Home » My Talking Angela v5.5.0.2320 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

My Talking Angela v5.5.0.2320 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Betimlemek

Birlikte geliştirip dans edebileceğiniz huysuz bir en iyi arkadaşınız olsun ister misiniz? Hareketlerinize yanıt veren, nasıl davranacağını eğitebilen ve ayrıca sizin için şarkı söyleyip dans etmeyi öğrenebilen sevimli bir kediye sahip olmak için Android için My Talking Angela Para Hileli Mod Apk’sını indirin. ne bekliyorsun?

Evcil hayvanlar, oyun yayıncıları ve ekonomistler için sonsuz bir ilham kaynağı haline geldi. Evcil hayvanlar, sahip oldukları birçok avantaj nedeniyle herkes için çok önemli bir rol oynamaktadır.

Evcil hayvanlar, zayıflık anlarında ruhunuzu rahatlatabilir, tüm acıların üstesinden gelebilir ve mutlu anları yaşayabilir. İnsanları daha aktif ve birbirine daha yakın hale getirir. Bu nedenle oyuncak pazarı, çok sayıda hayran çekmek için sevimli köpekleri ve kedileri oyuna getirdi.

My Talking Angela v5.5.0.2320 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

My Talking Angela ‘ unuzu nasıl yüklenir: Sitemizden Android telefonunuzda veya tabletinizde oyun?

My Talking Angela oyunu APK dosyasını indirin ve ardından bunları takip edin

Adımlar:

Lütfen indirmelere gidin

  • Dosyalarıma veya dosyalarıma giderek cihazınızdaki indirmeleri açın
  • İndirdiğiniz APK dosyasını tıklayın.
  • İstendiğinde Yükle’ye tıklayın, indirdiğiniz APK dosyası cihazınıza yüklenecektir.

 

Telefon ayarlarını güncelleyin:

  • Telefonunuzun Ayarlar sayfasına gidin
  • Güvenlik veya Uygulamalara dokunun
  • Bilinmeyen kaynaklar kutusunu kontrol edin
  • Tamam ile onaylayın

 

My Talking Tom’un kadın versiyonu olan bu oyun, deneyimli bir çocuk oyunları geliştiricisi olan Outfit7 Limited tarafından geliştirilmiştir. Oyunun temel dayanağı, Angela adlı kedinizi büyütmek, beslemek ve eğitmektir.

Bu oyun açıkça genç oyuncular için çok uygundur ve çocuklarınızı saatlerce eğlendirecek.

Daha yaşlı bir oyuncuysanız, kendinizi oyuna bırakın, bu oyun herkesin eğlenebileceği kadar eğlencelidir – kim onlar için dans etmesi için sanal bir evcil hayvan yetiştirmek istemez ki? Bu eğlenceli ve arkadaş canlısı oyunda kedinizin evini bile dekore edebilir ve banyo yapabilirsiniz.

Okumak  Fastlane: Road to Revenge v1.48.0.260 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Bulmacalar ve beceri oyunları oynayın

Bu oyun sadece evcil hayvanınızı geliştirmenize ve evini tasarlamanıza izin vermekle kalmaz, aynı zamanda refleksleri ve yeteneği test etmek için tasarlanmış beceri oyunları oynamanıza da izin verir. Bu, evcil hayvanınızın zihinsel ve fiziksel olarak, sosyal ve entelektüel olarak gelişmesine yardımcı olacaktır.

Açıkçası oyunlar, kendi problem çözmenizi de geliştirmenize yardımcı olmak için tasarlandı, bu da oyunu hala gelişmekte olan genç oyuncular için daha ideal hale getiriyor.

Beceri oyunları oynayarak ve bulmacaları çözerek evcil hayvanınızın kendisinin en iyi versiyonu olmasına yardımcı olun.

Her şey modayla ilgili!

My Talking Angela Para Hileli Mod Apk’yı deneyimleyecek olanlar için harika bir şey, kedicik kızınızı süper şık hale getirmek için göz farı, makyaj kremi veya ruj gibi makyaj malzemeleri toplamanızdır.

Oyuncular ayrıca güzel elbiseler ve elbiseler eklemek için alışverişe gidebilirler. Oyun ayrıca, Angela’nın mükemmel olması için kıyafetleri, ayakkabıları ve mücevherleri koordine etmeniz gerektiğinde oyuncuları moda dünyasına getiriyor.

Kediler ayrıca modaya uygun saç modellerini ve parlak makyajlarını kendilerine uyacak şekilde değiştirebilirler. Sırada Angela’yı eğlenceli müziğe uygun dans eğitimi derslerine katılabileceği veya diğer birçok kedi arasındaki yarışmalara katılabileceği dans stüdyosuna götürecek olan oyuncu.

Kedi çocukların hayran kalacağı ve hayran kalacağı modern dans hareketleriyle Angela’yı sevimli ve tüylü görün. Oyuncular ayrıca rekabet etmek için diğer oyuncularla arkadaş olabilir. Puan veya kazandığınız parayı kazanmanıza yardımcı olarak Angela’yı zaferin zirvesine taşırken mükemmel bir oyuncu olun.

Onları yıka. Evcil hayvanınızın bakımını üstlenebilir, beslendiğinden, yıkandığından ve her zaman keskin göründüğünden emin olabilirsiniz. Bu onları mutlu ve temiz kılacak ve etrafta olmaları daha eğlenceli hale getirecektir.

onları giyerim. Aralarından seçim yapabileceğiniz büyük bir gardırop var, bu da evcil hayvanınızı süslemek için istediğiniz herhangi bir kıyafeti seçebileceğiniz anlamına geliyor. Bu, şüphesiz evcil hayvanınızın ne giymesi gerektiğini keşfederken sizi tüm akşam eğlendirecektir.

Okumak  Mutiny Pirates Survival v0.23.1 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Onu dans ettirin. Evcil hayvanınıza K-pop, indie veya disko olsun, en sevdiğiniz müzikle dans etmeyi öğretin. Evcil hayvanınıza iyi bakın, bir Rus ayısı gibi sizin için zevk ve mutlulukla dans etsin.

Benim Konuşan Angela’m Hileli APK – Her Şeyin Kilidi Açık, Sınırsız Para ve Madeni Para

Oyunu herhangi bir sınırlama ile denemek ister misiniz? Evcil hayvanınız için herhangi bir giysi veya oyuncak satın alabilmek ve eşyaların kilidinin açılmasını beklemeden evi dekore edebilmek için My Talking Angela Para Hileli Mod Apk’sını indirin. Eğlence!

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top