Home » Nobodies: Murder Cleaner v3.5.121 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Nobodies: Murder Cleaner v3.5.121 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Nobodies: Murder Cleaner Para Hileli Mod Apk, düşüncelerinizi zorlayacak ölüm planları ve bulmacaları olan heyecan verici bir macera oyunudur.

Sık sık aksiyon filmleri izler misin? Değilse, bir Hollywood filminde bazı “dövüş” sahneleri görmeliydiniz. İnsanları öldürdüklerinde o sahnelerin çok yanlış olduğunu ama kimsenin bilmediğini hiç düşündünüz mü?

Gerçekten de, suç rejimi ve profesyonel katiller ile temizlikçiler var. Bu sefer Nobodies: Killer Cleaner, görevi kolay ve zorlu hale getirmenize izin veriyor. Sıkıcı olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.

Hikaye başlıyor

İlk göreve ilişkin bilgilere göre, Kimse: Killer Cleaner bağlamı, dünya bir pandemiye hazırlanırken gerçekleşiyor. Q-100 terör örgütü yeni bir virüs keşfetti ve test için piyasaya sürmek üzere.

Casusluk sayesinde hükümet bunu çabucak öğrendi ve önlemeyi planladı. Onları çözmek için Q-100’ün kilit üyelerini öldürüyordu. Katiller bundan sorumlu olacak ve gittiklerinde kalıntıları temizlemeniz gerekiyor.

 

Nobodies: Murder Cleaner v3.5.121 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum Süreci İçin Basit Adımlar

  • Nobodies: Murder Cleaner Mod APK’sını tüm yeni Android sürümlerine şu şekilde yükleyebilirsiniz:
  • Nobodies: Murder Cleaner APK dosyasını indirin.
  • Dosya tarayıcı uygulamasını kullanarak indirme klasörünüze gidebilir veya mobil tarayıcınızda tamamlanmış indirmeyi tıklayarak kurulumu başlatabilirsiniz.
  • Android, uygulamayı yüklemek için dosya tarayıcınıza veya web tarayıcınıza izin vermenizi isteyecektir. İzni verin, sizi kurulum ekranına geri götürecektir. Değilse, tekrar denemek için izin verdikten sonra indirme klasörüne geri dönün.
  • Uygulama yüklenecek!

Oynamak

Adından yola çıkarak, Blitz tarafından tasarlanan oynanışı biraz tahmin etmiş olabilirsiniz. Hangi hedeflere ulaşacağınızı ve ne yapmanız gerektiğini kısaca daha net bir şekilde açıklayacağım.

Önceki bağlama kısa bir genel bakışla, katilleri takip edeceksiniz. Öldürüyorlar ve ölülerin cesetlerini temizliyorsunuz. Amaç teröristlerin tespit edilmesini önlemektir. Tüm ana üyeler öldürülene kadar göreviniz tamamlandı.

Okumak  Shadow of Death v1.100.7.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Tek dokunuşla bulmaca macerası

Bu gerçekten önemli bir iş, basit bir post prodüksiyon değil. Çünkü bu oyunda bu cinayetler çok karmaşık ve zor hileler kullanıyor. Deneyimli bir dedektifseniz, tüm bu gizli köşeleri keşfetmenin bir yolu var.

Bu nedenle, bir suç temizleme ajanı olarak, oyuncu cesetle ilgilenmeli ve bu davayı yasaya maruz bırakabilecek tüm izleri silmelidir.

İlginç bir hikaye, hükümetin koruması altında çalışıyorsunuz.

Gerçekten, Nobodies: Murder Cleaner Para Hileli Mod Apk ile rakibini zorlamaya çalışan çılgın bir gangsterin takipçisi değilsin. Herhangi bir suç işlemediniz ve cinayet işlemek için polis tarafından gizli görev yapmak zorundasınız.

Oyuncular temiz oynayacak, ancak gizli bir hükümet terörle mücadele örgütünün kontrolü altında çalışacaklar. Yani fiil, senin işin katiller tarafından öldürülen suçluların cesetlerini temizlemek.

Suç çetesi kovalamacasını ve intikamını önlemek için bu cesetler kaldırılmalıdır. Ayrıca, çok gizli deliller ve arşivler uğruna toplandılar.

Oynaması basit ama kazanması karmaşık

Gerçekten, her şeyi kontrol etmek için işaret edip dokunmanız gerektiğinde Hiç Kimsenin oynanışı çok zor değil. Bu, prömiyeri 3D formatında tasarlanmış bir oyundur.

İpuçlarını bulmak için karakterinizi cesetlerin yerleri etrafında hareket ettirmek için joystick’i kullanabilirsiniz. Ancak zorluk kontrol ve dövüş tekniklerinde değildir.

Oyuncular gerçekten zorlu ve çeşitli bulmacaları çözmek zorunda kalacaklar. Genel bir kuralı yoktur. Her zorluğun kendi kuralları vardır ve onu çözmek için onu bulmanız gerekir.

Örneğin, zeminin ortasında yatan bir ceset ile çok karanlık bir odaya giriyorsunuz. Işığı açmanın ve her şeyi Kimse: Cinayet Temizleyici’de görmenin bir yolunu bulmalısın.

Veya belirli bir görevde, kapı bir çeşit sayısal kodla şifrelenmiş kilitli olduğu için suç mahalline giremezsiniz. Her şeyin çözülmesi gerekiyor, bu yüzden devam etmeli ve görevi tamamlamalısınız.

Okumak  Pokémon UNITE v1.2.1.2 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Yüzlerce zorlu bulmaca ile birçok farklı durum

Terörle mücadele örgütünüz Q-100 adında iğrenç bir suçluyla karşı karşıya. Aslında, çok sadık ve insanüstüdürler. Bilim adamları araştırma yaptı ve biyolojik silahlar yarattı. Bu vahşeti serbest bırakmaya ve ülkeyi taciz etmeye hazırlar.

Oyuncular yalnızca Nobodies: Murder Cleaner Para Hileli Mod Apk’daki davadaki kanıtları ortadan kaldırmakla kalmamalı, aynı zamanda gerçekten tehlikede olan takım arkadaşlarını desteklemek için bilgi toplamalıdır. 12 farklı durumla, yeteneğinize meydan okumak için yüzlerce bulmacanın kilidi açılır.

iz bırakma

Hiçbir şey almayın, çünkü bu çok büyük bir hata olabilir. Birileri değişiklikleri keşfedecek ve kurbanın ortadan kaybolmasına dikkat edecek. Bu nedenle, görev tamamlanmayacaktır.

Bir önceki örnekte aldığım makası iade etmeyi unuttuğumda sistem riskler konusunda uyarı veriyordu. Bu nedenle, kötü bir şey olmadan önce eşyaları orijinal konumlarına döndürmeyi unutmayın. Hatırlanması gereken son şey iz bırakmamaktır. Kurbanının gömleği veya kan lekesi olabilir.

Profesyonel bir katil ol

Cesedi çözmek için birçok seçenek var. Ancak, birinin öldürüldüğüne dair hiçbir kanıt bırakmayan en etkili, en temiz yöntem nedir? Blyts oyununu mantıklı bir şekilde kurdu, bu yüzden sadece bir sonuç kabul edildi.

Rastgele bir yönde oynayamazsınız. Deneyip başarısız olursan, tekrar oynamak zorundasın. Sistem, mantıksız şeyler hakkında uyarılar verecektir (örneğin, çalışmıyor, alakasız öğeler birleştirilemez veya su kaynağı açılmadan bir kovaya su alamazsınız).

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top