Home » NERF Epic Pranks! v1.9.4 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

NERF Epic Pranks! v1.9.4 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Betimlemek

Nerf Epic Pranks Para Hileli Mod Apk, siz ve arkadaşlarınız için Nerf savaşı ve şakacı içeren HOMA Games’in yepyeni bir mobil oyunudur. Senin işin, yakalanmadan önce herkesi Nerf silahınla etiketlemeye çalışmak, o yüzden harika silahını kap ve bu eğlenceli saçma dövüş dünyasına atla.

Toplayabileceğiniz farklı insan türleri var ve karakterinizi kalabalığın arasından sıyrılmak için özelleştirebilirsiniz. Bu iyi geliştirilmiş mini oyunda tüm kostümleri ve patlayıcıları gözden geçirin.

Play Store’da olumlu eleştiriler alan Nerf Epic Prankster, birçok harika mekaniği olan eğlenceli bir oyundur. Hala oldukça yeni olduğu için geliştiriciler, oyuna daha fazla patlayıcı ve kostümle birlikte oyuna daha fazla güncelleme geldiğini söyledi.

Ayrıca çok fazla reklam yok ve grafikler mobilde harika görünüyor. Çok düzgün çalışıyor ve iyi atış kontrolleri var, bu yüzden bugün oyunu denemek ve Nerf Epic Prankster’ı bugün indirmek için iyi bir neden var.

NERF Epic Pranks! v1.9.4 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

NERF Epic Pranks! Mod Apk Nasıl İndirilir, Kurulur ve Kullanılır?

  • Her şeyden önce, mevcut NERF Epic Pranks!’i akıllı telefonunuzdan kaldırmanız gerekiyor.
  • Ardından aşağıdaki indirme bağlantısından NERF Epic Pranks! Mod Apk’yi indirin.
  • NERF Epic Pranks! mod APK dosyasını indirdikten sonra Android Ayarları > Güvenlik bölümüne gidin.
  • Burada, üçüncü taraf uygulamaları yüklemek için izin isteyen Bilinmeyen Kaynaklar seçeneğini açın. onu etkinleştir.
  • Şimdi indirme klasörüne geri dönün ve kurulumu başlatmak için NERF Epic Pranks! Mod APK dosyasına tıklayın.
  • Eğlence!

Nerf Epic Prankster’ın En İyi Özellikleri

Nerf’i seviyorsanız, Nerf Epic Prankster’ı seveceksiniz. Oyun hala yaşam döngüsünün erken bir aşamasındadır, ancak birçok farklı ortamda hala bol bol eğlence vardır. Harika bir karakter yaratabilir ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda popüler modelle güçlü ve eğlenceli Nerf silahını kullanabilirsiniz.

Okumak  Stealth Master - Assassin Ninja v1.9.1 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Oyun ayrıca, bilgisayara ve gerçek rakiplere karşı savaşırken, oynamak için daha fazla kilidini açarken harika bir ilerleme duygusuna sahiptir! Dahil edilen bazı bulmaca öğeleriyle, zaman zaman bir tür gizli oyun gibi… Bunu yakında daha ayrıntılı olarak ele alacağız!

Komik grafikler ve oynanış

Bu, Nerf’ten gerçekten komik bir hile oyunudur ve son zamanlarda gördüyseniz, Untitled Goose Game’e biraz benzeyen mekaniklere sahiptir! Çeşitli farklı ayarlarda eğlenceli, kaotik bir mini figürü kontrol edebilirsiniz.

Aile üyelerinizi Nerf oklarıyla arkadan vurmaktan veya babanız TV izlemeye çalışırken, yalnızca sizi göremedikleri zaman ateş ettiğinizden emin olmalısınız! Tam puanlarla bir sonraki seviyeye geçmek için gizli ve gözden uzak kalın. Grafikler harika ve mobil cihazlarda iyi çalışıyor. Her seviye, aynı zamanda gideceğimiz yükseltmeler sağlar.

Karakterinizin ve hoparlörlerinizin seviyesini yükseltin

Nerf Epic Prankster Para Hileli Mod Apk’ın en iyi özelliklerinden biri, karakterinizin seviyesini yükseltebilmeniz ve birçok yeni şeyin kilidini açabilmenizdir. Şapkanız, ayakkabılarınız ve daha fazlası gibi komik kostümleri elinize alabilirsiniz.

As görevlerini puanlarla tamamlayın ve her görevin sonunda zaferinizi kutlamak için yeni patlayıcıların ve dansların kilidini açmak için çalışın. Her blaster benzersiz atışlara sahiptir ve oyunda ilerledikçe bu daha zor seviyeler için kesinlikle kullanışlı olabilir. Nerf’ten destansı bir şakacı olmak için gerekenlere sahip misin?

Oynamak için birçok farklı patlayıcı

Nerf silahlarını seviyor musunuz ve kullanmak için farklı silahlardan oluşan eğlenceli bir koleksiyon mu oluşturuyorsunuz? Bu oyunda, başladığınız tek atış canavardan, bazı erken aşamaları tamamladıktan sonra kilidini açtığınız üçlü silaha kadar birçok komik patlayıcı var.

Açmaları kolaydır, sadece oynamaya devam edin, rakipleriniz ilk başta nerf oklarıyla size vurmaya bile çalışmazlar, ancak zamanla tekrar ateş etmeye başlarlar. Hızlı reflekslere ve seviyeleri tam puanla tamamlamak için iyi bir hedefe ihtiyacınız olan yer burası!

Okumak  Slime Hunter: Wild Impact v5.3.1 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Daha fazla ödül kazanmak için eğlenceli mini oyunlar

Oyunu oynadıktan sonra patlayıcıların kilidini açarken, daha fazlasının kilidini açmanıza yardımcı olabilecek bazı eğlenceli mini oyunlara da katılabilirsiniz. Örneğin, dönen kupa çarkını alın, bu da en iyi ödülleri almak için dartlarınızı doğru zamanda vurmanız gerektiği anlamına gelir.

Bu, Nerf’in hünerini kutlamak için bir seviyenin sonunda yapabileceğiniz yeni bir kıyafet, yeni bir top veya yeni eğlenceli küçük bir dans olabilir!

Nerf Epic Pranks için ipuçları ve püf noktaları

Her turda en fazla puanı almanın en iyi yolu, atışlarınızda sabırlı olmaktır. Her karakterin büyük kırmızı okla gösterilen bir görüş hattı vardır – sizi görürse seviyeyi kaybedersiniz. Tüm nerf dartlarınızı içine atmak isteseniz de, ateş etmek için mükemmel fırsatı beklemeniz gerekir!

Genellikle tam bir daire içinde döndürülürler, böylece yalnızca yakından ilgilenirseniz gezinmeleri kolaydır. Tamamen sinir bozucu bir Nerf şakacısı olmak için tamamen yükseltilmiş hoparlörle sipere girip çıkın! Bu arada, iyi bir yüz koruması kullanmadığınız sürece insanları Nerf Epic Pranks Para Hileli Mod Apk ile vurmaya göz yummayız!

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top