Home » Path of Immortals v1.3.1.5 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Path of Immortals v1.3.1.5 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Path of Immortals Para Hileli Mod Apk, fantastik bir oyun dünyasında destansı düelloların tadını çıkarabileceğiniz, akıllı telefonunuz için dinamik ve bağımlılık yapan bir oyundur!

Path of Immortals oyununda size insanların çok sevdiği sınırsız jeton/para veriliyor. İşte insanlar için en muhteşem Apk oyunlarıyla çalışan Android Mod Apk. Oyun bu sitede mevcuttur.

Path of Immortals Hileli Apk Android Oyununu bugün indirin ve keyfini çıkarın. Bu sitede tamamı Mod Apk ile gelen daha fazla aksiyon dolu oyun var.

Ölümsüzlerin yolunda yürümeye cesaretin var mı?

Güçlü Berserker’ı, kötü Ranger’ı ve diğer rahibi yönetin – her biri dünyayı şeytani ordulardan korumak için doğmuş meleklerin küçük çocukları!

Path of Immortals, kesintisiz bir kutlama, hack-n’-slash, fighter, loot, zindan oyunudur. Zindanları kazmak için birçok eğlenceli alanda ün ve servete yönelik stratejinizi öldürün, sonra bir mola verin ve ölümsüzlerin güç kazanma yolunda çalışmasına izin verin!

Path of Immortals v1.3.1.5 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum adımları

  • Path of Immortals Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur?
  • İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın Path of Immortals Para Hileli Mod Apk.
  • Tamam’ı seçin ve indirme işleminin hemen başladığını göreceksiniz.
  • İndirme işlemi bittikten sonra mod apk’nın kurulum sayfasının açıldığını göreceğiz.
  • Android cihazın yükleme işlemini tamamlamasına izin vermek için Yükle’yi seçin.

düşmanlarınla ​​savaş

Bu oyunda barbar, okçu ve rahip gibi üç karakter arasından seçiminizi yapmalısınız. Her birinin savaşta kullanabileceğiniz kendi becerileri vardır. Sonuçta, devasa bir dünyayı keşfetmeniz ve yolunuza çıkan tüm düşmanları yok etmeniz gerekecek.

Sıradan düşmanlara ek olarak, sıradan düşmanlardan birçok kez daha güçlü olan güçlü patronlar olacak. Bu nedenle, yeni yetenekler öğrenirken ve kahramanın görünümünü değiştirirken kahramanınızı geliştirmeniz ve daha güçlü olmanız gerekecek.

Okumak  Idle Shopping Mall v4.1.1 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Harika animasyon

Path of Immortals Para Hileli Mod Apk, renkli, yüksek kaliteli animasyon içerir. Tüm dünya, özel efektlerin keyfini sonuna kadar çıkarmanızı sağlayan 3D olarak sunulur. Durumun takibini kolaylaştırmak için tüm işlemler üçüncü şahıs bakış açısıyla yapılacaktır. Tek elle kontrol ediliyor, bu çok uygun!

Artık bu oyunu web sitemizden indirebilir ve unutulmaz bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz! Sitemizde düzenleme menüsüne sahip saldırıya uğramış bir sürüm var!

MACERA MODLARI: Hikaye modunu keşfederken patronları yenmek, melek denemelerindeki uzmanlığınızı özümsemek, mevsimlik olaylarda ölümsüzlerin tarihlerini keşfetmek ve korkunç şeytan tasarımlarını engellemek için vahşi doğada araçlarınızı kullanın!

RPG-TARZI OYUN: Fal kartları ve melek tüyleri ile ölümsüzlerinizin, aletlerinin ve becerilerinin seviyesini yükseltin! Destansı atışlar için stratejinizi geliştirin veya Forge’da efsanevi aletler yaratın!

Kahramanlarınızı değiştirin: aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi ölümsüz! Kasabaya her döndüğünüzde kahramanınızı değiştirin!

DAHA FAZLA EYLEM İÇİN EKİP: Daha da büyük zafer ve inanılmaz ödüller kazanmak için dünyanın her yerinden oyuncularla bir loncanın parçası olun!

Çok oyunculu skor tabloları: Kendinizi dünyanın her yerinden oyunculara karşı yarışın. Başarını göster!

Boşta Zaferler: Savaşta onları işaretlerken kahramanlarınızın seviyesini yükseltin, genellikle deneyim kazanırlar ve gevşediğinizde sizi yağma ederler!

Dünyayı kurtarın: cehennemin kapısı açılır ve terörün efendisi yok edilir – iblis ordularıyla savaşın ve kıyameti durdurun!

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top