Home » OVERDOX v2.1.2 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

OVERDOX v2.1.2 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

OVERDOX Para Hileli Mod Apk, Koreli geliştirici Haegin’in en popüler ve gelecek vaat eden oyunlarından ikisini birleştiren bir oyundur. Savaş savaşları için seçebileceğin birçok farklı kahraman var.

Buna göre, oyun esas olarak sayısız diğer oyuncu ile ücretsiz bir savaş arenasında bırakılan son hayatta kalan kişi olduğunuz hayatta kalma oyunları serisinden geliştirilmiştir.

Gerçek zamanlı savaşlarda düşmanlarla yüzleşirken şiddetli rekabetin atmosferini hissedin. Atış, top sürme ve blok yapma becerilerini kullanarak, oyunun her maçında yalnızca en hızlı ve en yetenekli savaşçılar zafer elde edebilir.

Oyun geçmişte adından çokça söz edilmişti ancak şimdi resmi olarak global olarak piyasaya sürüldü.

Yeni oyun

MOBA tarzında oynamasına rağmen, OVERDOX, insanların sıklıkla ilişkilendirdiği League of Legends veya Arena of Valor gibi oyunlara benzemez. Ayrıca, 12 oyuncuya kadar gerçek zamanlı savaş alanına katılmaya ve hayatta kalmanın bir yolunu bulmaya, kazanan son oyuncu olmaya hazır olacaksınız.

Yani MOBA ve Battle Royal’in hibrit bir versiyonu gibi ama nihayetinde yakın mesafe dövüşüne odaklanıyor.

Oyunun kendisi, Battle Royal’den zaten bildiğiniz mini dairenin tamamını içerdiğinden yaklaşık beş dakika sürer. Bu oyun, oyuncuların her maçta çok fazla zaman harcamadan savaşa hızlı bir şekilde katılmalarını ve hayatta kalma türünün tadını çıkarmalarını sağlar.

Sadece 12 oyuncuyla, harita diğer tüm mobil hayatta kalma oyunlarından daha küçük. Rekabetçi değilseniz, dost modunda arkadaşlarınızla oynamak için her zaman biraz zaman ayırabilirsiniz.

OVERDOX v2.1.2 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

OVERDOX’ unuzu nasıl yüklenir: Sitemizden Android telefonunuzda veya tabletinizde oyun?

OVERDOX oyunu APK dosyasını indirin ve ardından bunları takip edin

Adımlar:

Lütfen indirmelere gidin

  • Dosyalarıma veya dosyalarıma giderek cihazınızdaki indirmeleri açın
  • İndirdiğiniz APK dosyasını tıklayın.
  • İstendiğinde Yükle’ye tıklayın, indirdiğiniz APK dosyası cihazınıza yüklenecektir.

Telefon ayarlarını güncelleyin:

  • Telefonunuzun Ayarlar sayfasına gidin
  • Güvenlik veya Uygulamalara dokunun
  • Bilinmeyen kaynaklar kutusunu kontrol edin
  • Tamam ile onaylayın

Tanıdık yakın dövüş becerileri

Ancak, yakın dövüş ve uzun menzilli silahların her zaman uyumlu bir karışımına sahip olan diğer geleneksel hayatta kalma oyunlarının aksine, oyunda OVERDOX Para Hileli Mod Apk oyuncuları yalnızca yakın mesafedeki silahları kullanabilir.

Okumak  Slingshot Stunt Driver & Sport v1.9.14 Sınırsız Para Hileli İndir - Mod Apk

Bunun yerine, oyundaki düğmeler daha çeşitlidir ve mükemmel kombinasyonlar oluşturabilmeyi amaçlayan atlama ve engelleme gibi hareketler vardır.

MOBA oyunları ve ilgili beceri sistemi gibi, oyuncular da salıncaklar, tuzaklar ve duman zehirleri dahil olmak üzere haritadan alınabilecek rastgele bir beceri sistemine sahip olacaklar. Son dakikaya kadar hayatta kalma maçlarını daha da dramatik hale getirecekler.

Haritada bile, ele geçirildiğinde düşmanın görünürlüğünü azaltacak ve onları pusuya karşı daha savunmasız hale getirecek bazı elektrik direkleri olacak.

Ekipmanları kendi tarzınıza göre toplayın

Dövüşmeye ek olarak, saldırı, savunma, dayanıklılık veya hızınızı artırmak için ekipman parçalarını toplamanız ve yükseltmeniz gerekir. Bütün bir ekipman setini toplayarak size özel efektler verecek.

Ayrıca, silah kolayca yükseltilebilir, bu da karaktere benzersiz bir beceri seti verir. Kanınız için yarışacak diğer 11 oyuncu ile birlikte, sizi öldürmeye çalışacak harita boyunca dağılmış birçok canavar var.

Her karakterin önceden tanımlanmış bir silahı yoktur; Farklı çekiç ve kılıçlardan oluşan bir cephanelik arasından seçim yapabilirsiniz.

Aynı şekilde, onları donatabileceğiniz, sağlık artırma veya iyileştirme gibi farklı türde buff’lar sağlayacak ek cihazlar da olacak. Ayrıca oyuncu, bir miktar destek gücü sağlayabilmek için size eşlik eden bir drone’a da sahip olabilir.

Oyundaki grafikler ve derecelendirmeler

OVERDOX’ta, güzel tasarlanmış grafikler, zıplayan yakın dövüş sahnelerini vurgulayan yukarıdan aşağıya bir perspektifle piyasadaki popüler MOBA oyunlarından daha düşük değildir.

Özel efektler ve karakter tasarımları biraz fütürist, modern ve biraz gizemle karıştırılmış, diğer oyunlardan farklı olarak benzersiz bir özellik yaratıyor.

Sıralama sistemi, elbette, herhangi bir Battle Royal için vazgeçilmezdir. Oyun ayrıca saldırı, savunma, çeviklik ve dayanıklılık gibi öğeleri derecelendiren ve becerilerinizi dünyadaki diğer oyuncularla karşılaştırmanıza olanak tanıyan bir derecelendirme sistemi sunar. Rütbeniz ne kadar yüksek olursa, ödül o kadar yüksek olur ve aynı zamanda size daha fazla şan getirir.

Okumak  The Walking Dead: Our World Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Overdox, çok yaratıcı oynanışa sahip mükemmel bir oyundur. Ayrıca oyunun ekipman toplama, orman canavarlarını yok etme ve buff alma gibi birçok heyecan verici özelliği var.

Oyun MOBA tarzı olmasına rağmen, tasarım modern, bu da oyunculara birçok heyecan verici deneyim sunuyor, ancak şimdi oyunu deneyin ve en iyi savaşçı olun.

Overdox Mod Apk’nin İnanılmaz Yeni Özellikleri

Kendi benzersiz gladyatörünüzü yaratın ve diğer oyuncularla çatışın. OVERDOX Para Hileli Mod Apk oyununun tamamı çevrimiçi olarak gerçekleşir, bu da savaşın zor olacağı anlamına gelir.

Sıradan oyuncuların yanı sıra yapay zeka destekli botlar da üzerinize düşecek, onlar için arenanın ortasındaki mağazada harcayabileceğiniz bir bonus alacaksınız.

Silahınızı savaş alanının tam ortasına pompalayın, robotların ve diğer oyuncuların yok edilmesiyle birlikte, her yeni seviyede hasar artacak, bu da diğer oyuncuların da güçleneceği anlamına geliyor. Daha fazla sağlık ve farklı yetenekler toplayın, merkeze geçin ve bu ölümcül savaşı kazanın.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top