Home » Onmyoji Arena v3.99.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Onmyoji Arena v3.99.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Hey, Onmyoji Arena Game Player’s Onmyoji Arena Para Hileli Mod Apk’nin (v3.99.0) (MOD, One Hit, God Mode) en son sürümünü indirmek istiyorsanız, doğru sayfaya geldiğiniz için tebrikler.

Bu sayfada, Onmyoji Arena Android Oyununu kolayca indirebilmeniz için hangi özel Onmyoji Arena Android Oyunu ve Mod Sürüm Apk’nin size tek tıklamayla En Hızlı CDN Motoru İndirme Bağlantısı sağlayacağını bileceğiz.

Onmyoji Arena Mod Apk’nin özelliği nedir?

Havai Fişek Festivali 2020 devam ediyor. Sezon 10 ilk kez görünüyor!

Ateş denizinden yükselen, gece gökyüzünü alevlerle kırmızıya çeviren bir kelebek gösterisi. Shiranui, merakla beklenen Sivagami – Hirani Kyo’ya geliyor! Maestro ve Shishio’nun yepyeni sezon görünümlerini almak için yeni Sezon 10’da savaşın. Battle Pass, Susabi’nin özel Battle Pass görünümü, ödeme efekti, teması ve daha fazlasıyla güncellendi!

Heian Kyo’da harika bir yazın tadını çıkarın!

NetEase’in çok tartışılan Onmoji serisinden Onmoji Arena, oyunculara yepyeni bir MOB deneyimi sunarken orijinal karakterler için mükemmel.

Geleneksel ücretli işletim sistemini tamamen ücretsiz bir Onmodo ile değiştiren oyun, oyuncuların 5v5 savaşlardan tam anlamıyla zevk almalarını sağlar.Hassas Japon ayarlarını koruyan Onmoji Arena, sanat stilini okullar, peri masalları, steampunk ve diğer cilt alanlarıyla genişleterek çeşitlendirdi.

geniş bir kitleyi kendine çekiyor. Ayrıca Mahjong Satranç, Shikigami Savunması ve 3v3v3 Kraliyet Savaşı’nın eklenmesi de var. Farklı oyun modlarında eğlenmek için hemen indirin!

Onmyoji Arena Para Hileli Mod Apk’nın İnanılmaz Yeni Özellikleri?- Heian dünyasını orijinal sesle ustaca yeniden üretmek için güzel shikigami oyuncuları.

Emoji, Arina Onmoji’nin zarif Japon estetiğini koruyor ve oyunculara daha gerçekçi bir oyun deneyimi sunmak için muhteşem Japonca sesini ekliyor. Harika 3D model. Karşı konulmaz Shikigami bunu kanıtladı. ne bekliyorsun? Şimdi en sevdiğiniz shikigami’yi savaşa çağırın!

Okumak  Extreme Car Driving Simulator v6.0.9 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

– Uygun bir büyü olmadan adil oyun. Stratejinizi şimdi savaş alanında kanıtlayın!

Emoji Arena, büyü sistemini ortadan kaldırır ve tüm oyuncular artık kendi Onmoji (Onomodo) yeteneklerini ücretsiz olarak oluşturabilir. Stratejilerine bağlı olarak, oyuncular bağımsız olarak Onmoji’ye yetenekler ekleyebilir ve oyuna başka bir varyant ekleyebilir. Ayrıca, savaş istatistiklerini etkileyen bir sevk sistemi de yok. Artık dövüş ve irfan konusunda her şey gerçekten adil!

Güç dengesi. Tonlarca beceri. Kalbinizin içeriğine kadar savaşın!

Heian dünyasını mükemmel bir şekilde taklit etmek için orijinal ses kadrosuna sahip güzel Shikigami.

Emoji, Arina Onmoji’nin zarif Japon estetiğini korur ve oyunculara daha gerçekçi bir oyun deneyimi sunmak için muhteşem Japonca sesini ekler. Harika 3D model. Karşı konulmaz Shikigami bunu kanıtladı. ne bekliyorsun? Şimdi en sevdiğiniz shikigami’yi savaşa çağırın!

Onmyoji Arena v3.99.0 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Fastlane: Road to Revenge Mod Apk Nasıl İndirilir, Kurulur ve Kullanılır?

  • Her şeyden önce, mevcut Onmyoji Arena ‘i akıllı telefonunuzdan kaldırmanız gerekiyor.
  • Ardından aşağıdaki indirme bağlantısından Onmyoji Arena Mod Apk’yi indirin.
  • Onmyoji Arena mod APK dosyasını indirdikten sonra Android Ayarları > Güvenlik bölümüne gidin.
  • Burada, üçüncü taraf uygulamaları yüklemek için izin isteyen Bilinmeyen Kaynaklar seçeneğini açın. onu etkinleştir.
  • Şimdi indirme klasörüne geri dönün ve kurulumu başlatmak için Onmyoji Arena Mod APK dosyasına tıklayın.
  • Eğlence!

Tılsımlara ihtiyaç duymadan adil oyun. Stratejik hünerinizi şimdi savaş alanında kanıtlayın!

Emoji Arena, büyü sistemini ortadan kaldırır ve tüm oyuncular artık kendi Onmoji (Onomodo) yeteneklerini ücretsiz olarak oluşturabilir. Stratejilerine bağlı olarak, oyuncular bağımsız olarak Onmoji’ye yetenekler ekleyebilir ve oyuna başka bir varyant ekleyebilir.

Okumak  Alto's Odyssey v1.0.10 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Ayrıca, savaş istatistiklerini etkileyen bir sevk sistemi de yok. Artık dövüş ve irfan konusunda her şey gerçekten adil!

güç dengesi. Tonlarca beceri. Kalbinizin içeriğine kadar savaşın!

Emoji Arena, oyundaki güç dağılımını dikkatlice ortaya koyuyor, böylece her Shikagami eşit derecede güçlü, ancak benzersiz bir çekicilik taşıyor. Şimdi herkes için yararlı bir rol var. Shikigami’nin 4 yeteneği ve 2 ortak büyüsü vardır, bu da daha fazla yetenek ve taktik karışımına izin verir. Eşsiz yetenek kombinasyonları daha fazla olasılık getiriyor.

Yenilikçi harita tasarımı ve stratejik savaş sis sistemi, oyuncuların bu yeni mobil MOBA’yı tam olarak deneyimleyebilmesi için onu daha da önemli kılıyor. Aynı zamanda oyun, dünyanın her yerinden en iyi oyuncuları güçlü yanlarını test etmek için bir araya getirmesi bakımından devrim niteliğindedir.

3. taraf çatışması için yenilikçi Battle Royale oyunu

İlk 3v3v3 savaş modu olan Battle Royal, çok takımlı savaş, kaynaklar için rekabet ve hızlı tempolu savaş gibi yeni özellikler içeriyor. Oyuncular, heyecan verici yeni bir çok takımlı deneyim için 3 oyuncudan oluşan 3 takıma ayrılır! Battle Royal modunda oyuncular, savaş bölgesi ortada olacak şekilde haritadaki üç konumdan görünecek. 30 Shigami’yi mühürleyen ilk takım galip gelecek!

Onmyoji Arena Mod Apk Hakkında

Emoji Arena, MOBA hem uluslararası hem de yabancı oyunculardan yoğun talep gören oyunlardan biri haline geldi. MOBA, bir PC platform oyunu olarak bilinir. Ancak şu anki gelişme ile MOBA zaten mobilde oynanabiliyor.

MOBA ve mobil platformdaki popülaritesi dünya çapında da gelişti ve şu anda dünya genelinde en fazla mobil oyun oyuncusuna sahip ülkelerden biri. Ancak, bir akıllı telefondaki MOBA, bir PC’deki MOBA’ya rakip olabilir mi? Eh, bu sorunun cevabı bu seferki incelememde bulunacak.

Okumak  Run n Gun v1.0.25 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Çinli oyun geliştiricisi NetEase, en son MOBA oyunu Onmyoji Arena Para Hileli Mod Apk’yı piyasaya sürdü, oyun Onmyoji oyun serisini uyarladı ve MOBA türüne dönüştürdü.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top