Home » Raidfield 2 v9.255 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Raidfield 2 v9.255 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Raidfield 2 Para Hileli Mod Apk, tarihte tanık olunan en şiddetli savaşlardan biridir. Bu savaştaki ölüler sonsuzdur, ekonomik ve manevi kayıplardan bahsetmiyorum bile. Ama aynı zamanda savaş, strateji ve silahlanmanın en önemli kaynaklarından biridir. Bu yüzden medyada sürekli yeniden yaratılıyor.

Belgeseller, eğlenceli filmler ve oyunlar sürekli olarak üretilmekte ve yayınlanmaktadır. Bu savaş temasıyla Battlefield, Call of Duty ve diğer birçok favori oyun.

Raidfield 2 – WW2 Online Shooter – zarif poligonal grafiklere ve II. Dünya Savaşı moduna sahip çok oyunculu bir üçüncü şahıs nişancı oyunu. Kullanıcı, Sovyetler Birliği, Amerika Birleşik Devletleri, Almanya veya Japonya ordularının yanında büyük savaşlara katılabilecek.

Seçilen tarafa bağlı olarak, oyuncu orijinal silahlara ve askeri teçhizata erişebilecek. Oyun, haritada birkaç noktayı yakalamaktır, başka modlar da vardır. Savaşta başarı, oyuncuların çeşitli silah görünümlerine ve diğer olasılıklara erişimini sağlayacak.

Raidfield 2 v9.255 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum adımları

  • Raidfield 2 Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur?
  • İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın Raidfield 2 Para Hileli Mod Apk.
  • Tamam’ı seçin ve indirme işleminin hemen başladığını göreceksiniz.
  • İndirme işlemi bittikten sonra mod apk’nın kurulum sayfasının açıldığını göreceğiz.
  • Android cihazın yükleme işlemini tamamlamasına izin vermek için Yükle’yi seçin.

Battlefield Mobil versiyonu?

Raidfield 2 Para Hileli Mod Apk ayrıca yakın zamanda piyasaya sürülen yeni bir oyun ve bu şiddetli savaşın temasını almaya devam ediyor. BattleField’in mobil cihazlarda oynanabilen mini versiyonudur.

Oyuncular Android için Alpha sürümünü doğrudan Google Play’den indirebilir. Genel olarak, British Conquest moduna oldukça benzer ancak mobil sayaç için daha uygun olması basitti.Genel olarak, oyuncu BattleField aracılığıyla denerse, ona ulaşmak daha kolay olacaktır.

Okumak  Hills of Steel v3.8.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Ancak yeni bir oyuncuysanız, buna alışmak zor değil. Çünkü savaş sadece 3 puan alacaktır. Bir mobil oyun için çok fazla değil ama eski oyuncular için çok basit ve sıkıcı değil.

Çoklu oyun modları, 150 seviye…

Savaş açısından basit olmasına rağmen yine de çeşitli karakter özellikleri ile donatılmıştır. Oyunun başında Assault, Medic, Heavy veya Sniper gibi tercihlerinize uygun bir karakter sınıfı seçmeniz gerekecek. Maçın amacına ve durumuna göre farklı silahlar ve beceriler kullanacaklar.

Ayrıca 2. Dünya Savaşı tarzında tasarlanmış tanklar, uçaklar ve helikopterler gibi ortak savaş araçları da olacak. Oyuncuların düşmana saldırmasına, siper ve taktik ayarlarını yok etmesine yardımcı olacak faydalı araçlar olacaklar.

Oyun yükseltme sistemi de çeşitli ve boldur, bu da oyuncuların her zaman gelecekte hedefleyecek hedefleri olmasını sağlar. 42’den fazla başarı ve standart askeri seviyeye bölünmüş 30 farklı rütbe ile oyuncuların kademeli olarak seviye atlamaları gerekecek. Karakter ayrıca 150 seviye ile beceriyi hesaplar.

Basit 3D grafikler

Diğer dövüş oyunları gibi oyuncular da bu dövüşe arkadaşlarını davet edecek. Bu oyuncular takım arkadaşlarınız olabileceği gibi düşmanlarınız da olabilirler, iyi ki varlar.

Bu savaşlar, maçın farklı zamanlarına bağlı olarak hızla değişen taktiklerle hızlı ve karmaşık bir tempoda gerçekleşecek. Savaş Tedarik Puanları, düşmanı anında ezmek için yıkıcı savaş araçlarını çağıracağından, oyunculara düşmanlarla savaşmada daha gelişmiş seçenekler sunar.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top