Home » Not Exactly A Hero! v1.0.21 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Not Exactly A Hero! v1.0.21 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

“Not Exactly A Hero” hakkında bilgi verin

Kahramanların neden altı kası, dolgun bir vücudu, çekici bir yüzü, muazzam karizması ve hayallerle savaşma yeteneği olsun ki?

Neden bu kadar farklı ve bizden bu kadar uzak olsunlar? Benim için gerçek kahraman, Not Exactly A Hero Para Hileli Mod Apk’daki gibi sıradan bir adam.

Kahraman sadece sıradan bir insan olduğunda

Toplu Şampiyon

Not Exactly A Hero, etkileşimli bir hikaye tabanlı macera oyunudur. Not Exactly A Hero’da neredeyse hiç animasyon yok, yoğun dövüş yok veya birçok güzel efekt içeren durumlar yok.

Bu sadece… bir grup karakter arasındaki bir dizi mesajı görüntüleyen tek bir ekran. Vay be, sadece harfleri gösteren bir macera oyunu mu? Yayıncının bunu yapmaya cesaret edeceğine inanamıyorum! Cesaretlerine ve tuhaf yürüyüşlerine hayran kaldım. İlk başta, beni çok şok etti.

 

Not Exactly A Hero! v1.0.21 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum Süreci İçin Basit Adımlar

  • Not Exactly A Hero! Mod APK’sını tüm yeni Android sürümlerine şu şekilde yükleyebilirsiniz:
  • Not Exactly A Hero! APK dosyasını indirin.
  • Dosya tarayıcı uygulamasını kullanarak indirme klasörünüze gidebilir veya mobil tarayıcınızda tamamlanmış indirmeyi tıklayarak kurulumu başlatabilirsiniz.
  • Android, uygulamayı yüklemek için dosya tarayıcınıza veya web tarayıcınıza izin vermenizi isteyecektir. İzni verin, sizi kurulum ekranına geri götürecektir. Değilse, tekrar denemek için izin verdikten sonra indirme klasörüne geri dönün.
  • Uygulama yüklenecek!

Not Exactly A Hero Para Hileli Mod Apk, bize hem sevimli hem de hayal gücünün ötesinde basit bir kahraman figürü getiriyor.

Ana karakter, rolü yukarıdaki süper kahramanın günlük aktivitelerini desteklemek olan bir yedek ajan olan Riley’dir. Hatalı değilsin. Ana rol süper kahraman değil, Riley, geri kalanımız gibi sıradan bir adam.

Okumak  Slash & Girl v1.72.5052 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Sıradan bir insanın hayatı, bir dizi ilişki ile aslında hiç de normal değil. Riley olarak farklı yaşam durumlarında her türden insanla tanışacaksınız.

İlki, bir süper kahraman ekibini yönetmenin bütçesinin ne kadar küçük olduğu konusunda her zaman homurdanan ve şikayet eden patronunuz, şefiniz. Bu homurtuyu şefin mesajlarında defalarca görebilirsiniz.

İkincisi, Chris adında, sınırlı yeteneği ama sınırsız numarası olan takımdan bir acemi. Seni her zaman dibe çekmek ister. Niye ya? Kimi biliyorsun?

Sırada her zaman şaşırtıcı sözler söyleyen Oobur sürücüsü var. Söyledikleri her zaman belirsizdir, bu da diğerinin ne olduğunu anlamamasına neden olur.

Garip bir kişiliğe sahip kebap satan bir kamyon şoförü de var. Büyük bir egosu var ve her durumda her zaman kazanmak istiyor.

Başkaları da var. Sohbeti nasıl yönettiğinize bağlı olarak, bir veya daha fazlası arkadaşınız ve hatta her zaman değerli tavsiyeler ve bilgiler veren büyük bir destekçiniz olabilir.

Oyunu oynayın, hikayeyi takip edin, ilişkiler kurun ve kendi sonunuzu yaratın

Oyun, başta çok klişe gibi görünen ama çok derinlere inen, insanların kalbine dokunan güzel bir hikayeyi takip ettiğiniz uzun bir yolculuk. Yol boyunca, güvendiğiniz ve kendinizi rahat hissettiğiniz kişilerle yavaş yavaş ilişkiler kuracaksınız. Onlarla sürekli konuşur ve kararlar alırsınız.

O kadar zorlayıcı ki, entrikanın kırılmak üzere olduğunu ve sonunun gelmek üzere olduğunu düşündüğünüzde bile, aniden, son dakikada çok önemli bir karar vermeniz gerekiyor. Bu bir ölüm kalım kararı olurdu, şaka değil.

Diğer interaktif oyunlardan farklıdır. Bazıları o kadar az karar vermenize izin verir ki önemli kısımlara müdahale edemezsiniz. Diğerleri “gizli etkileşimli”, yani ne seçerseniz seçin, karakterlerin kaderi hiçbir şeyi değiştirmeyecek ve acımasız bir hüsrana neden olacak (hatırlarsanız Silent Hill örneğinde olduğu gibi).

Okumak  Legend of Solgard v2.23.4 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Not Exactly A Hero gerçekten etkileşimli bir oyundur. Maç boyunca her karar kaydedilir ve sonucu onlar belirleyecektir. Bu nedenle ekrana yapılan her dokunuşun hikayenin sonunu etkileyeceğini unutmayın.

Böylece bu oyunu tekrar tekrar oynayabilirsiniz. Bir dahaki sefere çözünürlüğü biraz değiştirin, her şey değişecek. Henüz tüm sonları bilmiyorum. Ancak söylentilere göre oyunun 3 başlangıcı, 4 ek karakter yolu ve 9 farklı sonu bulunuyor.

Kahramanların özel olması gerekmez, bazen sadece sıcak kalplere ihtiyaçları vardır.

Not Exactly A Hero’daki hikaye bana, karşılığında hiçbir şey almadan başkalarına yardım etmeye her zaman hazır olan sokak şövalyeleri hakkında okuduğum küçük hikayeleri hatırlatıyor. Hayatı yaşamak için sadece rüzgarla taşınacak değil, pozitif enerjiyi ve nezaketin gücünü her yere yaymak için bir kalbe ihtiyacınız var.

Not Exactly A Hero, sizi gizli karanlık güçlerle dolu bir dünyada Riley ve arkadaşları arasında garip bir maceraya çıkaracak.

Tüm bu güçleri yenmek için, bu gerçek dünyada bir süpermen veya demir adam yoktur, ancak sıradan kahramanlar bizim gibi insandır. Onlar süper güçleri olmayan kahramanlardır. Güçleri eylemlerinde veya silahlarında değil, yüreklerinde ve cesaretlerindedir.

Bu, “Not Exactly A Hero Para Hileli Mod Apk” ifadesinin sahip olduğu farklı mesajdır.

Anlatım sanatı çok mükemmel

Başından beri paylaştığım gibi oyunun sanatı, karakterler arasında yaratılan diyaloglarda yatar. Oyunun özü kesinlikle karmaşık grafiklerde, grafiklerde veya efektlerde değil.

Hikayeyi yönlendirme yeteneğinde ve psikolojinin sürekli konuşmalar yoluyla değişme biçiminde yatar. Kelimelerin gücü, sadece onları yazan kişinin ruh halini ortaya çıkarmakla kalmaz, aynı zamanda tüm hikayenin içinde saklı birçok bilgiyi de size anlatır.

Oyunu oynadıktan sonra arkadaşlarıma mesaj göndermeden önce dikkatlice düşünmek zorunda kaldım çünkü her kelimenin kendi ağırlığı var. Bilgiyi seçmek ve söylemek istediklerinizi olumlu bir şekilde söylemek size ve okuyuculara pozitif enerji getirecektir. Evet bu doğru.

Okumak  iGun Pro v5.26 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

çözüm

Süper güçleri olmayan sıradan bir çocuk, yıkıcı karanlık güçlerle dolu bir dünyayı nasıl kurtarabilir? Sadece bu tek başına meditasyon yapmanızı sağlayacaktır.

Cesur bir ruhunuz ve sempatik bir kalbe sahip olduğunuz sürece hayatınızda bir kahraman olacağınız doğrudur. Ve iyi yaşadığınızda, yavaş yavaş etrafınızdaki her şey daha iyi olur.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top