Home » Racing Fever: Moto v1.72.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Racing Fever: Moto v1.72.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Modern çağda ulaşım o kadar popüler hale geldi ki herkes araba kullanmayı biliyor. Araba, bisiklet veya motosiklet gibi en yaygın ulaşım türlerine sahibiz. Kişiler aracı yalnızca yasaların izin verdiği hız sınırları içinde kontrol eder.

Ancak bir fırsat olsaydı, insan her zaman elini normal hızda denemek isterdi. Racing Fever: Moto Para Hileil Mod ApkBu yüzden dünya çapında birçok Meksikalıyı memnun etmek için düzenlenen birçok yarış var.

Bu yarışlara katılamayanlar ister bilgisayardan ister telefondan oyunları oynayabilirler. Racing Fever: Moto Para Hileil Mod Apk, oyunculara diğer türlere göre daha sürükleyici bir deneyim sunan yenilikçi ve sıra dışı oynanışı ile sevilen bir mobil oyundur.

Google Play’de 10 milyondan fazla indirme ile. Diğer indirme sitelerinde daha popüler olan bu ürün, Gameguru yayıncısı için en başarılı yarış oyunlarından biridir.

Gameguru’nun da farklı araçlarla aynı görünüme sahip bir dizi oyunu var. Bir hız tutkunu olarak, görmek için üreticinin indirme sayfasına gidebilirsiniz. Yarış versiyonu 50 milyon indirmeye ulaştı. Görünüşe göre oyuncu sayısı, motosiklet versiyonunun beş katı.

Bu, bu oyunların test edilmeye değer olduğunu kanıtlıyor ve bugün pazardaki itibarlarını gösteriyor. Oyundaki araçların çeşitliliği de oyuna daha çekici bir görünüm kazandırıyor. Racing Fever: Moto Para Hileil Mod Apk Oyuncular önceden tasarlanmış motosiklete şaşıracaklar.

Racing Fever: Moto v1.72.0 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum adımları

1. Racing Fever: Moto Para Hileil Mod Apk İndir’i başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın.
2. İndirme işlemini başlatmak için Tamam’ı seçin.
3. İndirme işlemi tamamlandığında oyun yükleme sayfası açılacaktır.
4. “Yükle”yi seçin, tarama ve kurulum işlemi android cihaz tarafından tamamlanacaktır.
5. Oynamanın keyfini çıkarın

Okumak  Zoo 2: Animal Park v1.68.1 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Hayalinizdeki arabayı yapın ve yarışın

Yeni başlayan biri olarak, tüm olağan istatistiklere ve satın alınabilecek arabalar kadar çevik olmayan bir hıza sahip temel bir arabaya sahip olacaksınız. Ancak yarıştan yararlanmak için farklı yükseltmelere sahip 16’ya kadar büyük deplasmanlı motosiklet olacak. 16 arabanın küçük bir miktarına aldırmayın.

Çünkü oyuncular, renkleri değiştirmek için mağazaya getirebilir, hatta stili değiştirebilir ve sistemin performansını yükseltebilir. Araçta kullanılan parçalara yeni parçalar da takılabilmektedir. Neredeyse bir kez değişti, eski arabayı artık tanıyamayacaksınız, artık kendi arabanız.

Araba yarışı sırasında üreticilerin koyduğu zorlukların yanı sıra birçok zorlukla karşılaşacaksınız. Ancak özel savaşlarda zamanı, trafik yoğunluğunu ve polis kurulumunu kendiniz değiştirip ince ayar yapabilirsiniz. Her şeye uyum sağlamak için oyunun yerleşik sistemini açmanız yeterlidir.

Racing Fever: Moto Para Hileil Mod Apk, Zorluklar daha da zorlaşıyor ve kazanma hissi de çok fazla mutluluk getiriyor. Ayrıca panoramayı kolayca görebilmek için kamerayı 4 farklı açıda kontrol edebilirsiniz. Bu sayede oyuncular durumu daha hızlı kavrayabiliyor ve yarış daha kolay gerçekleşiyor.

Ayrıca farklı lokasyonlarda yarışmalara katılırsanız hava durumu da size inanılmaz duygular yaşatacaktır. Bazen güzel manzaraya bakmak için yavaşlayabilirsiniz. Telefonun sensörüne yerleştirilmiş basit kontrollerle, oyuncuların görüş açısını değiştirmek için hafifçe eğilmeleri yeterlidir.

Grafikler

Gerçek hayatta olduğu gibi peyzaj inşaatı. Yolu çevreleyen yüksek binalar veya beyaz karla kaplı bulutların yolu kapladığı yerlerde çok hareketli olacağız. Sadece bu değil, dağlık arazi de yarış boyunca dağılmıştı. Gece yarışları ile kolay görüş için sokak lambaları ve trafik ışıkları vazgeçilmezdir. Yolda, her araba yarışta uyum yaratmak için her türlü renge sahip olacak.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top