Home » My Home – Design Dreams v1.0.430 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

My Home – Design Dreams v1.0.430 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Evimi Tanıyın – Hayalleri Tasarlayın

My Home – Design Dreams Para Hileil Mod Apk, yayıncı Zentertain’den bir Match 3 Puzzle Simulation oyunudur. Bu, iç dekorasyon ve mekan yenileme konusunda hafif ve ilginç bir oyundur. Tutkunuzu oynayın, öğrenin ve keşfedin, Simülasyon ve tasarımla birleştirilmiş 3’lü Eşleştirme bulmaca oyunu.

kendini oyunun içinde bulacaksın

Şu anda iç dekorasyon temalı epeyce simülasyon oyunu var ama benim kişisel görüşüme göre My Home – Design Dreams Para Hileil Mod Apk Google Play’de bulabileceğiniz en iyi oyun.

Her şeyden önce, bir kişinin kendini bulabileceği yakın bağlam nedeniyle. Hikaye, iç tasarım ve ev dekorasyonu konusunda özel bir tutkusu olan genç bir kız hakkındadır. Küçük banliyö odasını ve evini yeniden yarattı.

Bu onun ilk projesi. Bunun uzun vadede yapabileceği bir iş olduğunu fark ederek, daha büyük yerlere gitmek, ilginç insanlarla, potansiyel müşterilerle tanışmak, adım adım iç mimar olmak ve hayalini gerçekleştirmek için küçük kasabayı terk etmeye karar verdi.

Bu herkes için klasik bir hikaye. Sadece mobilyada değil her alanda bir hayaliniz ve tutkunuz var, bunu yapabilirsiniz. Bu, oyun ile oyuncu arasındaki ilk temastır.

My Home – Design Dreams v1.0.430 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum adımları

1. My Home – Design Dreams Para Hileil Mod Apk İndir’i başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın.
2. İndirme işlemini başlatmak için Tamam’ı seçin.
3. İndirme işlemi tamamlandığında oyun yükleme sayfası açılacaktır.
4. “Yükle”yi seçin, tarama ve kurulum işlemi android cihaz tarafından tamamlanacaktır.
5. Oynamanın keyfini çıkarın

Gelecekte birçok zorluk vaat eden çekici açılış sahnesi

Birkaç fragmandan sonra, eski bir odayı göz alıcı ve etkileyici olacak şekilde dekore etmek için ilk görev size veriliyor. Nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız endişelenmeyin. Çünkü karakter satırlarını karıştırmak, adım adım izlenmesi gereken ipuçları ve talimatlarla dolu.

Okumak  Drawmaster v1.10.3 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

İlk odasını tamamladıktan sonra genç kadın evinden ayrıldı ve bir iş kurmak için şehre gitti. Her şey gerçekten buradan başlıyor. Her gün müşterilerden gelen binlerce taleple karşılaşıyoruz. Herkesin hayalindeki evi tasarlamasına yardım edin.

Binlerce 3’lü Eşleştirme bulmacası sizi bekliyor

Her sahnede oyuna geri dönün. Her özel sipariş için oyundan 3 seçenek alacaksınız. Örneğin, müşterinin odanın ahşap arka planını değiştirmesi gerekiyor ve 3 renk ve malzeme seçeneği elde edeceksiniz.

Ne kadar paranız olduğuna bağlı olarak, en uygun ve uygulanabilir seçimi, güzellik, bütçe ve kalite arasındaki dengeyi yapacaksınız. Bütçe dışı bir öğe seçerken, sistem sizi 3 eşleştirmek için bir mini oyuna “davet eder”. Kazandıktan sonra para alırsınız.

Bu tür maç 3’ü içeren bir çok oyun var ama My Home – Design Dreams Para Hileil Mod Apk’de sadece maç 3 değil, aynı zamanda maç 4 ve maç 5 olduğunu göreceksiniz. Oyuncuların asla sıkılmaması için, Oyundaki şekiller, renkler ve nesneler de çeşitlidir, çoğunlukla dekore ettiğiniz odadan esinlenilmiştir. Ne kadar derin oynarsanız, 3. maçın görünümü ve tasarımı o kadar çeşitli olacaktır.

Oynadıktan sonra bir ödül alacaksınız. Mobilya satın almak için para biriktirmek, heyecan, coşku ve tutku dolu bir süreçtir. Seviye ne kadar yüksek olursa, bulmacalar o kadar zor olur. Ama çok fazla endişelenmenize gerek yok. Başarısız olursanız, bulmacayı tamamlayana kadar tekrar oynayabilirsiniz. Sınır yok.

Oyunda çekici grafikler ve müzik

Çekiçler, bıçaklar ve lastikler gibi en küçük şeylerden kanepeler, yataklar, duvarlar, duvar kağıtları ve oda gibi daha büyük şeylere kadar her şey, ev, 3D işleme ve foto-gerçekçiliğin bir karışımının ürünüdür. Sonuç güzel, net, ayrıntılı ve gerçekçi bir görüntüdür. Oynadığınız simülasyon oyunlarına kıyasla; Bu oyuna 8/10 puan veriyorum. Ayrıca uyumlu doğal renk de oyunda bir artı puan.

Okumak  Dan the Man: Action Platformer V1.9.48 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Fon müziğine gelince, tasarım yaparken fon müziği her zaman rahatlatıcı, hafif ve temposu yavaş, oyuncuların her santimetreye ve hiçbir müdahale olmadan odaklanmasını sağlıyor. Ama tam tersine, bir mini oyun oynarken, müzik çok canlı ve yüksek, bu da duyguları her zamankinden daha fazla bunaltıyor ve heyecanlandırıyor.

My Home – Design Dreams APK MOD sürümü

MOD Özellikler
• Sınırsız para
• Sınırsız Nakit

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top