Home » My Town: Home Dollhouse v6.16 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

My Town: Home Dollhouse v6.16 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

My Town: Ev Bebek Evi hakkında bilgi verin

Kendi hikayelerini yarat, ev hayatını yönet ve kendi kurallarını koy

Herkes çocukluğunda bebeklerle oynardı. O zamanlar bir ev yaptığımızı, yemek pişirdiğimizi, oyuncak bebekleri ailece topladığımızı, birbirimizi dışarı çıkardığımızı hatırlayın… Unutulmaz bir deneyim değil miydi? Evde küçük çocuklarınız varsa ve çok fazla sergilemek zorunda kalmadan bu tür bebeklerle oynama fırsatına sahip olmalarını istiyorsanız, My Town: Home Dollhouse Para Hileli Mod Apk iyi bir fikirdir.

renkli özgürlük3

My Town: Home Dollhouse Para Hileli Mod Apk’daki bebek dünyası renkli ve yaratıcılıkla dolu. Çocuklar cep telefonu/tablet ekranında bulunan tüm nesnelere, araçlara ve ayrıntılara dokunarak kendi oyuncak bebek aile hikayelerini oluşturabilirler.

Bu yaratıklarla anında etkileşime geçerek ne için olduklarını anlayabilir veya hangi renklerin ve hangi deniz kuklası karakterlerinin olduğunu deneyebilirler. Özgürlük, her çocuğun bu oyunu oynarken hissettiği ilk şeydir.

My Town: Home Dollhouse Para Hileli Mod Apk birçok odaya sahiptir ve ebeveynleri ve çocukları olan minyatür aile karakterleriyle doludur. Çocuklar aktif olarak eşyaları istedikleri gibi düzenleyip hareket ettirerek kendi kurallarını belirleyecek ve kendileri için ilginç bir maceraya atılacaklar.

Onu yürüyüşe çıkarmak, futbol oynamak, oyun oynamak, TV izlemek, şarkı söylemek, gitar çalmak, yemek yemek, içmek ve yatmak için bebeğe dokunun. Sonra güzel kıyafetlere dönüşmesi için bebeğe dokun, kitap oku, kardeşlerle konuş, annenin yemek yapmasına yardım et, kek pişir, piyano öğren, evde kedi yavrularıyla oyna ve geceleri iyi uyu.

My Town: Home Dollhouse v6.16 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum adımları

  • My Town: Home Dollhouse Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur?
  • İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın My Town: Home Dollhouse Para Hileli Mod Apk.
  • Tamam’ı seçin ve indirme işleminin hemen başladığını göreceksiniz.
  • İndirme işlemi bittikten sonra mod apk’nın kurulum sayfasının açıldığını göreceğiz.
  • Android cihazın yükleme işlemini tamamlamasına izin vermek için Yükle’yi seçin.
Okumak  Top Eleven Hack APK İndir - Sınırsız jeton Mod V11.17.1

Ayrıca bir baba oyuncak bebeğine dönüşebilir, tatillerde evi temizleyebilir, arabayı yıkayabilir, bahçedeki çimleri temizleyebilir, çocuklarla oynayabilir, tüm aile için küçük bir piknik düzenleyebilir, hafta içi çalışabilirsiniz… Aynı zamanda , leziz yemeklerle, kıyafetlerle anne olun, şık, çocuklarına derslerde öğreten, ev temizliği yapan, film izleyen, kitap okuyan, çocuklarla birlikte yürüyen, masalları okuyan, alışveriş yapan…

Sınırsız etkileşim, hayal gücünüzü ortaya çıkarır

Ev binasındaki her küçük detay etkileşim için dokunulabilir. Diyelim ki bebeği banyoya götürüyorsunuz. Duşta kendi sabununuzu yapabilir, güzel fırçalarla biraz uğraşabilir ve soğuk suda uzun süre oynayabilirsiniz. Herhangi bir öğeye dokunun, yerleştirmek istediğiniz yere sürükleyin ve istediğiniz şeyle eşleştirin.

Bu heyecan verici bir süreç. Bu sayede çocuklar, buna benzer dokunma ve deney işlemlerini yaparken kendi başlarına bir şeyler keşfedecekler. Çocuğunuz oyun oynadıktan sonra kullanımı anlayacaktır, üstelik her bir eşya için beklenmedik kullanımlar yaratabilir. Örneğin yemek masası çay masası, tüm aile için piknik masası olarak kullanılabilir…

Üreticinin sözleri doğrudur: My Town Ev Bebek Evi’ndeki tek sınır hayal gücünüzdür. Herhangi bir kural veya kısıtlama olmaksızın her şeye dokunulabilir ve kullanılabilir. Oyun, çocukların ailedeki her bir unsuru ve her rolü doğru bir şekilde hissetmelerine yardımcı olacak ve böylece yaratıcılığı ve hayal gücünü harekete geçirecektir.

Küçük hayat, büyük mutluluk

Özellikle My Town: Home Dollhouse Para Hileli Mod Apk’da oturma odası, mutfak, tuvalet ve her bebek karakteri için ayrı bir oda dahil olmak üzere evde altı farklı fonksiyonel odamız olacak. Evin etrafında gün boyu büyük bir yeşil bahçe var, böylece çocuklar gün boyunca özgürce oynayabilirler. Çocuğunuzun tercihlerine bağlı olarak, aile üyelerinin sayısını seçebilirsiniz. Şu anda bir baba, bir anne ve farklı yaşlarda en fazla altı çocuk olabilir.

Okumak  Drawmaster v1.10.3 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top