Home » Pokemon Go v0.219.0 Para Hileli Mod Apk İndir

Pokemon Go v0.219.0 Para Hileli Mod Apk İndir

Oyun hesabınızda Sınırsız Pokecoin oluşturmak için Pokemon GO Para Hileli MOD APK’sını (Sınırsız Pokecoins, Fake GPS) indirin. Bu aynı zamanda Pokemon Go için sahte bir GPS hilesidir.

Bu, pokemon yakalamak için hareket etmenize gerek olmadığı anlamına gelir, odanızda oturup hepsini yakalayabilirsiniz. Hack’ler en tepedekiler ve neredeyse onlara yakın olan herkes tarafından kullanılıyor.

Nasıl kurulur Pokemon Go v0.219.0 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Apk dosyasının kurulumu kolaydır:

  • Sadece aşağıdaki indir düğmesine tıklayın
  • Dosyanın indirilmesini bekleyin ve ardından açın
  • Pokemon Go Mod Apk dosyasını Android cihazınıza yükleyin
  • İçindeki talimatları izleyin
  • Başlayın ve Modun tadını çıkarın

Sınırsız Pokecoin

Pokecoinler oyundaki ana para birimidir. Mağazada onlarla neredeyse her şeyi satın alabilirsiniz. Spor salonlarını savunmak için bonus olarak kazanılır. Pokecoin kazanmanın gerçek parayla satın almanın dışında birkaç farklı yolu vardır.

Bu nedenle, her saat veya her 10 dakikada bir, pokemonunuz spor salonunu savunan 1 jeton kazanabilirsiniz. Pokemon Go MOD APK ile hesabınıza sınırsız sayıda Pokecoin eklenecektir.

Saat 23:00’e kadar günde en fazla 50 Pokecoin kazanabileceğinizi unutmayın. Pokecoin’ler, çanta yükseltmeleri satın alıp onlarla birlikte depolayabileceğiniz için çok kullanışlıdır. Pokemon mağazasında her birinin fiyatı 200 Pokecoin’dir.

Daha fazla eşya içeren sınırlı süreli sandıkları daha düşük bir fiyata satın alabilirsiniz. Yumurta kuluçka makineleri her ikisi de 350 jetonda mevcuttur. Premium Raid Pass 100 Pokecoin’e mal olur. Şanslı Yumurtalar, Poke Topları, Yem Modülleri, Maksimum İksirler vb. bile satın alabilirsiniz.

Pokemon Go Mod APK’yı indirin ve Sınırsız Pokecoin kazanın. Size satılık tüm ürünleri satın alma imkanı verir. Sınırınız yok. Artık para biriktirmek zorunda değilsin. Pokecoin’leri sevdiğiniz şeylere istediğiniz gibi harcayın

Okumak  Anime High School Girl Life 3D v1.32 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Tüm öğelerin kilidini aç

Aşağıda belirtildiği gibi, Pokecoins ile her şeyi satın alamazsınız, ancak çoğu öyledir. Ancak Pokemon Go Para Hileli uygulaması ile sizin için tüm oyun öğelerinin kilidini açabilirsiniz.

Pokemon’u yakalamak ve saklamak için Poke Balls’un kilidini açabilirsiniz. Potion, Pokemon HP’nin sağlığını iyileştirmek için kullanılan bir ilaç. Yeniden canlanır, eğitmenin Pokemon’u canlandırmasına izin verir. Pokemon beslemek için meyveler. Evrim öğeleri, farklı Pokemon türlerini geliştirmek için kullanılan 6 öğe.

Baskın izinleri, teknik makineler, tütsü vb. Tüm bu öğelerin kilidini açmak için seviye atlama, PhotoDisc döndürme, görevleri tamamlama veya yanlışlıkla bir hediye gibi belirli şeyler yapmanız gerekir. Ulaşmak kolay olabilir veya olmayabilir.

Her neyse, Pokemon Go Mod Apk ile hepsini ücretsiz, kilidi açık ve sizin tarafınızdan kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Bu fırsattan yararlanın ve modu hemen indirin.

Pokemon GO Hakkında

Artırılmış gerçeklik, Niantic Lab, Pokémon serisinin bir parçası olarak Nintendo ile işbirliği içinde Pokemon Go’yu piyasaya sürdüğünde yepyeni bir popülerlik buldu. Şimdi, hevesli oyuncular için Pokémon kelimesinin tanıtıma ihtiyacı yok.

Ne olduğunu bilmeyen ve hala ilgilenenler için doğaüstü yeteneklere sahip kurgusal yaratıklardır. Sahte GPS Almak için Pokemon GO Mod Apk İndirin.

Oyun, Temmuz 2016’da piyasaya sürüldüğünde anında bir hit oldu ve resepsiyonu olağanüstüydü. Ağustos 2017’de 100 milyondan fazla indirme ve günlük 20 milyondan fazla kullanıcı kazandı.

Pokemon Go’da kazanmanın iki yolu var! Biri kararlılık ve sıkı çalışma ile, sonra da kanıtlanmış hileler ve hileler kullanarak sistemde yolunuzu bulmaya çalışın.

Pokemon GO, kesinlikle tüm oyuncuları içine çekecek başka heyecan verici özelliklere de sahiptir. Yeni güncellemelerin tanıtılmasından sonra oyun performansını artırdı.

Bir hikaye

Pokemon Go, oyuncuların gerçek okyanusunu bir oyun alanına dönüştüren bir konsept olan artırılmış gerçeklik ortamında gerçekleşir. Bunu Google Haritalar ve GPS verilerinin yardımıyla yapar. Şimdi, oyuncunun nihai amacı, bir profesöre/bilim adamına Pokémon arayışında yardım ederken mümkün olduğu kadar çok Pokémon toplamaktır.

Okumak  KartRider Rush+ v1.9.8 Sınırsız Para Hileli İndir - Mod Apk

Oyuncu, Pokémon toplayıp yetiştirerek bir “Pokémon Ustası” olmak için bir yolculuğa çıkar. Spor salonu savaşları da oyuncunun Pokemon tarafından yapılan saldırıları kullanarak birbirleriyle savaştığı oyunun hayati bir parçasıdır.

Pokemon Go nasıl ilerliyor?

pokemon yakalamak

Oyuna başladığınızda bir avatar seçmeniz ve buna göre özelleştirmeniz gerekiyor. Tüm gerçekçi hareketleriniz oyuna dönüşüyor. Ekranınızda Pokemon Go dünyasını keşfetmek için çevrenizde dolaşmanız gerekiyor. Keşif sırasında vahşi Pokémonlar zıplayacak ve size onları yakalama şansı sunacak. Bunu onlara dürtme topları atarak yapabilirsiniz. Deneme yanılmadır ve birkaç deneme gerektirebilir. Sınırsız Pokecoin almak için pokemon go hack’imizi kullanın.

Spor dövüşleri

Belli bir seviyeden sonra herhangi bir üç gruba katılabilir ve sonrasında spor salonlarında dövüşebilir. Bu özel alanlarda, oyuncu zafer kazanmak için rakip bir grubun Pokémon’una karşı savaşır.

Baskın savaşları

Raid Boss olarak da adlandırılan olağanüstü bir güçle Pokémon’u alt etmek için diğer 20 oyuncudan oluşan bir ekibe katılarak yeni bir işbirliği seviyesini deneyimleyin. En güçlü hamlelerinizi kullanarak Boss Pokémon’u yendikten sonra ödüller, fiyatlar ve bazen nadir Pokémon kazanırsınız.

patron dövüşleri

Bu dövüşler, bu oyunun son yinelemelerinde tanıtıldı. Burada oyuncu diğer oyuncularla eşleşebilir ve üç Pokemon’dan oluşan bir ekiple savaşabilir. Bundan sonra, yeterli seviyelere ulaştıktan sonra katılabileceğiniz dövüş turnuvalarında nihai eğitmenler var. Pokemon go mod apk’yı kullanarak en iyi oyuncu olma şansına sahip olacaksınız.

Daha iyi bir oyun deneyimi için bazı ipuçları

Herkes çok sayıda savaş puanına sahip bir Pokemon yakalamanın çok zor olabileceğini bilir. Atıştan önce basılı tutmak, atışınızı hizalamanızı çok daha kolay hale getirecektir. Bunu yaptıktan sonra, yaratığa vurmak o kadar zor olmayacak. Pokemon GO Mod APK ile sınırsız ürün alın.

Okumak  My Town: Home Dollhouse v6.16 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Artırılmış gerçekliği kapat

Artırılmış gerçeklik oyunun büyük bir parçası olsa da, onu kapatmak yardımcı olabilir. Bunu yaparak, daha iyi çekim yapabilmeniz için kamerayı sabitleyebilirsiniz.

Yürümeden Pokemon bulmak için tütsüden yararlanın

Vahşi Pokemon yakalamak, genellikle bölgenizde dolaşarak zaman geçirmek anlamına gelir. Ancak tütsü kullanırsanız, bazı yaratıkları size gelmeye çekebilirsiniz. Eğitmenlerin ilk başta iki şişe tütsü hakkı vardır ve etkileri sadece yarım saat sürebilir.

Pokemon GO Para Hileli MOD APK indirerek sınırsız sayıda pokecoin alabilirsiniz.

Talimatlar:

PokeCoin’leri nasıl alırsınız?
Genellikle mağazadan gerçek parayla Pokecoin satın almanız gerekir. Ancak Pokemon Go Mod Apk ile hepsini yakalamak için sınırsız sayıda Pokecoin alacaksınız.
Pokemon Go’da para kazanmanın en hızlı yolu nedir?
Mükemmel bir atış yaparak veya bir Pokémon geliştirerek para kazanabilirsiniz. Veya oyun hesabınızda ücretsiz olarak sınırsız para kazanmak için Pokemon Go Para Hileli MOD’u kullanabilirsiniz.
Pokemon Go Mod Apk’yi yüklemek güvenli midir?
Cevap Evet. Android cihazınızı rootlamanız gerekmediğinden, cihazınıza zarar verme riskiniz olmayacaktır.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top