Home » Racing Smash 3D v1.0.39 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Racing Smash 3D v1.0.39 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Racing Smash 3D Para Hileli Mod Apk, üretici GamesUnion Technology Co., Ltd.’nin en iyi ve en ilgi çekici spor oyunlarından biridir. Bu oyun, mobil cihazlar için tasarlanmıştır, yarış maçlarında oynayanlar için uygundur.

Ayrıca, bu yarış alanına belirli bir tutkuları olan yeni oyuncular için de gerçekten uygundur. Bu simülasyon oyunu, mobil platformdaki oyunculara “aşırı” maçlar aracılığıyla heyecan verici deneyimler getirmeyi vaat ediyor.

Oyun hakkında

Test pazarında zaten birçok yarış oyunu türü var, ancak Racing Smash 3D oyunculara birçok benzersiz ve benzersiz özellik sunuyor çünkü tüm ekipmanlar üretici tarafından iyi yatırım yapılan motosikletler.

İlk bakışta mükemmel bir izlenim bırakıyorlar, bu oyuna katılırsanız onları yöneteceğinizden bahsetmiyorum bile. Harika, değil mi? Bu hayalinizdeki arabaları artık hayal gücüyle hayal edemeyeceksiniz ama onları “sürme” hissini en otantik şekilde yaşayacaksınız.

Bu Racing Smash 3D oyununa erişirken oyuncular güzel motosikletlerin sahibi olacaklar. Gazı hızlandırmakta, pistteki diğer yetenekli yarışçılar ile rekabet etmekte özgürsünüz.

Rakiplerinizi motosiklet sürme yeteneğinize hayran bırakmak ve saygı duymak için elinizden gelenin en iyisini yapmalı ve rakiplerinizi inanılmaz bir şekilde tek tek ortadan kaldırmanın bir yolunu bulmalısınız.

Böyle bir bisiklete binmek, sevginizi tatmin etmenize, uzun ve güzel yollarda, mahalle sokaklarında buz hissinin tadını çıkarmanıza ve yeni şeyler keşfetmenize yardımcı olacaktır.

 

Racing Smash 3D v1.0.39 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Nasıl kurulur

  1.  “Racing Smash 3D Mod Apk” indirin.
  2.  İnternet/wifi olmadan apk indirmeyi kurun.
  3. Yükleyiciyi açın ve işlemi tamamlayın.
  4. Android cihazınıza tam olarak yüklenmesine izin verin
  5. Mod apk dosyasını açın ve sınırsız ücretsiz kaynakların keyfini çıkarın.
  6. Tebrikler! Artık Android cihazınıza Racing Smash 3D Mod’u yüklediniz.
  7. Onunla oynamanın keyfini çıkarın. Bu mod gerçekten harika özelliklerle birlikte gelir, bu nedenle yukarıdaki prosedürden sonra modu indirin ve keyfini çıkarın.

 

Okumak  Grow Castle - Tower Defense v1.35.3 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

nasıl oynanır

Bu motosikletlerin özelliği, son derece uzmanlaşmış olmaları, yani yolunuza çıkanlara zorunlu ve ustaca saldırma işlevine sahip olmalarıdır. Oyuncuların motosikletlerini kontrol ederken, kaymak ve hareket etmek için sadece bir parmak bile olsa parmaklarını kullanmaları yeterlidir.

Motosikletinizin yönünü kontrol etmek için esnek bir şekilde sola ve sağa dönebilirsiniz. Bir bakıma, izlerinizin en iyi izlenimi vermesi ve yol boyunca ilerlemesi için.

Yarış pistinde birçok rakip olacak – motosikletinizin önünde veya arkasında görünecekler. Bu sizin için bir engel ama çok fazla endişelenmeyin.

Alternatif olarak, tavalar, beyzbol sopaları ve hatta yoldaki ağaç dalları gibi silahlarınızı sakince ve ustalıkla etkili bir şekilde kullanmaya odaklanmanız yardımcı olabilir. Ondan sonra o rakipleri öldürüp yolu hızlandırdığınız sürece avantaj elde edebilir ve birçok şey yapabilirsiniz.

Faydalı Özellikler

Racing Smash 3D Para Hileli Mod Apk, birçok güzel, kapsamlı ve çekici yol, oyunun ayırt edici bir özelliğini oluşturdu. Oradan oyuncular, güzel şeylerin tadını çıkarmak için kendilerini doğaya kaptırabilirler, bu da onlar için pistteki birçok ilginç ve heyecan verici yeri keşfetmenin bir yoludur.

Ayrıca, oyuncular, çeşitli arazi ve özelliklerin atmosferini plajlardan ve kasabalardan vahşi doğaya özgürce değiştirebilirler. Yani bu oyunda farklı sahnelerden birçok garip şeyin tadını çıkaracaksınız.

Temel olarak, farklı silahlara sahip aksiyon oyunu, oyuncuların oynarken stresi atmalarına ve tüm stresi atmalarına yardımcı olacaktır. Araçlar motosiklettir. Kanatlı araçların çok iyi donanımlı olması ve havada bile uçabilmeleri oyuncuları daha çok heyecanlandırıyor.

Dallardan, tavalardan, beyzbol sopalarından, esnek ve çoklu silah sistemleri sayesinde, rakibinizi savuşturmanıza yardımcı olabilir. İhtiyaç anında ayaklarınızla da pedal çevirerek rakibinizin piste düşmesine neden olabilirsiniz.

MOD sürümü

Normal oyunda şansınızı denediyseniz veya mod versiyonuna büyük bir tutkunuz varsa, oynamak için bu versiyonu tercih edebilirsiniz. Size sınırsız para, sınırsız elmas verecek olan versiyondur.

Okumak  Toca Life World v1.36 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Bu, oynarken para konusunda endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir çünkü zaten sizin için finansal olarak güvenlidir. Bu versiyonun da kendine has bir çekiciliği var, oyuncular için maksimum para talebine hizmet ediyor, pek çok insan da onu seçiyor.

Muhteşem grafik kalitesi ve çeşitli seviyelerle oyuncular nezaketle oynayabilir ve eğlenebilir. Gün içinde eğlenceli ve dinlendirici bir zaman geçirmeniz gerekiyorsa, bu kötü bir fikir değil.

Racing Smash 3D Para Hileli Mod Apk ile vücudunuzu gençleştirmenin, kendinizi yenilemenin ve üzüntünüzden arınmanın tam zamanı!

 

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top