Home » Prey Day: Survive the Zombie v14.5.13 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Prey Day: Survive the Zombie v14.5.13 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

savaş yada öl. Son yıllarda en çok konuşulan sloganlardan biri bu. Zombiler bağlamında, insanlar hayatta kalma potansiyellerini en üst düzeye çıkarmalıdır. Gittikçe daha fazla oyun bu türe dayalı olarak piyasaya sürülmektedir. Gerçekten hala birçok oyuncu nesline heyecan getiriyor. Prey Day: Survive the ZombieApocalypse Para Hileli Mod Apk, oyunculara kıyamet sonrası bir dünyada unutulmaz bir deneyim sunuyor.

İnsanlar – ölmeli

Bu konu şu anda tüm oyunculara çok tanıdık geliyor. İnsanlar doğayı baltaladığı an bedelini ödeyecekler. Dünyanın her yerindeki insanlar gizemli ve tedavisi olmayan bir hastalıktan ölecekler. Yüksek hızda yayılan güçlü bir virüstür. İnsanlar anında öldü ve bu geri döndürülemezdi.

Prey Day: Survive the Zombie Apocalypse Para Hileli Mod Apk, hala bu dünyada yaşayan insanların hikayesini anlatıyor. Hayatları için savaşmaları gerekir. Dünya böylesine korkunç bir zorluğa düştüğünde, insan doğası kendini gerektiği gibi gösterecektir. Kendiniz için savaşın, çevrenizdeki sevdikleriniz ve gelecek için savaşın. Bu vahşi dünyanın ortasında birkaç gün hayatta kalabilir misin?

Prey Day: Survive the Zombie v14.5.13 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Nasıl kurulur

1. “Prey Day: Survive the Zombie Para Hileli Mod Apk” İndir
2. İndirme Apk’sını internet / wifi kullanmadan yükleyin.
3. Yükleyiciyi açın ve işlemi tamamlayın.
4. Android cihazınıza tamamen yüklenmesine izin verin
5. MOD APK’yı açın ve sınırsız ücretsiz kaynakların keyfini çıkarın.
6. Tebrikler, bugün Android cihazınıza Prey Day: Survive the Zombie yüklendi, bu oyunu hackleyebilir ve keyifle oynayabilirsiniz. Bu mod gerçekten harika özelliklerle birlikte gelir, bu nedenle yukarıdaki adımlardan sonra modu indirin ve keyfini çıkarın.

Yeni bir dünya inşa etmek

Tüm dünya bu korkunç virüsten etkilenmiş olsa da, çok az insan hala hayatta. İlk olarak, hayatlarını kurtarabilecek en şanslı insanlar olduklarından emin olun. Ancak daha sonra, dünya çemberi sertleştiğinde, yalnızca güçlü ve yetenekli insanlar hayatta kalabilir. Virüsün genetik mutasyonu sayesinde giderek daha güçlü zombilerle savaşan dünyanın en iyi insanlarından biri olarak oynayacaksınız.

Okumak  Banana Kong v1.9.7.3 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Nereye gideceğinizi bilmediğiniz bu savaşta öncelikle saklanmak için sağlam yapılar inşa etmeniz gerekiyor. Prey Day: Survive the Zombie Apocalypse Para Hileli Mod Apk, birkaç oyuncunun birlikte çalışabileceği çevrimiçi bir nişancı oyunudur.

Bu dünyanın artık seni kurtarması için kimseye ihtiyacı yok; Sadece kendini kurtarabilirsin. Yiyecek ve konaklama sorunlarına ek olarak, oyundaki oyuncular da buldukları bilgileri kullanmanın yollarını bulmalıdır. Dünyanın neden bu kadar sığ olduğunu biliyor olmalısın.

Kendinizi savaş için bir silahla donatın

Gücün duruma hakim olduğu bir dünyada, oyuncular kendilerini daha güçlü ve daha güçlü hale getirmenin bir yolunu bulmalıdır. Prey Day, oyunculara birçok farklı silah sunuyor. Oyuna ilk kez girdiğinizde savaşacak silah olmayacak.

Oyuncuların sadece iki eli olacak. Bir zombiyle karşılaşmanız gereken noktada mutlaka öldürülecektir. Sadece bir şey çıkmayacağını söylemek. Çünkü oyuncular bu dünyaya entegre olmak için ilk adımları yavaş yavaş atacaklar.

İlk basit silahlar oyuncuya sağlanacaktır. Per Day: Survive the Zombie Apocalypse Para Hileli Mod Apk, size zayıf zombilere saldırmak veya bazı mineralleri sömürmek için kullanılan bir balta verecek. Daha sonra daha çok silaha, silaha, el bombasına, kullanışlı arabalara sahip olmak daha iyi olacak… Bunları kendiniz bulmanız gerekiyor.

Ya da yeterince para kazanabiliyorsanız mağazadan satın alabilirsiniz. Bu, eşyaların kıtlaştığı kıyamet sonrası bir dünya olsa da, birçok mağaza size dünyadaki en gelişmiş silahların hepsini sağlayabilir. Oyun sadece, biraz mantıksız, iyi.

Farklı hayatta kalma mekanizması

Önceki oyunlarda bu hayatta kalma mekanizması yoktu. Son zamanlarda, işleri daha karmaşık hale getirmek için aynı türdeki hemen hemen tüm oyunlara dahil edildi. Önceden, herhangi bir olumsuz etki olmadan karakterinizi oyun içinde rahatça çevrimdışı bırakabiliyordunuz. Ancak şimdi, karakter birkaç gün aç kalırsa ölecekler. Yani hayatta kalmaları için onları beslemek için oyuna düzenli olarak giriş yapmalısınız.

Okumak  Dr. Driving v1.64 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Bunlar, yaşam alanınızda bulmaya çalışmanız gereken yiyeceklerdir. Prey Day: Survive the Zombie Apocalypse Para Hileli Mod Apk’in dev haritasını keşfetmek için bazen çok uzağa gitmeniz gerekiyor. Bu tür maceralarda zombilerle karşılaşmanız büyük bir risktir. Ve en korkunç tehlike, aynı zamanda yiyecek kaynakları arayan düşmanca gruplarla karşılaşmanızdır. Onların hedefi olabilir ve yağma ekipmanı için anında yok olabilirsiniz. Yani bu gibi durumlarda, güvenlik için daha fazla arkadaş getirelim.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top