Home » Pet Rescue Saga v1.306.13 Para Hileli Mod Apk İndir

Pet Rescue Saga v1.306.13 Para Hileli Mod Apk İndir

Pet Rescue Saga MOD APK (Sınırsız Altın / Madeni Para) gerçekten eğlenceli bir oyundur. Candy Crush’a benzer bir konsepti var. Evcil hayvanlara yol açmak ve onları kurtarmak için renkli blokları eşleştirmeniz gerekiyor.

Bu mod ile sınırsız altın ve sınırsız para kazanacaksınız. Ayrıca Sonsuz Yaşamlar ve Arttırıcılar otomatik olarak oyun hesabınıza eklenecektir.

Oyun hakkında

Pet Rescue Saga Para Hileli, oyun şirketi King Games tarafından oluşturulan bir bulmaca oyunudur. Şaşırtıcı bir şekilde, onlar da Candy Crush’ın geliştiricileridir. Oyun 11 Ekim 2012’de piyasaya sürüldü ve dünya çapında oynamayı seven milyonlarca kullanıcısı var.

Bunun dışında oyunda toplam 2.367 seviye bulunuyor. Eş zamanlı olarak gerçekleştirilmelidir. Her seviyeye döngü denir. Her şimdi ve sonra iki hafta içinde yeni ve son seviyeler sunulur. Sınırsız altın külçeleri almak için Pet Rescue Saga MOD APK sürümümüzü indirebilirsiniz.

Nasıl kurulur Pet Rescue Saga v1.306.13 Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Mod apk dosyasının kurulumu çok kolaydır:

1.Sadece aşağıdaki indir düğmesine tıklayın
2.Dosya indirilene kadar bekleyin ve ardından açın
3.Android cihazınıza Pet Rescue Saga Mod Apk dosyasını yükleyin
4.İçindeki talimatları izleyin
5.Modu Başlatın ve Keyfini Çıkarın

Oynamak

Evcil hayvanları kurtarmak için her seviyeyi geçmeniz ve ayrıca önceki seviyelerden faydalanmak için puan toplamanız gerektiğinden oyun gerçekten basit ve basittir. Oyun, her seviyeyi kolayca yükseltmenize ve daha fazla puan kazanmanıza yardımcı olacak boya, yüksek sesli füzeler, bombalar vb. içeren renkli broşürler gibi bazı harika özelliklerden oluşuyor.

Pet Rescue Saga’daki bulmaca taktiği, oyuncunun evcil hayvanların hedeflerine ulaşması için yol açmak için her bir renkli bloğu nasıl eşleştirebileceğine bağlıdır.

Skor tablosu puanınızı yükselterek daha fazla puan alın

Oyunda, mümkün olan en doğru şekilde evcil hayvanlara kolayca yer açabilmeniz için hem blokları eşleştirerek hem de bombalama taktiksel blok eşleştirme taktikleri ile mümkün olduğunca çok puan toplayarak skor tablosu puanınızı yükseltebilirsiniz, Pet Rescue Saga tam olarak karşılar. aynı ihtiyaç.

READ  Table Top Racing Free v1.0.45 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Pet Rescue Saga Para Hileli Mod Apk uygulaması ile sınırsız gümüş paraya sahip olacaksınız.

Evcil hayvan çeşitleri

Hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için kaydetmeniz gereken çeşitli sevimli evcil hayvanlar var ve oyun, evcil hayvan olarak evcilleştirilen çeşitli hayvanlardan oluşuyor; tavşanlar, domuz yavruları, pandalar ve köpek yavruları arasında değişen ve renkli blokları eşleştirerek kurtarılması gereken köpek yavruları. yollarını temizlemek için.

Seviye çeşitliliği

Oyun, bölüm olarak tanımlanan 2367 seviyeye kadar çok sayıda seviye içeriyor. Ve her bölüm farklı bir ayar ile geliyor. Tarım Arazisinden Güzel Luau’ya. Her önceki seviye ile yeni bir yer ve yeni bir zorluk seviyesi geliyor. En son Pet Rescue Saga MOD apk ile Infinite Moves alın.

Ve Pet Rescue Saga’da her seviyedeki yerlerin isimlerine dikkat ederseniz, temelde sadece iki kelimedir. Bu muhtemelen isimlerin kulağa daha çekici gelmesi ve daha kolay hatırlanması için yapıldı.

Sonuç olarak, Pet Rescue Saga Para Hileli gerçekten ilginç. Bu, oyunu seveceğinizin bir kanıtıdır. İlginç özellikler sunacak çok şeyi var.

Ayrıca, bulmacaları çözerek kayganlaştırıcı bir oynanışa sahiptir. Ardından farklı renkli blokları eşleştirin. Her şey skor tablolarını yükselterek kolay kayıt ile ilgili. Son olarak, hedeflerine ulaşmanın yolunu açarak evcil hayvanları kurtarın.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top