Home » ONE PIECE Bounty Rush v43100 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

ONE PIECE Bounty Rush v43100 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

One Piece Bounty Rush Para Hileli Mod Apk, anime olarak tüm dünyada çok ünlü olan One Piece Anime’ye dayalı bir oyundur. Bu oyun sadece eğlence için Elex Wireless tarafından yaratılmıştır.

Tüm karakterler, isimler ve konumlar yaratıcılarına (Eiichiro Oda) aittir. Bu isimlerin hiçbiri hak sahiplerinin izni veya rızası olmadan kullanılmamıştır.

One Piece Bounty Rush, East Blue Port’tan başlayacak ve ardından bir oyuncu, Luffy’nin ekibiyle birlikte büyük çizgide seyahat etmesi ve her gün daha şiddetli ve tehlikeli bir durumda yaşaması gereken yerde oynayacak, Luffy’nin ayrıca ekibiyle birlikte güçlenmesi gerekiyor. aynı zamanda onu öldürmek isteyen bir sürü düşmanı olduğu için.

One Piece Bounty Rush, Japonya’daki en popüler oyun serisinin bir nevi öncelikle mobil oyunlar için yaşanacak ve bir çok kişinin oynamasını sağlayacak. Ancak tek parça Bounty Rush oyununun hikayesi çok özel. Mürettebatının borçlarını ödemek için para toplamak isteyen ödül avcısı Nami’yi anlatıyor.

ONE PIECE Bounty Rush v43100 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

 

ONE PIECE Bounty Rush Mod APK’sını tüm yeni Android sürümlerine şu şekilde yükleyebilirsiniz:

  • ONE PIECE Bounty Rush APK dosyasını indirin.
  • Dosya tarayıcı uygulamasını kullanarak indirme klasörünüze gidebilir veya mobil tarayıcınızda tamamlanmış indirmeyi tıklayarak kurulumu başlatabilirsiniz.
  • Android, uygulamayı yüklemek için dosya tarayıcınıza veya web tarayıcınıza izin vermenizi isteyecektir. İzni verin, sizi kurulum ekranına geri götürecektir. Değilse, tekrar denemek için izin verdikten sonra indirme klasörüne geri dönün.
  • Uygulama yüklenecek!

One Piece Bounty Rush popüler bir oyundur

One Piece Bounty Rush Mod Apk, en iyi ve en popüler aksiyon oyunlarından biridir ve en son güncelleme ile artık bu macera oyununu kolayca oynayabilmeniz için Android cihazlar için One Piece Bounty Rush’ı root olmadan indirmenize izin verilmektedir.

Okumak  Uphill Rush Water Park v4.3.100 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

One Piece Bounty Rush Para Hileli Mod Apk oynadığınızda, bu oyunda en sevdiğiniz One Piece karakteri olarak oynamaktan keyif alacaksınız. Saldırıları ile One Piece karakterlerini okuyabilir ve hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Her seferinde, bu aksiyon oyununu oynadığınızda, Monkey D Luffy, patronu tüm gücüyle yenen ana karakterdir. Gücü yalnızca saldırıda daha güçlü olmakla kalmaz, aynı zamanda One Piece Bounty Rush’taki diğer kahramanlardan daha yükseğe zıplayabilir.

One Piece Bounty Rush, “One Piece” adlı popüler anime/manga serisi hakkında bir oyundur. Bu oyun, bu animenin ana hikayesi gibi değil ama kahraman gibi daha güçlü ve deniz korsanı olmak için seviyeleri tamamlamanız gerekiyor.

Bu oyunda saldırı yeteneklerinizi artırabilecek iki şey var ya da gemi gücü diyebilirsiniz: Birincisi seviye atlamak, ikincisi daha fazla asker toplamak.

Her bölümün ilk seviyesi bazı öğrenme görevleri içerir, oradaki görevleri takip ederek oynamaya devam edebilirsiniz. Seviye atladığınızda, tüm yeni savaşların kilidini açacaksınız ve daha fazla düşman size saldıracak.

Her savaşta tüm korsanları yenmeniz gerekiyor, bu da bitiş noktasına ulaşana kadar hiçbir düşmanın hayatta kalmadığı anlamına geliyor.

Aksiyon macera

ONE PIECE Bounty Rush, gerçek dünyayı fantastik dünyayla karıştıran bir aksiyon ve macera oyunudur. Bu oyunu oynamak istiyorsanız, korsan kral olmak isteyen genç bir korsan olan Luffy’nin maceralarını takip etmelisiniz.

One Piece Bounty Rush gibi sizin için birçok seçeneğe sahip oyunlar var. Bu oyundaki temel amacınız, Luffy’nin daha güçlü olmasına yardımcı olacak çeşitli öğeleri ve yükseltmeleri toplamaktır.

Her savaş unutulmaz olacak ve yavaş yavaş Luffy’nin gücünü artıracak. Bu One Piece Bounty Rush hile yöntemini kullanırken, hızlı bir şekilde seviye atlamak için eğitim için gereken tüm gerekli şeyleri toplamayı unutmayın.

Okumak  Dark Riddle v6.5.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

One Piece Bounty Rush’da farklı görevleri tamamlamanız gerekiyor. Akainu, Rob Lucci, Kizaru ve çok daha fazlası gibi One Piece kötü adamlarıyla karşılaşacaksınız.

One Piece Bounty Rush modu Heyecan verici savaş

One Piece Bounty Rush mod apk, One Piece’in popüler anime serisine dayanan heyecan verici bir dövüş ve rol yapma oyunudur. Bir oyuncu olarak, birçok harika özelliğe sahip bu mod oyunu ile One Piece efsanesine katılabilirsiniz.

One Piece Bounty Rush, bu oyunun sunduğu farklı düşman türleri gibi birçok ilginç özelliğe sahip yepyeni bir oyundur. Ekran boyunca hareket ederek düşmanlarınızı hedef almalı ve saldırılarınızı doğru zamanda başlatmalı ve onlardan herhangi bir saldırıdan kaçmalısınız.

Bu, BANDAI NAMCO Entertainment Inc. tarafından geliştirilen bir One Piece Bounty Rush oyunudur. Oyun, “One Piece” adlı popüler anime serisinin bir birleşimidir. Bu One Piece Bounty Rush Android Mod oyununda Master Bounty avcısı rolünü oynayacaksınız ve göreviniz belirli adalardaki düşmanları yok etmek.

One Piece Bounty Rush Mod, Luffy olarak oynadığınız ve göreviniz birçok farklı dünyada hazine aramak ve düşmanlarınıza baskın yapmak olan bir rol yapma oyunudur.

One Piece Bounty Rush, kendinize ekipman kurma, karakteri kişiselleştirme ve kahramanınızın gücünü yükseltmek için para toplama gibi harika özelliklere sahiptir. Tüm macera severlere şiddetle tavsiye ettiğim harika bir macera oyunudur.

One Piece Bounty Rush, bir 3D arcade atış oyunudur.

One Piece Bounty Rush Para Hileli Mod Apk, animasyon dizisinden birçok karakterin yanı sıra parçaları toplama ve yükseltme becerisine sahip, aksiyon dolu bir rol yapma oyunudur. Bu yetenek daha keyifli bir şekilde vakit geçirmenize yardımcı olur ve karakterlerinizi daha fazla kullanmanızı sağlar.

One Piece Bounty ru oyununda 3 farklı ana karakter ile oynayacaksınız.savunma Bakanlığı St. Üçü de birbirinden farklıdır, her birinin kendi becerileri ve dövüş stili vardır ve Gomu Gomu no Mi gibi şeytan meyvesi güçlerinin yeteneklerinden ilham aldıkları söylenir.

Okumak  Hunt Royale: Epic PvP Battle v1.2.5 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Bu, Bandai Namco’dan Luffy mürettebatından Hasır Şapka Korsanları’ndan bir karaktere sahip ilk oyun.

One Piece Bounty Rush Modunun Özellikleri

1. Sınırsız Para
2. Sınırsız Mücevher
3. Tüm aşamaların kilidi açıldı
4. Oyunu yalnızca Android cihaza ve öykünücüye yüklemek için kök gerekir
5. Bu tek parça bir oyundur, bu yüzden bu mod apk için One Piece Bounty Rush adını kullandık.
6. Mod Apk’nın keyfini çıkarın ve arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top