.

Sınırsız mücevher ve madeni para

Bu modda sınırsız mücevher ve madeni para elde edersiniz. Maliyet endişesi duymadan mağazadan her şeyi satın alabilirsiniz. Sandıklar, dişliler veya karakterler satın alın ve mücevherleriniz tükenmesin.

tek vuruş öldürür

Daha yüksek odalara çıktıkça oyunun zorluk seviyesi artıyor. Ölmeden bu seviyeyi geçmek çok zor oluyor. Bu zorlu durumlarda size yardım eli uzatmak için Mr Autofire, bu uzaylıları kolaylıkla alt etmek için tek vuruşta öldürme özelliği sunar.

Okumak  Sushi Roll 3D v1.6.3 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Çeşitli avantajlar

Niteliklerinizi ve silahınızı geliştirmek için bazı odalardan sonra bir özellik seçebilirsiniz. Mr Autofire Para Hileli Mod Apk‘da ikili atış, delici atış, patlamalı atış ve çok daha fazlasının özelliklerini seçebilirsiniz. Hatta yakın mesafe dövüşleri için silahınızı bir alev makinesi yapın.

Karakterlerin kilidi açıldı

Bu Mr Autofire modunda tüm karakterlerin kilidi açılır. Herhangi bir karakteri seçebilir, en iyi teçhizatı giyebilir ve güçlü silahlarla tüm uzaylıları öldürebilirsiniz.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top