Home » Omega Legends v1.0.77 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Omega Legends v1.0.77 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Omega Legends Para Hileli Mod Apk (Sınırsız Altın / Gümüş) ile efsane olun. Oyun hesabınızda sınırsız altın ve gümüş kaynağı alın.

Oyun hakkında

Omega Legends Para Hileli Mod Apk, Lords Mobile ve Castle Clash’ın arkasındaki stüdyo tarafından geliştirilen bir battle royale oyunudur. Bu oyunda, her zaman olduğu gibi sadece birinizin galip gelebileceği heyecan verici takım savaşlarına katılacaksınız.

Kontrol sistemi bu türde daha önce kullandığım sistemlerden biri. Karakterinizin hareketini sol baş parmağınızla kontrol edebilir, nesneleri nişan alıp toplayabilir ve sağ baş parmağınızla sahnedeki herhangi bir öğeyle etkileşime girebilirsiniz. Ayrıca menünün Seçenekler bölümünü kullanarak kontrolleri beğeninize göre özelleştirebilirsiniz.

Omega Legends Para Hileli Mod Apk’ı diğer battle royale Android oyunlarından ayıran unsurlardan biri, her biri kendi becerisine sahip bir dizi farklı kahraman arasından seçim yapabilmenizdir. Aynı şekilde seviye atladıkça oyun modlarının kilidini açabilirsiniz. Başlangıçta sadece klasik takım modunu ve tekli modu oynayabilirsiniz, ancak yakında çılgın ölüm maçı moduna da girebileceksiniz.

Oyun, PUBG, Creative Destruction veya Fortnite gibi diğer Battle Royale oyunlarına benzer geliştirmelerden oluşuyor. Silah almayı amaçlayan diğer oyuncularla dolu bir ada üzerinde kendinizi havaya fırlatarak başlayacaksınız ve amacınız diğer oyuncuları size aynı şeyi yapmadan önce yenmek.

Omega Legends Para Hileli Mod Apk, Android akıllı telefonlar için Apex Legends’a en yakın oyun deneyimini sunan birinci sınıf bir battle royale oyunudur. Oyun ayrıca harika grafiklere sahip ve hem kahramanlar hem de silahlar için çeşitli oyun modları, karakterler ve görünümler sunuyor.

 

Omega Legends v1.0.77 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum adımları

  • Omega Legends Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur?
  • İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın Omega Legends Para Hileli Mod Apk.
  • Tamam’ı seçin ve indirme işleminin hemen başladığını göreceksiniz.
  • İndirme işlemi bittikten sonra mod apk’nın kurulum sayfasının açıldığını göreceğiz.
  • Android cihazın yükleme işlemini tamamlamasına izin vermek için Yükle’yi seçin.
Okumak  Immortal Destiny v1.1.19 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Omega Efsaneleri Özellikleri:

sınırsız altın
Sınırsız Gümüş
Kurulumu ve kullanımı kolay
İndirmesi ücretsiz
Omega Legends Mod APK tüm Android sürümlerinde çalışır
Yasaklama önleme sistemi
Cihazınızı rootlamanıza gerek yok

Oyun özellikleri

Her maç güçlüdür çünkü harita boyutu küçüktür, bu da saldırganları alt etmeyi zorlaştırır. Her turda yaklaşık altmış oyuncu vardır. Atış mükemmel, atışlar hedefi anında vuruyor ve görsel gösterge ile birlikte harika bir akustik sinyal veriyor. Kahraman sistemi, oyuncuların her biri kendine özgü becerilere sahip çok sayıda karakter arasından seçim yapmalarını sağlayarak onları farklı oyuncuların tercihlerine uygun hale getirir.

Omega Legends Para Hileli Mod Apk, yakın gelecekte geçen bir bilim kurgu battle royale atış oyunudur. Bir kahraman seçin ve diğer oyuncuları yenmek için yeteneklerini kullanın. Yüz katılımcı ile muhteşem savaşlarda tek başınıza savaşabilir veya arkadaşlarınızla takım oluşturabilirsiniz.

Oynamak

Eşsiz yeteneklere sahip benzersiz kahramanlar var. Gizliliği, hızlı saldırıları, toparlanmayı veya savunmayı tercih etmenize bağlı olarak bir şampiyon seçin. Her maçı ve savaşı öldürmek ve kazanmak için seçtiğiniz kahramanın becerilerini kullanın.

Klasik Hayatta Kalma modunda ayakta kalan son oyuncu olmak için çeşitli modları oynayabilir ya da yepyeni gizli operasyonda rakiplerinizi yok edip oyalayabilirsiniz!

Dinamik haritalarda büyük ölçekli çok oyunculu savaşlar da var. Arazi, gerçekçi bir deneyim sağlamak için savaş boyunca değişir. Zafer kazanmak için her düşmanı kesin bir darbe ile ortadan kaldırdığınız, yenilikçi oyun modunu sonuna kadar yaşayın, Gizli Operasyon.

Her biri farklı özelliklere sahip çeşitli silahlar arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca son derece yıkıcı el bombaları, flaş bombaları, görüşü devre dışı bırakmak için duman bombaları ve gizlenebilen uçabilir kara mayınları gibi diğer silahlar arasından seçim yapabilirsiniz.

Okumak  Trade Island v3.10.3 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top