Home » Prank Master 3D v1.0.3 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Prank Master 3D v1.0.3 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

En son Prank Master 3D sürümünü Android için ücretsiz indirin. Bu şaka oyununda arkadaşınızın sinirlerini bozmak için birçok farklı numara deneyin.

Şakalar, stresi azaltmak ve başkalarıyla bağlantı kurmak için her zaman harika bir yoldur. Bu yöntem arkadaşlarınızla bağlantı kurmanın en iyi yolu olmasa da.

Aslında, gerçek temastan daha fazla düşmanlığa neden olabilir. Bununla birlikte, neredeyse oynanamaz karakterlere şaka yapmak, herhangi bir dezavantaj olmadan stresi azaltmak için her zaman harika bir yoldur. Devam etmek ve Android mobil cihazlar için tasarlanmış bir şaka oyunu oynamak için Android için Prank Master 3D’yi indirin.

nasıl oynanır

Prank Master 3D Para Hileli Mod Apk kavramı, düşünüldüğü kadar basittir. Farklı senaryolar üzerinden arkadaşınıza şakalar yapıyorsunuz. Tamamlamak için net bir hedefle size birçok farklı seçenek verilecek.

Oynamak için arkadaşınıza şaka yapmanız gerekecek. Bu noktadan sonra, şakayı gerçekleştirmede başarılı olup olmadığınızı belirleyecek iki seçeneğiniz olacak. Bu nedenle, şakanın çalışması için doğru öğeyi seçmeniz gerekecek.

Bir dizi şakayı başarıyla tamamladıktan sonra seviye tamamlanır. Bu şakalardan bazıları şaka olamayacak kadar acımasız görünüyor, ancak bunlar bir oyun. Bu nedenle, her şakanın gerçek bağlamını fazla düşünmenize gerek yoktur. Günün sonunda, onunla ne yaparsan yap, erkek arkadaşın iyi olacak. Sadece geri dönecek ve günlük hayatına devam edecek.

 

Prank Master 3D v1.0.3 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Prank Master 3D Para Hileli Mod Apknasıl kurulur?

1. Prank Master 3D Para Hileli Mod Apk dosyasını indirin.
2. Android telefonunuzda indirilen Homescapes dosyasını açın.
3. Yükle’ye tıklayın.
4. Yeni sürümü yüklemeden önce eski sürümü kaldırırsanız, tüm verilerinizi kaybedersiniz. Verilerinizi korumak için eski sürümleri asla kaldırmayın.
5. Sadece atladığı yeni sürümü yükleyin.

Okumak  Racing Moto Mod APK İndir - Full v1.2.17

Grafikler

Şaka Ustası 3D grafikler… en azından söylemek gerekirse. Her şey çok korkunç görünüyor. Görsellerin tamamı 3B, ancak arkadaşınızın karakter modeli, göreceğiniz en korkunç şeylerden biri. Bu, bir 3B karakterin nasıl görüntülenmeyeceğinin harika bir örneği olacaktır.

Her yaştan oyuncuya yönelik bir oyun olsa bile, daha genç izleyicilere tavsiye etmeyiz. Görsel unsurlar ve yüz ifadeleri aslında bir bebeği korkutup ağlatabilir.
Aslında utanç verici. Oyunun konsepti onun taşıyabileceği kadar havalı. Ancak grafikler o kadar kötü ki çoğu insan Prank Master 3D Para Hileli Mod Apk’ye bakmaktan bile kaçınmak istiyor.

Sonunda, oyun göründüğünden daha fazla acı çekti. Neredeyse açılamayacak kadar. Özellikle, piyasada daha iyi konseptlere ve grafiklere sahip çok sayıda HD mobil oyunun bulunduğu bir nesilde.

Şaka Ustası Mod APK

Şimdi, Android için Prank Master Para Hileli Mod Apk’nın en son sürümünden bahsedelim. Orijinal APK yerine bu modu indirmeyi seçebilirsiniz, ancak fazla bir fark olmayacaktır.

Birkaç aktif oyuncuya ve birçok olumsuzluğa sahip bir oyun olarak, üzerinde çalışmaya devam etmek için fazla teşvik yok. Ayrıca, üzerinde çalışmak ve daha iyisi için değiştirmek için yeterli içerik yok. Bunun mümkün olmasının tek yolu, oyunu tamamen yeniden yapmaktır.

çözüm

Sonunda, gerçekten istiyorsanız, karar Prank Master 3D Para Hileli Mod Apk’yi indirmektir. Oyun hakkında çok özel bir şey olmamasına rağmen. Aynı türden daha fazla oyun için sitemizde arama yapmanızı öneririz.

Aradığınız zevke uygun en az birkaç Android oyunu bulacağınızdan emin olabilirsiniz.Ancak, bu oyunu gerçekten denemek istiyorsanız, devam edin ve yüklemek için indir düğmesine tıklayın.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top