Home » Pokémon UNITE v1.2.1.2 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Pokémon UNITE v1.2.1.2 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Pokémon UNITE’ı tanıtın

Pokémon UNITE Para Hileli Mod Apk, The Pokémon Company ve TiMi Studios of Tencent Games tarafından ortaklaşa uygulanan yeni bir projedir. Bu, eğitmenlerin 5v5 savaşlarda işbirliği yapabileceği bir takım strateji oyunudur.Bu yeni mekanizma ile Pokémon UNITE, birçok ilginç deneyim getirmeyi vaat ediyor.

Pokémon UNITE’nin Nintendo Switch ve mobil cihazlarda ücretsiz olarak piyasaya sürülmesi bekleniyor. Şu anda, oyun Kanada bölgesinde beta olarak piyasaya sürülmektedir.

Oynamak

Oynanış açısından Pokémon UNITE, 5v5 stratejili bir MOBA’dır.Kendi takımınızı oluşturacak ve rakibinizin takımıyla kafa kafaya karşılaşacaksınız. Amaç, ayrılan süre dolmadan önce Pokemon’u yenerek puan kazanmaktır.

Ayrıca, savaş aynı zamanda vahşi Pokemon yakalama, seviye atlama ve Pokemon’unuzu geliştirme gibi diğer aktiviteleri de içerir.

Pokémon UNITE yeni bir oyun getiriyor, takım ruhu ve strateji gerektiriyor. İlk bakışta çok basit görünüyor, ancak zorluk arttıkça daha karmaşık yönlere ulaşacaksınız.

Pokémon UNITE v1.2.1.2 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum adımları

  • Pokémon UNITE Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur?
  • İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın Pokémon UNITE .
  • Tamam’ı seçin ve indirme işleminin hemen başladığını göreceksiniz.
  • İndirme işlemi bittikten sonra mod apk’nın kurulum sayfasının açıldığını göreceğiz.
  • Android cihazın yükleme işlemini tamamlamasına izin vermek için Yükle’yi seçin.

Pokemon MOBA’da savaştığında

Normal Pokemon oyunlarından farklı olarak, Pokémon UNITE’deki Pokemon, savaş başladığında temel durumundadır. Haritada rakip Pokemon ve vahşi Pokemon’u yendiğinizde, deneyim kazanacaklar ve seviye atlayacaklar.

Bu, yeni savaş yeteneklerinin ve tekniklerinin kilidini açmalarına yardımcı olur. Buna evrim de dahildir. Charmander, yeni bir şekil ve çok daha yüksek güçle Charmeleon veya Charizard’a dönüşebilir.

Oyunun stratejisi, takım arkadaşlarınızın ve pokemon sınıfınızın ne kadar iyi olduğuna bağlı olarak birçok yönü içerir. Bu açıdan ipuçları veya tavsiye vermem çok zor, ancak oyunu oynarken daha spesifik fikirler ve görüşler alabilirsiniz.

Okumak  Bike Race v8.0.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Mo Haritası

Pokémon UNITE Para Hileli Mod Apk’deki harita, League of Legends gibi popüler MOBA oyunlarından esinlenmiştir. Mini haritalar, takım skor bilgileri ve bir joystick ekranın dört köşesinde bulunur.

Aradaki fark, Pokémon UNITE’deki haritanın ne kuleleri ne de ana yolları olmasıdır. Daha acımasız görünüyor ve yakalanacak vahşi Pokemon var.

Harita, her biri beş takım konumuna karşılık gelen beş puana sahip iki tarafa bölünmüştür. Bu noktalar savunulacak hedefler gibidir, bu yüzden rakibin onlara yaklaşmasına izin vermeyin. Değilse, gol atacaklar ve kazanacaklar!

çapraz platform oyunu

Daha önce de belirtildiği gibi, Pokémon UNITE Nintendo Switch, Android ve iOS’ta piyasaya sürülecek. Geliştiriciden gelen bilgilere göre cross-play sunacaklar. Bu, farklı platformlar arasındaki oyuncuların birlikte oynayabileceği anlamına gelir.

Birkaç yorum bunun çok eğlenceli olduğunu belirtti, ancak diğerleri savaşın dengeli olmayacağını savundu.

Pokemon Sistemi

Pokémon UNITE’de oynanabilecek 20’den fazla Pokémon var. Alolan Ninetails, Absol, Eldegoss, Pikachu, Cinderace, Blastoise ve daha birçok Pokemon ile savaşma şansınız var. Oyun sırasında, koleksiyonunuzu doldurmak için vahşi Pokemon da yakalayabilirsiniz.

Tüm Pokémonlar oynarken temel durumlarındadır. Türlere ve sınıf özelliklerine bağlı olarak, haritanın doğru konumlarında oynayarak tam potansiyellerine ulaşacaklar. Bu aynı zamanda her Pokemon için mükemmel kullanımı bulmak için oyun sırasında öğrendiğiniz bir şeydir.

Grafikler

Grafikler, Pokémon UNITE Para Hileli Mod Apk’nin en belirgin özelliklerinden biridir. 3D bir platformda tasarlanmış ve üretilmiştir. Renk ve detaylar mükemmel bir kombinasyon. Her ikisi de Pokemon serisinin efsanevi sahnesini getiriyor ve oynamak için pürüzsüz hissediyor. Bence birçok insan oyunun görsel yönünü takdir edecek. Oyunu daha fazla deneyimlemek için indirebilirsiniz.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top