Home » Once Upon a Tower v41 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Once Upon a Tower v41 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Güzel bir prensese dönüşün, ancak sadece bir kalede değil, her gün muhteşem elbiseler giyiyor, aynı zamanda daha da harika eylemler gerçekleştiriyor.

Once Upon a Tower Para Hileli Mod Apk’a geldiğinizde bir ortaçağ prensesi olacaksınız ve takım arkadaşlarınızla bir şövalye, bir ejderha ve daha fazlasıyla harika maceralar yaşayacaksınız. Bu oyunda, her şeye sahip bir prenses olarak oynayacaksınız – muazzam güç, yetenek ve özellikle cesur bir kalbe.

Kendi başınıza hareket edin veya kurtaracak kahramanlar bulun

Diğer oyunlardaki prenseslerin aksine, Once Upon a Tower ‘da olağanüstü bir yeteneğe ve çok daha fazlasına sahip olacaksınız. Biri özgürlüğünü elinden alıp seni yalnızlık dolu kocaman bir kuleye kilitlediğinde ne yapacaksın?

Daha da kötüsü, sizi korkutabilecek agresif bir ejderha tarafından korunacaksınız. Kaçmanın bir yolunu bulabilecek kadar cesur olacak mısın yoksa seni kurtarmak için büyük bir güce sahip bir şövalye mi bekleyeceksin?

Once Upon a Tower v41 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum adımları

  • Once Upon a Tower Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur?
  • İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın Once Upon a Tower.
  • Tamam’ı seçin ve indirme işleminin hemen başladığını göreceksiniz.
  • İndirme işlemi bittikten sonra mod apk’nın kurulum sayfasının açıldığını göreceğiz.
  • Android cihazın yükleme işlemini tamamlamasına izin vermek için Yükle’yi seçin.

Zafer ve dövüşçüleri

Özgürlüğünüz kayboldu. Belki de tüm yolları keşfetmeniz ve sizi kurtarmak için daha fazla yardım istemeniz gerekecek. Düşmanınız bir dolandırıcı ve kurnaz olduğunda işler daha da karmaşıklaşır; Zor ve zor.

Senin gibi gücü kısıtlı bir kız onunla baş edebilir mi? Gücü güçlü ve köleleri de kötü – bir ejderha mı? Hangisinden bahsetmişken, seni korkutmak için yeterli, değil mi?

Okumak  Wildscapes v2.2.8 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Düşmanın ve onun şeytani yardakçılarının müdahalesi nedeniyle, özgürlüğünüzün günü hala çok uzakta. Sizi zaman zaman geride tutarlar ve daha karmaşıktırlar; O kaleden kaçmanın bir yolunu bulamazsın.

Tüm koşullar sizi daha da yormuş ve zorlaştırmıştı. Dev ejderha seni durdurmaya çalıştı. Çirkin ve iğrenç. Onunla daha dikkatli olmalısın. Senin gibi zeki bir prenses, Once Upon a Tower Para Hileli Mod Apk’da tüm engelleri aşabileceğine inanıyorum.

güçlü seçimler

Bu kritik anda verdiğiniz her karar, maceranızı büyük ölçüde etkiler. Daha fazla beklemeyin. Kendinizi kurtarın ve daha önemli zorluklarla yüzleşmeye başlayın.

Gizli gücünüzle şövalyenin çekicini kullanarak kale kulesinin sonuna gidin. Bir sonraki işinizin ne olacağını tahmin edebilir misiniz? Bu doğru, cesurca ilerleyin, Once Upon a Tower Para Hileli Mod Apk’da kaleden kaçın ve macera arayışınızı tamamlayın.

Tonlarca iş gücü

Bu roguelike bir ortaçağ macera oyunudur. Bu oyun ile çevrimdışı görevler yapacaksınız. Zodyak gününe gelirken sizin gibi bir prenses birçok farklı yeteneğe sahip olacak ve potansiyelinizi artıracaktır.

Oyuncular kendilerini daha güçlü kılmak için zorlukları tamamlamalı ve ağır siklet rakiplerini gerçekten yenmeye çalışmalıdır. Kaleden sonsuza kadar kaçmana yardım et. Oyunda, kötü rakiplerden sorunsuz bir şekilde kaçmak için güçlü ve cesur eylemler gerçekleştirmeniz gerekiyor.

Özel macera oyunu

Sen bir prensessin ve kimsenin yardımına ihtiyacın yok ama yine de sorunsuz bir şekilde kaçabilir ve binlerce zorluğun üstesinden gelebilirsin. Bu oyun ortaçağ roguelike bir yapıya sahiptir.

Bu oyuna gelirken, işin her adımına çok dikkat etmeniz gerekiyor. Tek bir hata yüzünden başarısız olabilir ve o cehennemi yerden kaçabilmek için baştan başlamak zorunda kalabilirsiniz.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top